Verzekeringsjournalist Dick Spelt overleden

Dick Spelt

Eerder deze week is Dick Spelt overleden, in het verleden onder meer verzekeringsjournalist bij am: en tot voor kort nog altijd actief voor onder meer de adviseursorganisatie CFD. Dick Spelt was ernstig ziek.

De begrafenisdienst is dinsdag 29 juli om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Aardamseweg 3 in Ter Aar.

In de rubriek 'Kantoor in beeld' nam Spelt de lezer mee naar de werkplek van CFD-leden. Hij liet hen aan het woord over hun passie, bedrijfsvoering en overige activiteiten waarmee men in de dagelijkse adviespraktijk in aanraking komt. 

Spelt stond ook op de BBB-kandidatenlijst provinciale verkiezingen Zuid-Holland 2023.

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Harry Beugelink - CFD 31 juli 2025

Allereerst wil ik hierbij de nabestaanden van Dick condoleren en sterkte wensen. Ik heb Dick leren kennen en waarderen toen wij samen actief waren in de Raad van Advies van CFD. Hij was een man met visie en daarnaast een heel aardig vriendelijk mens.

Edwin Herdink - Commissie CFD 22 juli 2025

Wat een ontzettend triest nieuws dat Dick Spelt is overleden. Zijn overlijden voelt extra zwaar, omdat Dick nog zoveel plannen had. Hij was niet alleen een zeer gewaardeerd collega met een indrukwekkende carrière in de assurantiejournalistiek, maar ook iemand die altijd verder keek dan de feiten. Dick wilde altijd de diepere betekenis van het nieuws duiden, Ook bracht Dick met zijn rubriek 'Kantoor in beeld' de verhalen van adviseurs tot leven door de mens áchter de professional centraal te stellen. We zullen Dick enorm missen bij CFD. Heel veel sterkte aan zijn vrouw, familie, vrienden en collega's. Het CFD bestuur

Meer over