Samenvatting in beeld finale Advies Award 2020

Advies Award 2020 logo en award

'Wakker worden met een glimlach.' Dat was de kop van de e-mail die de jury van de Advies Award van Leen Keijzerwaard ontving. Het winnen van de Advies Award 2020 heeft het kantoor een enorme boost gegeven.

Door de corona was het jammer dat de fles champagne niet open kon. De familie Keijzerwaard was heel blij, maar kon het niet echt vieren. Terug op kantoor gekomen bleek dat alle medewerkers hadden gewacht en knalden de kurken alsnog. De volgende dag en ook nog de dagen erna bleven de gelukwensen binnenstromen en heeft het kantoor ook al een paar nieuwe klanten mogen begroeten.

Advies Award 2021

Ook de jury van de Advies Award, bestaande uit Astrid Duits, Bob Klijn, Richard Meinders, Jack Vos, Edwin Bosma en Robin van Beem, zegt met veel genoegen terug te kijken op de verkiezingen van de Advies Award 2020. "Wij hebben twaalf terechte provinciewinnaars mogen feliciteren, hun presentaties staken er bovenuit. In sommige provincies was het niveau zo hoog, dat het voor de jury erg lastig was om de winnaars en de halve finalisten te selecteren. Uiteindelijk hadden we zes goede halve finalisten en werd na een enerverende middag en ampel juryberaad de drie finalisten gekozen. Bij de finale kon helaas geen publiek aanwezig zijn, maar in de studio van First Impression in Tilburg werd een spetterende live finale neergezet met drie heel verschillende, maar kwalitatief heel hoogwaardige kantoren. Wij gaan snel de verkiezingen van afgelopen jaar evalueren en de voorbereidingen voor 2021 oppakken. Heb je tips om de Advies Award 2021 te verbeteren? Stuur dan een e-mail naar info@adviesawards.nl. Wij staan altijd open voor feedback. De Advies Award heeft haar toegevoegde waarde duidelijk bewezen en biedt het professionele intermediair het podium dat zij verdient."

De jury dankt de spotters die kantoren hebben aangedragen en hebben bijgedragen aan het selectieproces voor de genomineerden per provincie. "Ook danken wij de sponsors die de Advies Award mogelijk hebben gemaakt. Zonder hun bijdrage was het niet mogelijk geweest om zo’n professionele finale neer te zetten."

Nog even nagenieten?

Alle informatie over de Advies Award is terug te vinden op www.adviesawards.nl. Inmiddels staat ook een samenvatting van de finale online. Kijk hieronder de spetterende finale van de Advies Award 2020 terug.

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Hoe voorkom je KIESpijn bij strategische keuzes?

Hoe voorkom je KIESpijn bij strategische keuzes?

(Jack Vos, Onesurance, in VVP 5-2023) De wereld om ons heen verandert zo snel dat traditionele verzekeringswereld voor enkele cruciale dilemma’s staat die...

Jack Vos: drie belangrijke dilemma's voor financieel adviseurs

Jack Vos: drie belangrijke dilemma's voor financieel adviseurs

"Door een tsunami aan ontwikkelingen komt de verzekeringsbranche voor belangrijke dilemma’s te staan waarover verzekeraars, maar ook adviseurs, tegelijkertijd...

Meer dan een stochastische papega-ai

Meer dan een stochastische papega-ai

(Jack Vos, Onesurance, in VVP 4, 2023) De opmars van Artificial Intelligence (AI) lijkt middels de ChatGPT hype ook de verzekeringssector bereikt te hebben en...

SVC overgenomen door PIA Group

SVC overgenomen door PIA Group

SVC Accountants & Adviseurs uit Amersfoort is overgenomen door PIA Group. PIA Group werd in 2012 opgericht in België̈. De groep is sinds vorig jaar ook...

Finale VVP Advies Award 2023 in beeld

Finale VVP Advies Award 2023 in beeld

Bekijk de beeldimpressie van Jeffrey Korte van de zinderende finale van de VVP Advies Award 2023 in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg. [object...

Veldhuis Advies wint finale VVP Advies Award 2023

Veldhuis Advies wint finale VVP Advies Award 2023

Veldhuis Advies heeft de finale gewonnen van de VVP Advies Award 2023. De andere finalisten waren ABC Pensioen en Sinior Financieel Advies. De drie finalisten waren...

Kijk en bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2023 wint

Kijk en bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2023 wint

Kijk vandaag om 16.00 uur naar de live-uitzending van de finale van de Advies Award 2023 en bepaal wie zich het komende jaar het meest klantgerichte advieskantoor...

ABC Pensioen, Sinior en Veldhuis finalisten Advies Award 2023

ABC Pensioen, Sinior en Veldhuis finalisten Advies Award 2023

ABC Pensioen, Sinior Financieel Advies en Veldhuis Advies zijn de finalisten van de VVP Advies Award 2023. “Deze kantoren – die net als de andere drie...

Beslis mee wie woensdag de winnaar wordt van de VVP Advies Award 2023

Beslis mee wie woensdag de winnaar wordt van de VVP Advies Award 2023

Woon op 11 oktober 2023 om 16.00 uur gratis de spectaculaire live-uitzending bij van de finale van de Advies Award 2023 en bepaal wie zich het komende jaar het meest...

Finalisten Advies Award 2023 aan het woord

Finalisten Advies Award 2023 aan het woord

VVP vroeg de drie finalisten van de Advies Award waarom nu juist zij de award op 11 oktober gaan winnen. Dit zijn hun antwoorden. [object type="youtube" id="DoHevpg20tI?si=J3nn0XVuTV52qyA1"] Het...