Toename klimaatrisico's wordt schromelijk overdreven

Regen via Pixabay man met paraplu

63 procent was het eens met de VVP-stelling van afgelopen week: 'Financieel adviseurs laten zich te veel leiden door angst'. Het aantal stemmers was echter duidelijk minder dan doorgaans. Dat doet vermoeden dat het onderwerp niet bij alle lezers leeft.

Eens kijken hoe dat is bij de nieuwe poll. Het Verbond van Verzekeraars publiceert deze week in samenwerking met het ministerie van IenM een overzicht van de gedekte klimaatrisico’s voor particulieren en ondernemers. Dit omdat klimaatrisico's volgens het Verbond steeds groter worden. Wij zijn benieuwd of u dat ook vindt. Vandaar de nieuwe stelling: 'Toename klimaatrisico's wordt schromelijk overdreven'. Om het in termen van de vorige stelling te houden: worden we angst aangejaagd of niet? Doe weer mee en stem!

Weer een goede week gewenst!

Reactie toevoegen

 

Reacties

Geert Sijbring - admicon Hypotheken en verzekeringen 3 januari 2019

Natuurlijk wordt het hele klimaat gebruikt als verdien model, denk je nu werkelijk dat wij als nietig mensen soort enige invloed hebben op het het klimaat, een vulkaan uitbarsting is genoeg om voor Nederland 35 jaar co 2 uitstoot te produceren. Weer worden we getild door de overheden om gewoon ordinair geld te generen Gelukkig nieuw jaar allemaal.

Meer over
Ik heb aan mijn Wft PE-verplichtingen voldaan

Ik heb aan mijn Wft PE-verplichtingen voldaan

Negentig procent van de 138 stemmers was het eens met de VVP-stelling van afgelopen week 'Jaarbijdrage Kifid te veel verhoogd'. Het is makkelijk om deze uitslag...

Jaarbijdrage Kifid te veel verhoogd

Jaarbijdrage Kifid te veel verhoogd

'Wie de weg weet op het internet, selecteert moeiteloos zelf de beste financiële producten'. Dat was de VVP-stelling van afgelopen keer. Niet geheel verwonderlijk...

Stelling van de week

Stelling van de week

De sector lijkt de term 'verkoopadviseur' wel te bevallen, Slechts 32 procent was het eens met de VVP-stelling van afgelopen week; 'Verkopen en adviseren gaan niet...

Verkopen en adviseren gaan niet samen

Verkopen en adviseren gaan niet samen

'Meer en betere onderlinge verbinding aanbieders en adviseurs gewenst'. Met die VVP-poll was 77 procent het eens, 23 procent kon zich niet met de stelling verenigen....

Meer verbinding gewenst

Meer verbinding gewenst

Dertig procent verwacht dat de kantooromzet dit jaar met meer dan tien procent groeit, zeventig procent is minder optimistisch. Dat is de uitkomst van de VVP-poll...

Omzetgroei van tenminste 10 procent

Omzetgroei van tenminste 10 procent

'Actieve provisietransparantie bij schadeverzekeringen onvermijdelijk'. Met die stelling was lang niet iedereen het eens: van de 274 deelnemers aan de VVP-poll van...