Uiterwijk Winkel op weg naar finale Advies Award 2020

Advies Award 2019 1

Uiterwijk Winkel ( provinciewinnaar Drenthe) is één van de drie finalisten van de Advies Award 2020. De finale, die op 7 oktober plaatsvindt in de studio’s van First Impression in Tilburg, kan via een live stream worden bijgewoond. De kijkers kiezen de winnaar.

De jury – bestaande uit voorzitter Astrid Duits (AVDB Advies), Robin van Beem (Polis Advocaten), Richard Meinders (SVC Groep), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Bob Klijn (Herenvest) en Jack Vos (Building Blocks) – heeft de drie finalisten gevraagd om voor de camera kort en krachtig uit te drukken waarom nou juist zijn of haar advieskantoor de finale op 7 oktober gaat winnen.

Na Natasja Naron van Gabriël Financiële Bescherming en Leen Keijzerwaard van Assurantiekantoor Keijzerwaard is het nu de beurt aan Bart Uiterwijk Winkel van Uiterwijk Winkel Verzekeringen.

Film: Jeffrey Korte.

FINALE

De finale van de Advies Award 2020 vindt plaats op 7 oktober 2020. Dit wordt een hele bijzondere, korte en krachtige live-uitzending in de professionele studio’s van First Impression in Tilburg, die u via een live stream kunt bijwonen.

Om 16.00 uur gaat het programma van start. Juryvoorzitter Astrid Duits presenteert samen met Maureen du Toit (presentatrice, duizendpoot en verbonden als locatiecoördinator aan Lindenhaege) de finaleronde. Drie advieskantoren geven kort een pitch waarna de kijkers kunnen stemmen op hun favoriete kantoor. Voor de uitslag bekend wordt gemaakt, is er een spectaculaire lezing van Paul Iske, hoogleraar Open Innovatie en Business Venturing aan Maastricht University en directeur en Chief Failure Officer (CFO) van het Instituut voor Briljante Mislukkingen. Inspirerend en een ideale opwarmer voor de bekendmaking van het meest klantvriendelijke advieskantoor van 2020.

De Advies Award wordt mede mogelijk gemaakt door Acura Assuradeuren, Allianz, a.s.r., Building Blocks, DAK, DIAS Software, Lindenhaeghe, Nedasco, Nh1816, SVC Groep, VKG en Voogd & Voogd. Binnenkort wordt de link bekend gemaakt waarmee u en uw collega's de finaleronde live kunnen meemaken en mede de winnaar kunnen bepalen. Wilt u zich nu al verzekeren van een toegangsbewijs tot de live-uitzending? Stuur dan een e-mail naar vvp@vvponline.nl. U krijgt dan vanzelf de link doorgestuurd.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Maas Lloyd verleent volmacht aan Voogd & Voogd

Maas Lloyd verleent volmacht aan Voogd & Voogd

De Rotterdamse verzekeraar Maas Lloyd, onderdeel van de Hampden Insurance Group, verleent per 1 december een volmacht aan Voogd & Voogd voor zakelijke pools....

VKG komt met MKB verzuim-ontzorgverzekering

VKG komt met MKB verzuim-ontzorgverzekering

Serviceprovider VKG komt met een MKB verzuim-ontzorgverzekering. Dit met als risicodrager De Amersfoortse. VKG verwacht het aantal risicodragers de komende maanden...

a.s.r. opgenomen in de Dow Jones Sustainability Index

a.s.r. opgenomen in de Dow Jones Sustainability Index

a.s.r. wordt opgenomen in de Dow Jones Sustainability World Index (DJSI World). De DJSI bestaat sinds 1999 en monitort wereldwijd bedrijven op het gebied van duurzaamheid. S&P...

Jubilerend Lindenhaeghe doneert aan Edukans

Jubilerend Lindenhaeghe doneert aan Edukans

Lindenhaeghe bestaat vijftien jaar. Dat viert Lindenhaeghe ondermeer met een donatie van 8.726 euro aan Edukans, een organisatie die staat voor scholing in ontwikkelingslanden. Wereldwijd...

Consumentenbond bereikt akkoord met Allianz over woekerpolissen

Consumentenbond bereikt akkoord met Allianz over woekerpolissen

De Consumentenbond en Allianz zijn het eens geworden over een compensatieregeling voor een groep consumenten met woekerpolissen. Het gaat om beleggingsverzekeringen...

En de winnaar is... de financieel adviseur van Nederland

En de winnaar is... de financieel adviseur van Nederland

Assurantiekantoor Keijzerwaard uit Oudenhoorn (Zuid-Holland) is de winnaar van de VVP Advies Award 2020. Dit familiekantoor mag zich het komende jaar het meest...

Local Hero

Local Hero

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

“Niet langer het gevoel dat ik klanten tekort doe”

“Niet langer het gevoel dat ik klanten tekort doe”

(VVP Ondernemerspanel in VVP 5-2020) Edwin Nijenhuis (Linie Financial Consultancy, Emmen) had moeite om focus aan te brengen in zijn praktijk. Het geluk lachte...

Startup

Startup

Jonge professionals willen het vaak nét even anders doen dan hun voorgangers. Ze zoeken de grenzen op, leren met vallen en opstaan en ontdekken uiteindelijk...

Verlaging maximale kredietvergoeding

Verlaging maximale kredietvergoeding

(Permanent Actueel door Lindenhaeghe in Ken je vak! VVP 5-2020) Als tijdelijke crisismaatregel is de maximale kredietvergoeding per 10 augustus 2020 tijdelijk...