Vereende verlaagt premies voor klanten van schuldhulpverleners

Spaarpot met pleister (vereende 2020)

De Vereende biedt voor alle klanten van schuldhulpverleners een AVP en een inboedelverzekering aan tegen een verlaagde premie. De Vereende heeft samen met achttien financieel adviseurs een klantreis uitgewerkt. Na inlevering van een volledig dossier kijkt de adviseur of de verzekeringen in de reguliere markt zijn te sluiten. Lukt dat niet, dan komt er een aanbod van de Vereende, dat fors lager is dan de standaardpremies van de Vereende. Bovendien levert de adviseur een deel van zijn provisie in. Op het moment dat er sprake is van finale kwijting van de schulden, doet de assurantieadviseur een poging om zijn klant onder te brengen bij een reguliere verzekeraar.

Wanneer een NVVK-lid (vereniging voor schuldhulpverlening, sociaal bankieren en bewindvoering) een traject van schuldhulpverlening start, hanteert hij de voorwaarde dat een aspirant klant geen nieuwe schulden aangaat. En AVP en inboedelverzekering worden dringend aangeraden en met regelmaat verplicht gesteld. Niet alle aspirant klanten kunnen terecht bij reguliere verzekeraars. Daarom wijken ze uit naar de Vereende, maar daar worden ze geconfronteerd met hogere premies dan het marktmaximum. Het gevolg: inkomsten en uitgaven zijn niet of nauwelijks in balans te brengen.

Bert Sonneveld, Manager Marketing & Acceptatie: “Zeker nu, in de coronatijd, willen wij mensen die in een moeilijke persoonlijke financiële situatie zitten en voor hulp aankloppen, helpen. Door deze samenwerking bieden wij een oplossing voor dit maatschappelijke issue. Korting geven past niet bij de Vereende. Wel het bieden van maatwerk en solidariteit met klanten die vanwege geen of weinig ‘eigen schuld’ bij ons komen. Onze bestaande premies waren in feite geen oplossing, maar een extra hobbel voor de start van een schuldhulpverleningstraject. Die hobbel hebben we nu weggenomen. Want hulp zoeken bij schulden verdient het om beloond te worden.”

Deelnemende assurantieadviseurs

Deelnemende assurantieadviseurs zijn: 2e kans verzekeringen (Bokhorst Verzekeringen), AAP Intercollectief, Aa-Stad Adviesgroep BV, Bouwman Financieel Advies, Certius Advies, De Kilometerverzekering, Financieel Advieshuys Waalre, FinSafe, Goldleaf, Huygens Financiële Diensten, insUralis, Karelse Verzekeringen, Merkelbag, Oliekan Financiële Diensten, Prior Financiële Diensten, Toren Advies, Van Rems & Portier Assurantiën en Vandemoss Assurantien.

Reactie toevoegen

 
Carola Wijkamp-Hermsen nieuwe directievoorzitter de Vereende

Carola Wijkamp-Hermsen nieuwe directievoorzitter de Vereende

Carola Wijkamp-Hermsen wordt per 1 november 2023 de opvolger van Ingrid Visscher als directievoorzitter van de Vereende. Ze vormt dan samen met CFRO Harmen Ettema...

Aantal schademeldingen Waarborgfonds neemt weer toe

Aantal schademeldingen Waarborgfonds neemt weer toe

Na een aantal ‘coronajaren’ waarin het aantal schademeldingen lager was, is het aantal schademeldingen weer toegenomen, zo blijkt uit het jaarverslag...

Premie-inkomen de Vereende met acht procent gegroeid

Premie-inkomen de Vereende met acht procent gegroeid

De Vereende zag het premie-inkomen vorig jaar met acht procent toenemen van 55,9 miljoen euro naar 60,4 miljoen. Mede door de snelle premiegroei van de afgelopen...

De Vereende biedt nu ook duurzaam schadeherstel

De Vereende biedt nu ook duurzaam schadeherstel

Klanten met een inboedel-/opstalverzekering van de Vereende kunnen voortaan ook kiezen voor duurzaam schadeherstel. De Vereende is in dit verband een samenwerking...

De Vereende, RDW en adviseurs maken verzekeren motorvoertuigen eenvoudiger

De Vereende, RDW en adviseurs maken verzekeren motorvoertuigen eenvoudiger

De Vereende, RDW en assurantieadviseurs slaan de handen ineen tegen onverzekerbaarheid.  Dit door onnodige stappen over te slaan zodat het verzekeren van motorvoertuigen...

Schuldhulpverlening sneller en beter toegankelijk

Schuldhulpverlening sneller en beter toegankelijk

Minister Schouten gaat de duur van schuldhulpverleningstrajecten bij gemeenten verkorten tot anderhalf jaar en de drempel naar de gemeentelijke hulp verlagen. Op...

Aantal mensen dat aanklopt bij Geldfit explosief toegenomen

Aantal mensen dat aanklopt bij Geldfit explosief toegenomen

Het aantal mensen dat in 2022 aanklopte bij Geldfit voor hulp bij hun financiën is explosief gegroeid ten opzichte van het jaar daarvoor. Ruim 1,2 miljoen mensen...

De Vereende verhuist naar gebouw Verbond

De Vereende verhuist naar gebouw Verbond

De Vereende verhuist volgend jaar september naar het pand van het Verbond van Verzekeraars in Den Haag. De verzekeraar van bijzondere risico’s betrekt de vierde,...

Coalitie bedrijven: halvering financiële problemen werknemers in 2030

Coalitie bedrijven: halvering financiële problemen werknemers in 2030

De eerder deze week gelanceerde Nationale Coalitie Financiële Gezondheid biedt handvatten om werknemers met financiële problemen in een vroeg stadium te...

Campagne om mensen met geldzorgen te wijzen op hulp

Campagne om mensen met geldzorgen te wijzen op hulp

Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid start met Geldfit de campagne ‘Je staat er niet alleen voor’ om mensen met geldzorgen te wijzen op...