TAF, Scildon, a.s.r. en NN winnaars vernieuwd Adfiz Prestatie Onderzoek

beker winnen

TAF (Maatwerk ORV), Scildon (Huurverzekering), a.s.r. ( Platform Duurzaam Wonen), Nationale-Nederlanden (Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes) zijn de winnaars van het vernieuwde Prestatie Onderzoek 2023. De winnaars werden bekend gemaakt tijdens de Adfiz-Nieuwjaarsbijeenkomst.

De uitslag werd ingeleid door Adfiz-directeur Enno Wiertsema. Hij gaf aan dat het perfomance-onderzoek in het verleden zijn werking had gedaan, maar dat het verbeteren van de performance bij verzekeraars inmiddels in het business-model van aanbieders is verankerd en dat aanbieders zelf hun performance beter meten dan het onderzoek van de branchevereniging dat kan. Het werd tijd voor een vernieuwde opzet waarbij de prijzen gaan naar initiatieven die branche, klanten én de samenleving vooruit helpen. Er  werd dit jaar gekozen voor vier thema's: ketenefficiency, klantbelang, duurzame ontwikkeling en verzekerbaarheid.

In totaal zijn er 45 initiatieven aangemeld voor het vernieuwde onderzoek. Naast de prijzen hebben de verschillende jury’s ook speciale vermeldingen gedaan voor initiatieven met bijzondere potentie, maar die om verschillende redenen niet voor nominatie of de prijs in aanmerking kwamen. Overall was a.s.r. de grote winnaar dat voor alle thema's werd genomineerd (een plek in de top-3).

De jury van het thema Ketenefficiency, bestaande uit voorzitter Wim Henk Steenpoorte (SIVI), Roger van der Linden (Adfiz), Alwien Geerts (Geerts Adviesgroep), Anne Bergsma (Froonacker Van de Witte Assurantiën) en Ludger de Bruijn (Adfiz), nomineerde a.s.r. met Payroll Doenpensioen, BNP Paribas Cardif met Geautomatiseerde Garantiestelling en TAF met Maatwerk ORV. Winnaar is TAF met Maatwerk ORV.  Een speciale vermelding ging naar NH1816 met Deltaplan PMB provinciaal

De jury van het thema Kantbelang, bestaande uit voorzitter Arjan Vliegenthart (Nibud), Jeannette Veldsink (Veldsink Groep, bestuurslid Adfiz), Godfried Buurman (Zicht), Paul Robbe (Robbe Financiële Raadgevers) en Bettie Hoogsteen (Adfiz) nomineerde Scildon met Huurverzekering, a.s.r. met a.s.r. Vitality en De Goudse met Reisapp. De winnaar is Scildon met Huurverzekering. Een speciale vermelding ging naar De Goudse met Reisapp.

De jury van het thema Duurzame ontwikkeling, bestaande uit voorzitter Dick Jan Abbringh (Purpose), Dick Vos (Veldhuis Advies, bestuurslid Adfiz), Anja Brunink (ten Hag), Sander van Alphen (GHW Assurantiegroep) en Marc van Westerlaak (Adfiz) nomineerde AnsvarIdéa met Ansvar Bewust, a.s.r. met Platform Duurzaam Wonen en TVM Zero Emissie Verzekering. De winnaar is a.s.r. met Platform Duurzaam Wonen. Een speciale vermelding ging naar AnsvarIdéa (algemeen).

De jury van het thema Verzekerbaarheid, bestaande uit voorzitter Jurjen Burghgraef (Burghgraef van Tiel & Partners), Jolanda Bron (Aon Risk Solutions, bestuurslid Adfiz), Daniel Dancewicz (Schouten Zekerheid), Marc van Herpt (Veldsink Verberkmoes) en Ludger de Bruijn (Adfiz) nomineerde a.s.r. met Langer mee AOV, Nationale-Nederlanden met Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes en De Vereende met de RijbeterBox. De winnaar is  Nationale-Nederlanden met Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes. Een speciale vermelding ging naar Nationale-Nederlanden met Pilot recycling.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Adfiz over actieve provisietransparantie: zoveel monniken, zoveel kappen

Adfiz over actieve provisietransparantie: zoveel monniken, zoveel kappen

De roadshows van Adfiz over actieve provisietransparantie zijn drukbezocht. Ruim 600 adviseurs bezochten de informatiebijeenkomsten, en die hadden niet alleen veel...

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Medewerkers van Zekerheuts tonen trots de poster van  de VVP Advies Award 2024, nadat het kantoor is genomineerd in de categorie Zakelijk Advies. Johan van...

Kijk op inkomensactualiteiten op VVP-event Inkomen

Kijk op inkomensactualiteiten op VVP-event Inkomen

VVP organiseert op dinsdagmiddag 2 juli haar zesde vakevent Inkomen. Dit met Janthony Wielink (Enkwest) en Annemieke Postema (AOVdokter, RADI AOV) als plenaire sprekers....

Adfiz viert 115-jarig bestaan op 13 juni

Adfiz viert 115-jarig bestaan op 13 juni

Adfiz viert op 13 juni in de Flint in Amersfoort haar 115-jarig bestaan. Adfiz heeft "een feestelijk programma samengesteld met als keynote spreker Berthold Gunster,...

Adfiz: "Provisieverbod bij uitvaartverzekeringen herzien"

Adfiz: "Provisieverbod bij uitvaartverzekeringen herzien"

"Mijn oproep aan Den Haag is dan ook om samen te bekijken hoe we nu, anno 2024, willen omgaan met het provisieverbod op uitvaartverzekeringen. Het is tijd voor modernisering....

Kennispartner TAF VVP-event Inkomen: burn out bewustzijn vergroten

Kennispartner TAF VVP-event Inkomen: burn out bewustzijn vergroten

Ondernemers bewust maken en bewust houden van het burn out risico. Dat is de oproep van TAF, kennispartner van het VVP-event Inkomen op dinsdagmiddag 2 juli. Volgens...

Adfiz: uitvoeringscomplicaties bij 'drempelfunctievariant'

Adfiz: uitvoeringscomplicaties bij 'drempelfunctievariant'

"De private partijen zullen ongetwijfeld wijzen op deze mogelijke uitvoeringscomplicaties." Aldus Adfiz over de 'drempelfunctievariant' van minister Van Gennip bij...

Adfiz publiceert Wtp-beleid per pensioenverzekeraar

Adfiz publiceert Wtp-beleid per pensioenverzekeraar

Adfiz heeft het Wtp-beleid per verzekeraar in kaart gebracht en gepubliceerd in haar kennisportaal Pensioenstelsel. Adfiz: "De Wet toekomst pensioenen bepaalt de...

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. is voor de tweede keer genomineerd voor de VVP Advies Award in de categorie Hypotheek Advies. "Weet je nog dat Advies met M.I.N.T. in 2022 genomineerd...

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Trots. Dat is Ruud van der Doelen van Van der Doelen, genomineerd in de categorie Particulier Advies. Het kantoor telt in totaal vijftien medewerkers en heeft...