Vrieling viert 75-jarig jubileum

Vrieling 75 jaar

Vrieling uit Hardenberg bestond donderdag 9 mei 75 jaar. In al die jaren is het familiebedrijf, met de derde generatie aan het roer, uitgegroeid tot een grote, zelfstandige speler met ruim 275 werknemers. Werkzaam vanaf vier locaties in Dedemsvaart, Hardenberg en Zwolle en actief in drie verschillende marktdomeinen: particulier, zakelijk en specials.

Jasper Vrieling, derde generatie Vrieling en commercieel directeur: “Wat ik de mooiste ontwikkeling vind in deze 75 jaar is toch de cultuur, die is altijd overeind gebleven. Dat wat mijn opa en oma startten, overgenomen door mijn oom en vader, zie ik nu nog steeds dagelijks terug: samen met elkaar de schouders eronder en gaan voor het beste voor onze klant. De oprechte betrokkenheid bij onze klanten en het steeds blijven doorontwikkelen, dat is echt prachtig om te zien.

"Door toekomstbestendig te ondernemen, te investeren in de ontwikkelingsmogelijkheden van medewerkers en in het digitaal fundament, presenteert Vrieling zich als een persoonlijk en digitaal familiebedrijf dat verbonden is met mens en maatschappij."

Buurt en samenleving

Buurt en samenleving worden niet vergeten bij de viering van driekwart eeuw Vrieling. Maandelijks maakt een maatschappelijke organisatie of vereniging uit de buurt in dit feestelijke jaar eenmalig kans op een mooi geldbedrag. Maarten Offinga (burgemeester gemeente Hardenberg), Karin Prins (ondernemer in Hardenberg), Eric Linde (notaris), Rob Zuidema (voorzitter Economic Board Regio Zwolle) en Jasper Vrieling nemen deel in de speciaal hiervoor opgerichte commissie en beoordelen de inzendingen.

Foto van links naar rechts Fernando Buitenhuis (directeur Volmachtbedrijf), Camiel Slot (directeur Specials), Jasper Vrieling (commercieel directeur), Jacquelien Geuzinge (directeur particuliere en zakelijke markt) en Serge Evers (algemeen directeur).

Reactie toevoegen

 
Meer over
Vitalr verwerft Vechtstad Consultancy en Bouw & Gezond

Vitalr verwerft Vechtstad Consultancy en Bouw & Gezond

Vitalr, onderdeel van Vrieling Adviesgroep, neemt Vechtstad Consultancy en Bouw & Gezond over. Vechtstad Consultancy is een ervaren arbodienstverlener in de...

Jacquelien Geuzinge directeur bij Vrieling Adviesgroep

Jacquelien Geuzinge directeur bij Vrieling Adviesgroep

Jacquelien Geuzinge start 1 mei als directeur particulier en zakelijk bij Vrieling Adviesgroep. Geuzinge heeft gewerkt bij Rabobank, KPN en vervolgens TVM. Daar...

Serge Evers algemeen directeur Vrieling Adviesgroep

Serge Evers algemeen directeur Vrieling Adviesgroep

Serge Evers (49) is sinds 1 april 2022 de nieuwe algemeen directeur van Vrieling Adviesgroep. Hij volgt Gerrit Jan Vrieling op, die is toegetreden tot de Raad van...

Vrieling werkt samen met Grohe en Ansvar om waterschades te voorkomen

Vrieling werkt samen met Grohe en Ansvar om waterschades te voorkomen

Vrieling biedt haar klanten een door Grohe ontwikkeld watermanagementsysteem waarmee waterschades zoveel mogelijk voorkomen of beperkt kunnen worden. Hierbij bundelt...

Vrieling verwerft pensioenportefeuille ABN Amro

Vrieling verwerft pensioenportefeuille ABN Amro

Per 30 juni neemt ABC Pensioen (onderdeel Vrieling Adviesgroep) een pensioenportefeuille van 600 posten over van ABN Amro Verzekeringen. Het verzekeringsbedrijf...

Zeven vragen aan... Jasper Vrieling

Zeven vragen aan... Jasper Vrieling

Jasper Vrieling, Vrieling Adviesgroep   1. Wat drijft je als ondernemer? Heb je een motto? Bij Vrieling Adviesgroep zijn we op alle fronten in de economie...