Samenvatting in beeld finale Advies Award 2020

Advies Award 2020 logo en award

'Wakker worden met een glimlach.' Dat was de kop van de e-mail die de jury van de Advies Award van Leen Keijzerwaard ontving. Het winnen van de Advies Award 2020 heeft het kantoor een enorme boost gegeven.

Door de corona was het jammer dat de fles champagne niet open kon. De familie Keijzerwaard was heel blij, maar kon het niet echt vieren. Terug op kantoor gekomen bleek dat alle medewerkers hadden gewacht en knalden de kurken alsnog. De volgende dag en ook nog de dagen erna bleven de gelukwensen binnenstromen en heeft het kantoor ook al een paar nieuwe klanten mogen begroeten.

Advies Award 2021

Ook de jury van de Advies Award, bestaande uit Astrid Duits, Bob Klijn, Richard Meinders, Jack Vos, Edwin Bosma en Robin van Beem, zegt met veel genoegen terug te kijken op de verkiezingen van de Advies Award 2020. "Wij hebben twaalf terechte provinciewinnaars mogen feliciteren, hun presentaties staken er bovenuit. In sommige provincies was het niveau zo hoog, dat het voor de jury erg lastig was om de winnaars en de halve finalisten te selecteren. Uiteindelijk hadden we zes goede halve finalisten en werd na een enerverende middag en ampel juryberaad de drie finalisten gekozen. Bij de finale kon helaas geen publiek aanwezig zijn, maar in de studio van First Impression in Tilburg werd een spetterende live finale neergezet met drie heel verschillende, maar kwalitatief heel hoogwaardige kantoren. Wij gaan snel de verkiezingen van afgelopen jaar evalueren en de voorbereidingen voor 2021 oppakken. Heb je tips om de Advies Award 2021 te verbeteren? Stuur dan een e-mail naar info@adviesawards.nl. Wij staan altijd open voor feedback. De Advies Award heeft haar toegevoegde waarde duidelijk bewezen en biedt het professionele intermediair het podium dat zij verdient."

De jury dankt de spotters die kantoren hebben aangedragen en hebben bijgedragen aan het selectieproces voor de genomineerden per provincie. "Ook danken wij de sponsors die de Advies Award mogelijk hebben gemaakt. Zonder hun bijdrage was het niet mogelijk geweest om zo’n professionele finale neer te zetten."

Nog even nagenieten?

Alle informatie over de Advies Award is terug te vinden op www.adviesawards.nl. Inmiddels staat ook een samenvatting van de finale online. Kijk hieronder de spetterende finale van de Advies Award 2020 terug.

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
En de winnaar is... de financieel adviseur van Nederland

En de winnaar is... de financieel adviseur van Nederland

Assurantiekantoor Keijzerwaard uit Oudenhoorn (Zuid-Holland) is de winnaar van de VVP Advies Award 2020. Dit familiekantoor mag zich het komende jaar het meest...

“Niet langer het gevoel dat ik klanten tekort doe”

“Niet langer het gevoel dat ik klanten tekort doe”

(VVP Ondernemerspanel in VVP 5-2020) Edwin Nijenhuis (Linie Financial Consultancy, Emmen) had moeite om focus aan te brengen in zijn praktijk. Het geluk lachte...

Hoe duurzaam is jouw advies?

Hoe duurzaam is jouw advies?

Steeds meer bedrijven en ook particulieren willen duurzame keuzes maken. Is duurzaamheid al een onderdeel van uw analyses en adviezen? Duurzaamheid lijkt een modewoord...

ISO 27001 en AVG

ISO 27001 en AVG

(door Joyce Koops en Richard Meinders, SVC Groep). ISO 27001 is een goede basis voor de gevolmachtigd agent om actief bezig te zijn met privacy en informatiebeveiliging. ISO...

Keijzerwaard wint VVP Advies Award 2020

Keijzerwaard wint VVP Advies Award 2020

Assurantiekantoor Keijzerwaard uit Oudenhoorn is de winnaar geworden van de VVP Advies Award 2020. Tijdens de finale woensdagmiddag kreeg het kantoor de meeste stemmen...

Leren van mislukkingen

Leren van mislukkingen

In Nederland delen we liever onze succesverhalen dan onze leermomenten. En dat is zonde want het belemmert de innovatie, meent het Instituut voor Briljante Mislukkingen....

Uiterwijk Winkel finalist Advies Award 2020

Uiterwijk Winkel finalist Advies Award 2020

Uiterwijk Winkel, winnaar van de Advies Award in de provincie Drenthe, is een van de finalisten van de Advies Award 2020. [object type="youtube" id="x_WC546R5Cw"] Het...

Keijzerwaard finalist Advies Award 2020

Keijzerwaard finalist Advies Award 2020

Assurantiekantoor Keijzerwaard (provinciewinnaar Zuid-Holland) is één van de drie finalisten van de Advies Award 2020. [object type="youtube"...

Gabriël Financiële Bescherming finalist Advies Award 2020

Gabriël Financiële Bescherming finalist Advies Award 2020

Gabriël Financiële Bescherming, winnaar van de Advies Award in de provincie Utrecht, is een van de finalisten van de Advies Award 2020. [object type="youtube"...

Volg vanmiddag live de spetterende finale van de Advies Award 2020

Volg vanmiddag live de spetterende finale van de Advies Award 2020

Woon vanmiddag 16.00 uur gratis de spectaculaire live-uitzending bij van de finale van de Advies Award 2020 en bepaal wie zich het komende jaar het meest klantvriendelijke...