VIP-Congres ACT NOW!: alles over AI en ChatGPT

LOW RES Jarno Duursman event 2022-1

Na zijn indrukwekkende presentatie vorig jaar tijdens het eerste VIP-congres zal Jarno Duursma (trendwatcher digitale technologie en auteur van vier boeken over digitale innovatie) de bezoekers tijdens het tweede VIP-congres van 4 juli aanstaande onderdompelen in de wereld van kunstmatige intelligentie (onder meer ChatGPT) en de praktische toepasbaarheid voor ondernemers.

“We zitten in een momentum van versnelling rondom kunstmatige intelligentie. Slimme softwaresystemen zijn in staat om nieuwe content, media te genereren. Nieuwe teksten, afbeeldingen, video’s en computercode. Je ziet het in het nieuws, je leest het in de krant. Met ChatGPT als klinkend voorbeeld. Een explosie van mogelijkheden dient zich aan. Wat kan er allemaal? Waar gaan we naartoe? Wat zijn de belemmeringen en mogelijke risico’s? Dat hoor je allemaal in deze presentatie. Mis ‘m niet!”
 

Schrijf je in voor het VIP-congres ACT NOW, hét Fin- & Insurtech event voor de top van de financiële adviessector in Nederland, georganiseerd door VVP in samenwerking met de Stichting Contactgroep Automatisering. Dit event vindt plaats op 4 juli 2023, opnieuw in het AFAS-theater in Leusden. Het VIP-congres is hét Fin- & Insurtech event voor de top van de financiële adviessector in Nederland.

Deze grootschalige kennis-, netwerk-, inspiratie- en innovatiedag biedt een wervelend hoofdprogramma, presentaties van meer dan 30 verschillende fin- en insurtech bedrijven en innovatieve dienstverleners die een doorkijk geven naar de nieuwe mogelijkheden en toekomstige ontwikkelingen in de adviesmarkt en volop netwerkmogelijkheden. Het VIP-congres werd vorig jaar door de ruim 500 deelnemers gewaardeerd met een dikke 8.

Meld je aan en maak een keuze uit de ruim dertig praktijksessies!

Dit congres is bestemd voor beslissers, management en directie van geldverstrekkers, verzekeraars, de volmachtmarkt, adviesketens en de topadvieskantoren van Nederland. De deelnemers krijgen op dit event uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële advieswereld.

De twee andere plenaire sprekers dit jaar zijn Christine Boland (tijdgeest-analist, consultant & innovatiestrateeg) en Jan Berndsen (Hoofd toezicht verzekeren & pensioenen AFM).

Boland laat zien hoe digitale innovatie kan bijdragen aan het doorbreken van de ‘verbubbeling’ en het herstel van de band tussen culturen, systemen, organisaties en mensen onderling. In haar lezing deelt ze waardevolle kennis over de tijdgeest en duidt ze hoe financials hierop kunnen inspelen.  ACT NOW! en stem de koers van je merk of organisatie erop af. Ontdek de juiste stappen naar een toekomst met ruimte én verbinding.

Berndsen gaat in op de vraag hoe digitale innovaties in de financiële sector kunnen bijdragen aan het klantbelang. De mogelijkheden van bijvoorbeeld Artificial Intelligence (AI) zijn legio en de toepassingsmogelijkheden zullen alleen maar toenemen. Maar er zijn ook risico’s en daarmee aandachtspunten voor financiële instellingen. Zo kan AI leiden tot onverzekerbaarheid van klantgroepen.  Ook  mogen AI en digitalisering niet leiden tot sturing in het advies. Berndsen neemt de aanwezigen mee in de visie van de toezichthouder op digitale innovatie.

Bekijk het volledige programma op de website en schrijf je nu!

Reactie toevoegen

 
Meer over
AFM hecht aan strikte toepassing leennormen

AFM hecht aan strikte toepassing leennormen

De AFM zal de komende jaren nadrukkelijk blijven toezien op de kredietverstrekking en de naleving van de leennormen voor hypotheken. Dat schrijft de toezichthouder...

AFM benadrukt schokbestendigheid financiële sector in snel veranderende omgeving

AFM benadrukt schokbestendigheid financiële sector in snel veranderende omgeving

De AFM constateert dat onzekere economische vooruitzichten en monetaire verkrapping niet hebben geleid tot grote onrust op de financiële markten. Wel kunnen...

AFM richting pensioenfondsen: informeer deelnemers tijdig over overbruggingsplan

AFM richting pensioenfondsen: informeer deelnemers tijdig over overbruggingsplan

Pensioenfondsen die gebruik willen maken van de tijdelijke regels van het transitie-ftk moeten voor 1 juli 2024 een overbruggingsplan indienen bij DNB. De tijdelijke...

AFM heeft been bij te trekken op gebied digitalisering

AFM heeft been bij te trekken op gebied digitalisering

De AFM heeft "een ‘been heeft bij te trekken’ op het gebied van digitalisering om de ontwikkelingen in het de AFM-werkveld bij te houden". Aldus minister...

Ook in tweede en derde pijler vragen naar duurzaamheidsvoorkeuren

Ook in tweede en derde pijler vragen naar duurzaamheidsvoorkeuren

De AFM zou graag zien dat de pensioenadviseur bij klanten altijd informatie over de duurzaamheidsvoorkeuren inwint. Dit is bij andere beleggingsproducten nu al verplicht,...

AFM start publiekscampagne 'checkjeaanbieder'

AFM start publiekscampagne 'checkjeaanbieder'

De AFM ziet een toename in het aantal signalen en consumentenvragen over oplichting en fraude. De toezichthouder start daarom met de online publiekscampagne checkjeaanbieder.nl...

Datapositie AFM versterkt

Datapositie AFM versterkt

"Consumenten merken bij financiële producten of diensten vaak pas laat dat die slecht voor hen uitpakken. De AFM kan met de gegevens sneller en beter zien welke...

Transparantie aanbrengvergoedingen ook op zakelijke markt

Transparantie aanbrengvergoedingen ook op zakelijke markt

Om het gelijke speelveld te borgen, komen er - naast de actieve provisietransparantie voor adviseurs en bemiddelaars - ook aanvullende verplichtingen voor directe...

Interpretatie AFM van actieve provisietransparantie vooral duidend

Interpretatie AFM van actieve provisietransparantie vooral duidend

De donderdag gepubliceerde interpretatie van de AFM van actieve provisietransparantie zet vooral de feiten op een rij. De toezichthouder gaat niet in op de CFD-interpretatie:...

Begrijpelijke informatie en passend productaanbod essentieel voor duurzame beleggingen

Begrijpelijke informatie en passend productaanbod essentieel voor duurzame beleggingen

De meeste financiële ondernemingen geven in AFM-onderzoek aan dat zij voldoen aan de basisvereisten van de SFDR, een deel loopt achter. Er is nog werk te doen...