Tulp Hypotheken: ruim 5.000 klanten in vijf jaar

Tulp-5-jaar

Tulp Hypotheken is deze week precies vijf jaar op de markt. Wat begon als één merk met één product is uitgegroeid tot de Tulp Group, een multi-label en multi-service leenplatform. Naast Tulp Hypotheken is inmiddels ook het merk De Nederlandse in de buy-to-let markt toegevoegd en zijn verschillende white labels geïntroduceerd waaronder Groene Hart en bunq. 

Inmiddels heeft het hypotheekbedrijf een passende hypotheek verschaft aan ruim 5.000 klanten. Ook het aantal advieskantoren dat de hypotheken van Tulp in het assortiment heeft, is in de loop der jaren stevig gegroeid. Tulp Hypotheken was één van de eerste spelers in Nederland die het mogelijk maakte om jaarlijks 25 procent van de hoofdsom boetevrij af te lossen. Inmiddels kan dat onbeperkt uit eigen middelen. Het volledig Nederlandse bedrijf is uitgegroeid tot ruim 20 medewerkers. 

Waar bij de start in 2018 Tulp zich vooral richtte op niet-NHG voor bestaande woningen, is dat inmiddels verbreed naar zowel hypotheken mét als zonder NHG en hypotheken voor aankoop, verbouwing of herfinanciering van een bestaande woning of voor de aankoop van een nieuwbouwwoning.

De hypotheken die Tulp Hypotheken verstrekt worden gefinancierd door internationale investeerders.

Reactie toevoegen

 
Vijfde securitisatie voor Tulp Group

Vijfde securitisatie voor Tulp Group

Met de deelname van De Nederlandse in de Jubilee Place-3 transactie is de vijfde securitisatie voor Tulp Group een feit. Het Jubilee Place-programma is een specifiek...

Obvion, Tulp en NN in zee met Independer

Obvion, Tulp en NN in zee met Independer

Ook Obvion, Tulp en Nationale-Nederlanden zijn in zee gegaan met Independer, dat nu met 23 partijen samenwerkt. Marga Lankreijer-Kos (manager Hypotheken): “Het...

Venn en tulp in aanbod VCN United Capital

Venn en tulp in aanbod VCN United Capital

Het assortiment van VCN United Capital is sinds vorige week uitgebreid met Venn Hypotheken. De service provider wist met de eerste offerte in Nederland de primeur...

Nieuwe speler op hypotheekmarkt: tulp

Nieuwe speler op hypotheekmarkt: tulp

De lente is begonnen en er meldt zich een nieuwe speler op de hypotheekmarkt met de toepasselijke naam Tulp Medio mei gaat Tulp Hypotheken van start. Als eerste...