Politici komen af op petitie Commissie Wfd/Wft

De belangrijkste Tweede-Kamerfracties waren gisterenmiddag aanwezig bij de overhandiging van de door ruim 600 tussenpersonen ondertekende petitie waarin de Commissie Wfd/Wft pleit voor afschaffen van de Wft PE-toets en in ruimere bijstelling van de Wft voor het traditionele intermediair. De politici lieten echter niet merken of zij het eens zijn met de stellingen van de Commissie. Sowieso wordt voor de politiek het eerste moment waarop veranderingen aan de orde zouden kunnen komen, de bespreking van de uitkomsten van de Wft-evaluatie die is gestart. De petitie werd door Edwin Herdink (tussenpersoon in Hilversum) van de Commissie overhandigd aan de voorzitter van de Vaste Kamercommissie voor Financiën Stef Blok, Elly Blanksma (CDA), Ewout Irrgang (SP), Mei-Li Vos (PvdA) en Fatma Koser Kaya (D66). Bij de overhandiging was ook een afvaardiging aanwezig van de vorig jaar opgerichte nieuwe intermediairorganisatie Stefa.

Reactie toevoegen