Robin Buijs vertrekt bij NN Group

Robin Buijs 2017

Robin Buijs, directeur NN Pensioen New Business, zal zijn carrière per 1 oktober buiten NN Group voortzetten. Zijn taken worden tijdelijk overgenomen door Annemieke Visser-Brons, die tevens directeur Pensioen Services blijft.

Leon van Riet, CEO Leven & Pensioen: "Robin heeft sinds januari 2018 als directeur Pensioen New Business de samenvoeging van de pensioenbedrijven van Nationale-Nederlanden en Delta Lloyd vorm gegeven. Robin heeft een sterk fundament neergezet om ook in de komende jaren succesvol te kunnen blijven. Ik wil mijn waardering hier voor uitspreken mede ook voor zijn werkzaamheden voor Nationale-Nederlanden in Spanje en zijn rol bij de acquisitie en integratie van Delta Lloyd."

Reactie toevoegen

 
Meer over
Persoonlijke Pensioenuitkering NN: persoonlijk, digitaal en relevant

Persoonlijke Pensioenuitkering NN: persoonlijk, digitaal en relevant

“We hebben goed geluisterd naar onze klanten en de adviseurs. In ons nieuwe pensioenproduct hebben we marktontwikkelingen, trends en een nieuwe visie meegenomen....