Persoonlijke Pensioenuitkering NN: persoonlijk, digitaal en relevant

Robin Buijs 2017

“We hebben goed geluisterd naar onze klanten en de adviseurs. In ons nieuwe pensioenproduct hebben we marktontwikkelingen, trends en een nieuwe visie meegenomen. Wij geloven in persoonlijk, digitaal, en relevant. Hier sluit onze nieuwe Persoonlijke Pensioenuitkering naadloos op aan", aldus Robin Buijs, directeur Pensioen Nationale-Nederlanden.

Het pensioenproduct werd al in de zomer geïntroduceerd. Vanaf nu kunnen ook adviseurs offertes aanvragen. Volgens NN zit het bijzondere in de variabele pensioenuitkering: optimale beleggingsvrijheid met vijf risicoprofielen. "Ook houden de keuzes niet op bij de pensionering. Een deelnemer kan bijvoorbeeld bij de start van het pensioen niet bereid of in staat zijn om beleggingsrisico te nemen. Maar verandert er iets na dat moment? Dan kan opnieuw bepaald worden welk beleggingsrisico bij die situatie past. Het inkomen kan bijvoorbeeld veranderen door een erfenis of de opbrengst van de verkoop van een huis. Bij meer risicobereidheid kan mogelijk meer rendement gehaald worden en daarmee een hoger pensioen. Deze flexibiliteit na pensionering maakt de variabele Persoonlijke Pensioenuitkering uniek in de markt", zo vat NN het samen.

Naast het digitale kanaal stelt Nationale-Nederlanden Pensioen Coaches beschikbaar, een vast aanspreekpunt voor adviseurs dat alle ins en outs kent van de Persoonlijke Pensioenuitkering. "Zo kunnen we samen met de adviseur de service naar de klant nóg persoonlijker maken", aldus NN.

Robin Buijs, directeur Pensioen: “We hebben goed geluisterd naar onze klanten en de adviseurs. In ons nieuwe pensioenproduct hebben we marktontwikkelingen, trends en een nieuwe visie meegenomen. Wij geloven in persoonlijk, digitaal, en relevant. Hier sluit onze nieuwe Persoonlijke Pensioenuitkering naadloos op aan. Deelnemers moeten voldoende keuzes hebben, ook ná hun pensioendatum. Hun persoonlijke situatie kan immers wijzigen. Er is nu beslissingsdruk op één moment: de pensioendatum en die willen we wegnemen. Daarbij hebben adviseurs een belangrijke rol, vooral nu er meer keuzes zijn.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
NN: automatisch dalen risico-opslag achteraf verrekend

NN: automatisch dalen risico-opslag achteraf verrekend

Nationale-Nederlanden Bank maakte eerder bekend dat de introductie van nieuwe tariefklassen pas in het tweede kwartaal van dit jaar plaatsvindt. Wel kunnen klanten...

Mantelzorg centraal in nieuwe zorgverzekering NN

Mantelzorg centraal in nieuwe zorgverzekering NN

Nationale-Nederlanden heeft een nieuwe zorgverzekering geïntroduceerd. Een commercial over mantelzorg is onderdeel van de zorgcampagne. In de commercial, die...

Partnership NN en Voogd & Voogd

Partnership NN en Voogd & Voogd

Nationale-Nederlanden en Voogd & Voogd willen vanaf de zomer van 2018 samenwerken op het gebied van particuliere schadeverzekeringen. NN blijft risicodrager...

NN leert jonge kinderen programmeren

NN leert jonge kinderen programmeren

Nationale-Nederlanden verzorgt gastlessen op basisscholen in de regio's Den Haag er Rotterdam met als doel om kinderen én leerkrachten digiwijzer te maken.  De...