VIP-Congres ACT NOW!: alles over AI en ChatGPT

LOW RES Jarno Duursman event 2022-1

Na zijn indrukwekkende presentatie vorig jaar tijdens het eerste VIP-congres zal Jarno Duursma (trendwatcher digitale technologie en auteur van vier boeken over digitale innovatie) de bezoekers tijdens het tweede VIP-congres van 4 juli aanstaande onderdompelen in de wereld van kunstmatige intelligentie (onder meer ChatGPT) en de praktische toepasbaarheid voor ondernemers.

“We zitten in een momentum van versnelling rondom kunstmatige intelligentie. Slimme softwaresystemen zijn in staat om nieuwe content, media te genereren. Nieuwe teksten, afbeeldingen, video’s en computercode. Je ziet het in het nieuws, je leest het in de krant. Met ChatGPT als klinkend voorbeeld. Een explosie van mogelijkheden dient zich aan. Wat kan er allemaal? Waar gaan we naartoe? Wat zijn de belemmeringen en mogelijke risico’s? Dat hoor je allemaal in deze presentatie. Mis ‘m niet!”
 

Schrijf je in voor het VIP-congres ACT NOW, hét Fin- & Insurtech event voor de top van de financiële adviessector in Nederland, georganiseerd door VVP in samenwerking met de Stichting Contactgroep Automatisering. Dit event vindt plaats op 4 juli 2023, opnieuw in het AFAS-theater in Leusden. Het VIP-congres is hét Fin- & Insurtech event voor de top van de financiële adviessector in Nederland.

Deze grootschalige kennis-, netwerk-, inspiratie- en innovatiedag biedt een wervelend hoofdprogramma, presentaties van meer dan 30 verschillende fin- en insurtech bedrijven en innovatieve dienstverleners die een doorkijk geven naar de nieuwe mogelijkheden en toekomstige ontwikkelingen in de adviesmarkt en volop netwerkmogelijkheden. Het VIP-congres werd vorig jaar door de ruim 500 deelnemers gewaardeerd met een dikke 8.

Meld je aan en maak een keuze uit de ruim dertig praktijksessies!

Dit congres is bestemd voor beslissers, management en directie van geldverstrekkers, verzekeraars, de volmachtmarkt, adviesketens en de topadvieskantoren van Nederland. De deelnemers krijgen op dit event uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële advieswereld.

De twee andere plenaire sprekers dit jaar zijn Christine Boland (tijdgeest-analist, consultant & innovatiestrateeg) en Jan Berndsen (Hoofd toezicht verzekeren & pensioenen AFM).

Boland laat zien hoe digitale innovatie kan bijdragen aan het doorbreken van de ‘verbubbeling’ en het herstel van de band tussen culturen, systemen, organisaties en mensen onderling. In haar lezing deelt ze waardevolle kennis over de tijdgeest en duidt ze hoe financials hierop kunnen inspelen.  ACT NOW! en stem de koers van je merk of organisatie erop af. Ontdek de juiste stappen naar een toekomst met ruimte én verbinding.

Berndsen gaat in op de vraag hoe digitale innovaties in de financiële sector kunnen bijdragen aan het klantbelang. De mogelijkheden van bijvoorbeeld Artificial Intelligence (AI) zijn legio en de toepassingsmogelijkheden zullen alleen maar toenemen. Maar er zijn ook risico’s en daarmee aandachtspunten voor financiële instellingen. Zo kan AI leiden tot onverzekerbaarheid van klantgroepen.  Ook  mogen AI en digitalisering niet leiden tot sturing in het advies. Berndsen neemt de aanwezigen mee in de visie van de toezichthouder op digitale innovatie.

Bekijk het volledige programma op de website en schrijf je nu!

Reactie toevoegen

 
Meer over
Menselijke interactie blijft belangrijk

Menselijke interactie blijft belangrijk

(Edgar Hollander, De Hypotheker Nieuw-Vennep, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Digitalisering biedt ontegenzeglijk voordelen, zoals meer adviestijd. Belangrijk...

Bliss ontvangt collectieve vergunning van AFM

Bliss ontvangt collectieve vergunning van AFM

De AFM heeft familiebedrijf Bliss Hypotheekadviseurs uit Spijkenisse een collectieve vergunning verleend. De goedkeuring van de vergunningaanvraag is inmiddels ook...

Kracht en gevaar van algoritmes

Kracht en gevaar van algoritmes

(Maria Genova in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Kunstmatige intelligentie wordt tegenwoordig in steeds meer sectoren ingezet. Het levert prachtige resultaten...

Christine Boland en Jan Jongert op zesde Positive Finance Day

Christine Boland en Jan Jongert op zesde Positive Finance Day

Tijdgeestanalist en innovatiestrateeg Christine Boland (eerder dit jaar hogelijk gewaardeerd door de 700 bezoekers van het VIP-congres van VVP en CGA) en architect...

Benut de kracht van AI

Benut de kracht van AI

(Arno Groot Koerkamp, Finly, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) De opkomst van denkende machines ter ondersteuning van adviseurs is momenteel een onderwerp...

Meer hybride vormen van advisering

Meer hybride vormen van advisering

(Bart Janknegt, voorzitter hoofddirectie VvAA Groep, in VVP-special Digitale Innovatie) Door inzet van een digitale collega hebben de adviseurs meer tijd (plus...

VVP-poll: 'Al mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek zijn geattendeerd op de risico's'

VVP-poll: 'Al mijn klanten met een aflossingsvrije hypotheek zijn geattendeerd op de risico's'

De AFM is tevreden met de inzet van de sector om klanten te wijzen op de risico's van een aflossingsvrije hypotheek. De afgelopen vijf jaar zijn namelijk 1,68 miljoen...

Het advieskantoor als sleutel tot verduurzaming

Het advieskantoor als sleutel tot verduurzaming

(Partner in kennis BOX duurzaam in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Verduurzaming en energiebesparing gaan over de woning en over geld, dus is de hypotheekadviseur...

Automatisering verandert invulling begrip professionaliteit

Automatisering verandert invulling begrip professionaliteit

(Eliana van der Jagt-Kalverda, Financieel Advies IJmond, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Ik ben ervan overtuigd dat de ontwikkelingen op het gebied van...

AFM en DNB tegen extra leenruimte alleenstaanden

AFM en DNB tegen extra leenruimte alleenstaanden

AFM en DNB zijn tegen extra leenruimte voor alleenstaanden, zoals voorgesteld in de Wijzigingsregeling hypothecair krediet 2024. In hun reactie op de internetconsultatie...