Reaal Dier & Zorg: Simba populairste kattennaam

Hond

Reaal Dier & Zorg brengt ieder jaar in de zomerperiode de populairste honden- en kattennamen in beeld. Al jarenlang is Max de populairste hondennaam. Bij de katten is dat dit jaar Simba, een nieuwe naam in de top 5. Nala staat op de tweede plek. Ook Milo is nieuw in de top 5.

Cynthia Jensma, manager Reaal Dier & Zorg: "De Kattennamen Top 5 kent dit jaar drie (!) nieuwe namen. Wat opvalt in de lijst met kattennamen is de invloed van The Lion King. De twee koplopers Simba en Nala zijn beiden hoofdrolspelers in de Disney klassieker. Wij verwachten dat deze namen de komende jaren de lijst zullen blijven aanvoeren, aangezien op 17 juli a.s. de remake van The Lion King in première gaat."

Reaal Dier & Zorg doet sinds 2006 jaarlijks onderzoek naar de populairste honden- en kattennamen. De uitkomsten zijn gebaseerd op een analyse van ruim 120.000 polishouders. Hierbij is gekeken naar de nieuwe polissen en offerte-aanvragen in de periode juni 2018 – juni 2019.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Aantal pups met een ziektekostenverzekering stijgt explosief

Aantal pups met een ziektekostenverzekering stijgt explosief

Reaal Dier & Zorg constateert een explosieve groei in huisdierverzekeringen in Nederland. Met name het aantal pups met een ziektekostenverzekering stijgt sterk....

Aanvullende gebitsverzekering hond en kat in trek

Aanvullende gebitsverzekering hond en kat in trek

"Gebit is momenteel de meest populaire aanvullende dekking in Nederland. Van de huisdiereigenaren kiest 37 procent ervoor om de Basisdekking hiermee uit te breiden",...

Mensen verzekeren huisdier bijna net zo goed als zichzelf

Mensen verzekeren huisdier bijna net zo goed als zichzelf

Mensen verzekeren hun huisdier bijna net zo goed tegen ziektekosten als zichzelf. Dat blijkt uit onderzoek door Reaal Dier & Zorg. Cynthia Jensma, manager Reaal...