TAF, Scildon, a.s.r. en NN winnaars vernieuwd Adfiz Prestatie Onderzoek

beker winnen

TAF (Maatwerk ORV), Scildon (Huurverzekering), a.s.r. ( Platform Duurzaam Wonen), Nationale-Nederlanden (Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes) zijn de winnaars van het vernieuwde Prestatie Onderzoek 2023. De winnaars werden bekend gemaakt tijdens de Adfiz-Nieuwjaarsbijeenkomst.

De uitslag werd ingeleid door Adfiz-directeur Enno Wiertsema. Hij gaf aan dat het perfomance-onderzoek in het verleden zijn werking had gedaan, maar dat het verbeteren van de performance bij verzekeraars inmiddels in het business-model van aanbieders is verankerd en dat aanbieders zelf hun performance beter meten dan het onderzoek van de branchevereniging dat kan. Het werd tijd voor een vernieuwde opzet waarbij de prijzen gaan naar initiatieven die branche, klanten én de samenleving vooruit helpen. Er  werd dit jaar gekozen voor vier thema's: ketenefficiency, klantbelang, duurzame ontwikkeling en verzekerbaarheid.

In totaal zijn er 45 initiatieven aangemeld voor het vernieuwde onderzoek. Naast de prijzen hebben de verschillende jury’s ook speciale vermeldingen gedaan voor initiatieven met bijzondere potentie, maar die om verschillende redenen niet voor nominatie of de prijs in aanmerking kwamen. Overall was a.s.r. de grote winnaar dat voor alle thema's werd genomineerd (een plek in de top-3).

De jury van het thema Ketenefficiency, bestaande uit voorzitter Wim Henk Steenpoorte (SIVI), Roger van der Linden (Adfiz), Alwien Geerts (Geerts Adviesgroep), Anne Bergsma (Froonacker Van de Witte Assurantiën) en Ludger de Bruijn (Adfiz), nomineerde a.s.r. met Payroll Doenpensioen, BNP Paribas Cardif met Geautomatiseerde Garantiestelling en TAF met Maatwerk ORV. Winnaar is TAF met Maatwerk ORV.  Een speciale vermelding ging naar NH1816 met Deltaplan PMB provinciaal

De jury van het thema Kantbelang, bestaande uit voorzitter Arjan Vliegenthart (Nibud), Jeannette Veldsink (Veldsink Groep, bestuurslid Adfiz), Godfried Buurman (Zicht), Paul Robbe (Robbe Financiële Raadgevers) en Bettie Hoogsteen (Adfiz) nomineerde Scildon met Huurverzekering, a.s.r. met a.s.r. Vitality en De Goudse met Reisapp. De winnaar is Scildon met Huurverzekering. Een speciale vermelding ging naar De Goudse met Reisapp.

De jury van het thema Duurzame ontwikkeling, bestaande uit voorzitter Dick Jan Abbringh (Purpose), Dick Vos (Veldhuis Advies, bestuurslid Adfiz), Anja Brunink (ten Hag), Sander van Alphen (GHW Assurantiegroep) en Marc van Westerlaak (Adfiz) nomineerde AnsvarIdéa met Ansvar Bewust, a.s.r. met Platform Duurzaam Wonen en TVM Zero Emissie Verzekering. De winnaar is a.s.r. met Platform Duurzaam Wonen. Een speciale vermelding ging naar AnsvarIdéa (algemeen).

De jury van het thema Verzekerbaarheid, bestaande uit voorzitter Jurjen Burghgraef (Burghgraef van Tiel & Partners), Jolanda Bron (Aon Risk Solutions, bestuurslid Adfiz), Daniel Dancewicz (Schouten Zekerheid), Marc van Herpt (Veldsink Verberkmoes) en Ludger de Bruijn (Adfiz) nomineerde a.s.r. met Langer mee AOV, Nationale-Nederlanden met Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes en De Vereende met de RijbeterBox. De winnaar is  Nationale-Nederlanden met Dekking voor opruimen zonnepaneeldeeltjes. Een speciale vermelding ging naar Nationale-Nederlanden met Pilot recycling.

Reactie toevoegen

 
Meer over
a.s.r. verlaagt uitvaartpremie met gemiddeld zeven procent

a.s.r. verlaagt uitvaartpremie met gemiddeld zeven procent

Vanaf januari 2024 verlaagt a.s.r. de premie met gemiddeld zeven procent voor klanten die een nieuwe uitvaartverzekering willen sluiten. Ook klanten bij wie de verzekering...

Enno Wiertsema (Adfiz): "Start vandaag nog met ChatGPT"

Enno Wiertsema (Adfiz): "Start vandaag nog met ChatGPT"

"Mijn wens voor 2024 is dat we als sector met z’n allen aan de slag gaan met ChatGPT." Aldus Adfiz-directeur Enno Wiertsema in zijn maandcolumn. "Want", schrijft...

a.s.r. sluit dossier beleggingsverzekeringen

a.s.r. sluit dossier beleggingsverzekeringen

a.s.r. heeft een akkoord bereikt met de belangenorganisaties Consumentenclaim, Woekerpolis.nl, Woekerpolisproces, Wakkerpolis en de Consumentenbond over een finale...

Kifid: beide verkeersdeelnemers niet aansprakelijk voor ongeval

Kifid: beide verkeersdeelnemers niet aansprakelijk voor ongeval

(Kifid-mondelinge uitspraak GC 2023-0862, bindend) Bij een botsing tussen de consument en een tegenpartij is er discussie ontstaan of de weg waaruit de consument...

Schadeafhandeling watersnood deint na

Schadeafhandeling watersnood deint na

Burgemeester Daan Prevoo van Valkenburg a/d Geul schetst geen opwekkend beeld van de schadeafhandeling na de watersnood medio 2021. Prevoo is een van de personen...

VVP-poll: actieve provisietransparantie dwingt adviseurs te laten zien wat ze waard zijn

VVP-poll: actieve provisietransparantie dwingt adviseurs te laten zien wat ze waard zijn

"Actieve provisietransparantie is nog steeds nergens voor nodig, maar als het dan toch komt biedt het de financieel adviseur een uitgelezen kans om zijn waarde tegenover...

Duurzaam, gemakkelijk én voordelig

Duurzaam, gemakkelijk én voordelig

(Partner in kennis Nationale-Nederlanden in VVP 5-2023) Sinds 12 oktober kunnen particuliere klanten van Nationale-Nederlanden bij het afsluiten van een woonverzekering...

Eerste exemplaar 'Watersnood in de Valckenborgh' uitgereikt aan Verbondsdirecteur

Eerste exemplaar 'Watersnood in de Valckenborgh' uitgereikt aan Verbondsdirecteur

Het eerste exemplaar van Watersnood in de Valckenborgh (een uitgave van Adfiz) is op 16 november 2023 door Adfiz-directeur Enno Wiertsema uitgereikt aan Geeke Feiter-Van...

Adfiz: "Meer dan ooit laten zien wat wij doen, wat wij waard zijn"

Adfiz: "Meer dan ooit laten zien wat wij doen, wat wij waard zijn"

Actieve provisietransparantie is nog steeds nergens voor nodig, maar als het dan toch komt biedt het de financieel adviseur een uitgelezen kans om zijn waarde tegenover...

Veldhuis Advies wint finale VVP Advies Award 2023

Veldhuis Advies wint finale VVP Advies Award 2023

(Uit VVP 5-2023) Veldhuis Advies heeft de finale gewonnen van de VVP Advies Award 2023. De andere finalisten waren ABC Pensioen en Sinior Financieel Advies. De...