Schenkingsvrijstelling eigen woning naar 102.000 euro

Huis (luiken) via Pixabay

De schenkingsvrijstelling eigen woning is verhoogd naar 102.000 euro. Nieuw is verder dat de vrijstelling niet langer beperkt is tot schenkingen van ouder aan hun kinderen. Voorwaarde is wel dat de ontvanger of zijn of haar partner ouder dan 18 of maximaal 40 is. Onder voorwaarden mag de vrijstelling voortaan gespreid over drie achtereenvolgende kalenderjaren worden benut. De schenking mag voortaan ook in drie jaarlijkse termijnen worden gedaan.

 Reactie toevoegen

 
Meer over
Beroep op vrijstelling niet gehonoreerd bij kruislingse schenkingen

Beroep op vrijstelling niet gehonoreerd bij kruislingse schenkingen

Staatssecretaris Snel wil niet morrelen aan de wijziging van de vrijstelling schenkbelastingvoor de eigen woning uit 2017. Dat schrijft hij in antwoord op Kamervragen....