Tien genomineerden CFP Financieel Planner van het Jaar 2025 bekend

Beker via Pixabay graphic

Met 190 deelnemers heeft de verkiezing CFP Financieel Planner van het Jaar opnieuw een enthousiast onthaal gekregen bij financieel planners. Na de eerste ronde zijn nog tien planners in de race voor de eretitel: Birgitta van Antwerpen CFP® RB, eigenaar Taxavant (Hoofddorp), Usnach Baauw CFP®, eigenaar Financial Planning Nederland (Arnhem), Hendrik van Harten CFP®, werkzaam bij Rabobank Nederland, Gerda van der Horst -Bakkenes CFP® RAB, werkzaam bij ABN Amro Mees Pierson, Pim Hoyng CFP®, werkzaam bij Delen Private Bank (Amsterdam), Lennart Kant CFP®, eigenaar Kant Financieel Advies (Sleeuwijk), Arle Klijn CFP®, werkzaam bij Klijn/Zijlmans & Partners (Zaandam), Danny Romijn CFP® REP, werkzaam bij Van Lanschot Kempen (Amsterdam), Lianne Verploegh CFP®, werkzaam bij Rabobank Private Banking, afd. Vermogensplanning, en Jeroen Zuurveld CFP®, eigenaar Financieel Levensplanner (Heemstede).

In ronde 2 voeren de tien overgebleven planners een kennismakings-/inventarisatiegesprek met een (fictieve) klant. De vakjury selecteert hieruit de drie beste kandidaten. Zij gaan door naar de derde ronde. Daarin werken de drie finalisten een financieel plan uit en presenteren dit aan de klant. De prestaties van de finalisten in de drie rondes worden vervolgens integraal beoordeeld door de vakjury, die de winnaar van de verkiezing vaststelt. Op het FFP Congres van woensdag 2 oktober worden de wisselbeker en de hoofdprijs aan de winnaar uitgereikt.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
CFP'ers verdienen drie PE-punten op VVP Event Pensioen & Vermogen

CFP'ers verdienen drie PE-punten op VVP Event Pensioen & Vermogen

CFP-gecertificeerde financieel planners die deelnemen aan het VVP Event Pensioen & Vermogen op 19 maart verdienen drie CFP PE-punten op het onderdeel Kennis...

Tim Blom CFP Financieel Planner van het Jaar

Tim Blom CFP Financieel Planner van het Jaar

Tim Blom, oprichter en directeur van Finest Planning in Wijlre, is verkozen tot Financieel Planner van het Jaar 2024, zo werd bekend gemaakt tijdens het FFP Congres...

Titel FFP verandert per 2022 in CFP

Titel FFP verandert per 2022 in CFP

Adviseurs die zijn gecertificeerd als financieel planner zullen vanaf 1 januari 2022 alleen nog de titel CFP® gebruiken (Certified Financial Planner). Met deze...

Finalisten Planner van het Jaar bekend

Finalisten Planner van het Jaar bekend

Fons de Bilde (Inzicht en Advies, Utrecht), Stefan Mertens (ABN Amro Bank, Leiden) en Berry van Zuidam (Raasveld Bennis Financieel Planners en Raasveld Bennis Scheidingsmediators,...

Finalisten FFP-planner van het Jaar bekend

Finalisten FFP-planner van het Jaar bekend

De jury van de verkiezing FFP-planner van het Jaar heeft de namen van de drie finalisten bekend gemaakt. Dit zijn: Monique Bergerhof (Rabobank Horst-Venray, Robin...