Viisi Hypotheken haalt 891.977 euro op met crowdfunding

Hergen Dutrieux

In de afgelopen twee maanden hebben meer dan 260 investeerders 891.977 euro gestoken in Viisi Hypotheken. Ruim 300.000 euro hiervan is afkomstig van eigen medewerkers, vrienden en familie. Met de opbrengsten van de crowdfundingcampagne gaat de hypotheekadviesketen het aankomende jaar 25 nieuwe medewerkers aannemen en opleiden.

“Het is ons doel om de financiële sector radicaal transparant te maken, met andere woorden: Waar komt het geld vandaan en waar gaat het naartoe”, zegt Hergen Dutrieux van Viisi Hypotheken. “De keuze voor crowdfunding was daarom een logische. Natuurlijk hebben we ook een banklening, maar bij crowdfunding weet je precies waar het geld vandaan komt; van onze eigen medewerkers en - tevreden - klanten.

Dankzij de grote belangstelling onder investeerders en eigen medewerkers heeft Viisi uiteindelijk 178 procent van het eigenlijke streefbedrag (500.000 euro) opgehaald.

Viisi biedt op dit moment werk aan 51 zogenaamde ‘Viisionairs’. Met de 25 nieuwe medewerkers hoopt de hypotheekadviesketen in 2022 haar adviescapaciteit te verdubbelen van één naar twee miljard euro. Dutrieux: “We zullen komend jaar veel tijd besteden aan het werven en onboarden van alle nieuwe mensen. De kwaliteit van onze dienstverlening staat daarbij voorop. Ook gaan we aan de slag met onze belofte richting de investeerders. Zo zal er een 'Viisi bos' worden aangeplant en wanneer het weer mogelijk is, willen we onze investeerders graag ontmoeten tijdens live events.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Hét moment om door te pakken

Hét moment om door te pakken

(Hergen Dutrieux, Viisi, in Ken je vak! in VVP 1-2021) De verkiezingen staan voor de deur en wederom komt de hypotheekrenteaftrek op de agenda. Voorheen een heet...

Hoe help je starters op de woningmarkt écht

Hoe help je starters op de woningmarkt écht

(Hergen Dutrieux, co-founder Viisi Hypotheken, in katern 'Hypotheken van nu!' in VVP 6-2020) Het kabinet presenteerde onlangs plannen om starters op de woningmarkt...

Viisi Hypotheken start crowdfundingcampagne voor nieuwe medewerkers

Viisi Hypotheken start crowdfundingcampagne voor nieuwe medewerkers

Viisi Hypotheken is van start gegaan met een crowdfundingcampagne. Het hypotheekadvieskantoor wil via het platform CrowdAboutNow één miljoen euro ophalen...

Duurzaam is het nieuwe normaal

Duurzaam is het nieuwe normaal

“Adviseer niet alleen over verduurzaming, maar doe er vooral zelf aan. Het begint altijd bij jezelf. Waar koop je je spullen en waar komen ze vandaan? Maar...

Het vuur van... Hergen Dutrieux

Het vuur van... Hergen Dutrieux

Er zijn veel prachtige mensen in onze sector die elke dag hun klanten het beste geven wat in hen zit. In ‘Het vuur van…’ zet VVP deze mensen...