Stelling van de week

Discussie 3

Eerst nam 'Kassa' financieel adviseurs onder vuur omdat ze klanten niet zouden hebben gewezen op premiedalingen orv, zaterdag ging het over vermeend hoge afsluitkosten als het wél tot oversluiten komt. Wat vindt u? Slaat u als financieel adviseur inderdaad een slaatje uit oversluiten van een orv? Doe weer mee en stem!

De vorige poll luidde: 'Mijn verdienmodel als zelfstandig adviseur is steeds minder afhankelijk van productverkoop'. Hierop antwoordde 44 procent van de 124 stemmer met ja, 56 procent zei nee. Er lijkt dus wel degelijk een shift plaats te vinden.

Weer een goede week gewenst!

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - admicon 23 oktober 2018

Laten kassa en Radar de overheid maar eens onder de loep nemen. Daar wordt pas verzwegen en gelogen en bedrogen, en laten we stelen niet vergeten. Ik ben als sinds de invoering van het provisie verbod boos en schrijf overheden, kranten en programma's zoals Pauw Jinek aan om er aandacht aan te geven Maar geen enkele reactie, zelfs adviseurs zeggen kun je niets aan veranderen , alleen van de overheid , ik kreeg een brief waarin staat dat alle brieven die in vanaf 01-01-2014 zal sturen als niet verzonden wordt beschouwt. Ben ik blij dat er in 40 ,45 mensen waren die wel in opstand kwamen. anders hadden we nu Duits gesproken. Maar ook toen werkten de overheden gewoon mee met de bezetter . BOTER OP HUN HOOFT Dat is dus de werkelijkheid , Als een ene Siemons zegt dat zwarte Piet racistjes is gaat heel de elite en pers los en zaken die er ECHT toe doen, Doen ze niets mee sensatie drift noem ik het .Het provisie verbod heeft gezorgd dat de mensen die juist advies nodig hebben het niet meer krijgen, Mijn vader zij daarvan( de arbeider mag het hok niet uit , en ze moeten kwetsbaar en dom worden gehouden anders komen ze in opstand. ( zijn ze bang voor (PIM FORTUIN ). en zo zie je maar het sausje veranderd wel maar de werkelijkheid van de macht en geld niet. Geeft de gewone man maar bier en spelen ( voetbal bv )dan kunnen het kapitaal en machthebbers hun gang gaan . U begrijp wel ,dat ik nog erg boos ,maar vooral teleurgesteld ben in mij eigen vakgenoten land en politiek .

Dennis Oudkerk Pool - HP Verzekeringen 22 oktober 2018

Klanten worden benaderd om opnieuw naar hun volledige verzekeringsportefeuille te kijken, focus op de orv en of de bedragen nog afdoende zijn, wij zoen dat niet gratis, klant heeft er voordeel bij dus logisch dat er voor betaald moet worden

Floris Baretta - Baretta Consultancy 22 oktober 2018

Als je als adviseur je vak serieus neemt, kan je niet volstaan met alleen maar te wijzen op een eventueel lagere premie. De kans is groot dat er na jaren ook zaken zijn veranderd in de persoonlijke omstandigheden van de klant waardoor de bestaande oplossing misschien moet worden aangepast. Je zal dus een traject moeten doorlopen. En dat kost geld.

Floris Baretta - Baretta Consultancy 22 oktober 2018

Als je als adviseur je vak serieus neemt, kan je niet volstaan met alleen maar te wijzen op een eventueel lagere premie. De kans is groot dat er na jaren ook zaken zijn veranderd in de persoonlijke omstandigheden van de klant waardoor de bestaande oplossing misschien moet worden aangepast. Je zal dus een traject moeten doorlopen. En dat kost geld.