Van der Jagt in bestuur VRA

Eliana van der Jagt 2019

Eliana van der Jagt-Kalverda (Kramer Advies) is benoemd tot lid van het bestuur van de VRA (Verenigde RegioBank Adviseurs).

“Als financieel adviseurs werken we in een tijd van veel veranderingen", aldus Eliana van der Jagt-Kalverda. "Aan de ene kant raken klanten eraan gewend om meer handelingen zelf digitaal uit te voeren. Hierdoor verdwijnen langzaam maar zeker bepaalde werkzaamheden bij de advieskantoren. Aan de andere kant ontstaan er ook nieuwe werkzaamheden. Ik denk dan bijvoorbeeld aan de snel groeiende groep senioren die op financieel gebied nieuwe vragen stellen, zoals op het gebied van het benutten van de overwaarde van hun woning, maar ook aan de groei van het aantal ZZP’ers en andere klein zakelijke ondernemers, die zowel op het gebied van verzekeringen en zakelijk krediet bijzondere financiële behoeftes hebben. Denk ook aan, in met name het particuliere segment, de toenemende aandacht voor investeringen in duurzaamheid. Binnen het bestuur van de VRA staan we voor de uitdaging om samen met de directie te komen tot efficiëntere processen en innovatieve producten, waarbij het karakter van ‘de bank met het menselijke gezicht’ gehandhaafd blijft. Ik vind het een uitdaging om met mijn collega-bestuurders aan dit proces verder sturing te geven.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Conflict RegioBank en VRA over aanpassing vergoedingenmodel

Conflict RegioBank en VRA over aanpassing vergoedingenmodel

De verhoging van de franchise fee en de plicht om RegioBank producten af te nemen. Dat zou kortweg het conflict behelzen tussen de Regiobank en de Verenigde Regiobank...

Vezis verder als Verenigde RegioBank Adviseurs (VRA)

Vezis verder als Verenigde RegioBank Adviseurs (VRA)

Adviseurs met een vestiging van RegioBank hebben de naam van de belangenvereniging Vezis veranderd in Verenigde RegioBank Adviseurs (VRA), zo is besloten op de algemene...