VVP Advies Award 2023 van start met 37 spotters en twee nieuwe juryleden

VVP Advies Award 2022 (finale)

Met maar liefst 37 spotters (experts in de haarvaten van de financiële advieswereld) is de VVP Advies Award 2023 van start gegaan. Evenals in de vorige vier edities gaat de jury, samen met de spotters, op zoek naar de meest excellente advieskantoren van Nederland. De finale van deze lustrumeditie vindt dit jaar plaats op 11 oktober.

De jury van de VVP Advies Awards doet elk jaar een beroep op een groep marktexperts die de jury voorziet van een indrukwekkende voorselectie van kantoren. Dit jaar wordt de inbreng van de spotters nog crucialer in het juryproces.

De spotters van 2023 zijn inmiddels alweer volop bezig met hun zoektocht naar de pareltjes in de adviesmarkt in zes verschillende categorieën. Dit zijn: Particulier advies, Zakelijk advies, Hypotheek advies, Pensioen advies, de nieuwe categorie Duurzaam advies en Nichemarkt. De finalisten van vorig jaar waren: L&B Groep (catergorie Zakelijk), Jähnig + Ter Braak (categorie Hypotheken en publiekswinnaar) en Expat Mortgages (categorie Niche). Tevens zal de Startersprijs worden uitgereikt, een aanmoedigingsprijs voor een adviesorganisatie gestart na 2020 die zich nu al onderscheidend ontwikkelt. Vorig jaar ging de award naar Ilse Bosland van Juffrouw Polis.

Op 12 april 2023 vindt de voor de jury cruciale spottersbijeenkomst plaats, dit jaar bij gastheer ARAG in Leusden. Tot 24 maart krijgen de spotters de tijd om hun topkantoren bij de jury aan te leveren met een uitgebreide toelichting. Op basis van deze toelichting, waarbij de inbreng van de spotters tijdens de geheime spottersbijeenkomst ook zwaar zal meewegen, en na grondig eigen onderzoek maakt de jury eind april de shortlist per categorie bekend. Tevens maakt de jury dan de winnaar bekend van de aparte categorie Startersprijs, een aanmoedigingsprijs voor een adviesorganisatie gestart na 2020 die zich nu al onderscheidend ontwikkelt.

Na de halve finale van 6 september waar zes kantoren voor worden uitgenodigd, vindt op 11 oktober om 16.00 uur de finaleronde plaats met de drie advieshelden van Nederland. Voor de jury zijn dit de drie winnaars van de editie 2023. Vervolgens bepalen de online kijkers de publiekswinnaar.

De finale, opnieuw in de professionele studio’s van First Impression, staat voor de vijfde achtereenvolgende keer onder de professionele leiding van Maureen du Toit. Speciaal voor deze award is de site http://www.adviesawards.nl in het leven geroepen. Reserveer 11 oktober alvast in uw agenda…

Nieuwe juryleden

De jury is trots twee nieuwe leden te mogen verwelkomen: Odette Bakker (Dazure) en Ingrid Oudhuis (Scildon). De jury bestaat verder uit voorzitter Richard Meinders (SVC Groep), Robin van Beem (Polis Advocaten), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Bob Klijn (Söderberg & Partners) en Jack Vos (ONEsurance). Afscheid is genomen van Marieke van Zuien die een andere functie heeft gekregen binnen BNP Paribas.

Positieve impact

De VVP Advies Award is in 2019 in het leven geroepen om het adviesvak in het zonnetje te zetten en de trots op het eigen vak weer terug te brengen. Dat is in de voorgaande jaren méér dan goed gelukt! De kantoren ervaren de nominatie als een erkenning voor het goede werk van hun medewerkers, de nominatie wordt beschouwd als een prijs voor het hele kantoor. Het leidde voor alle winnaars tot heel veel felicitaties, nieuwe klanten en aandacht in plaatselijke media. Zie hier een impressie van de spectaculaire finale van 2022.

Spotters 2023

Dit jaar gaan 37 spotters de juryleden helpen. Dit zijn: Kalo Bagijn (Brand New Day), Pepijn Bakker (Bugs Business), Antoine Barkel (TAF), Ewald Bary, Mark Boskamp (Dukers & Baelemans), Ilse Bosland (Juffrouw Polis), Bert Bouwmeester (Nedasco), Martijn Couwenberg (Tulp Hypotheken), Philip de Does (VKG), Igor Driessen (Obvion), Chris van der Feltz (Allianz), Hendrik Fridsma (AEGON), Indra Frishert (Dazure), Peter van Geijtenbeek (Turien & Co.), Cindy de Geus (Klaverblad), Herbert Golsteijn (Het Team Juridische Zaken), Arjan Hakkennes (Fidus), Leen Keijzerwaard (Assurantiekantoor Keijzerwaard), Theo Krins (Scildon), Esther Lagendijk (Assistent automatisering), Dave Lunenburg (Nationale-Nederlanden), Sape van der Meer (a.s.r.), Marloes Oostrom (Sure Business), Willem Oudijk (Rabobank), Niek Overduin (BNP Paribas Cardif), Turhan Ozguner (ING), Frank Rensen (ARAG), Miranda van Rijswijk (Merius Hypotheken), Paul Robbe (Robbe Financieel Raadgevers), Jan Peter Robijn (Adviesgroep De Vogel), Bert Sonneveld (De Vereende), Janwillem Swart (Nh1816), Cindy Uijleman (Voogd & Voogd), Erwin Vonk (Faster Forward), Michiel van Vugt (NNEK),  Jerfaas van de Water (Nedasco), Janthony Wielink (Enquest).

Reactie toevoegen

 
Meer over
Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Medewerkers van Zekerheuts tonen trots de poster van  de VVP Advies Award 2024, nadat het kantoor is genomineerd in de categorie Zakelijk Advies. Johan van...

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. is voor de tweede keer genomineerd voor de VVP Advies Award in de categorie Hypotheek Advies. "Weet je nog dat Advies met M.I.N.T. in 2022 genomineerd...

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Trots. Dat is Ruud van der Doelen van Van der Doelen, genomineerd in de categorie Particulier Advies. Het kantoor telt in totaal vijftien medewerkers en heeft...

Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

Feest bij 123Advies. Het team van 123Advies, in totaal bestaande uit zes hypotheekadviseurs, acht assistent hypotheekadviseurs en één verzekeringsadviseur,...

Parkstad Adviesgroep blij met nominatie VVP Advies Award 2024

Parkstad Adviesgroep blij met nominatie VVP Advies Award 2024

"Super blij dat we zijn uitgeroepen tot een van de beste advieskantoren van Nederland”, aldus Kim Cremers van Parkstad Adviesgroep. Dit adviesbedrijf is...

DuGardijn zet Advies Award in op stagemarkt Hogeschool

DuGardijn zet Advies Award in op stagemarkt Hogeschool

"Twee van onze collega's hebben de raamposter ingelijst meegenomen naar de stagemarkt van Hogeschool Saxion in Enschede", aldus Rowan du Gardijn van duGardijn,...

PensioenVizier trots op nominatie VVP Advies Award 2024

PensioenVizier trots op nominatie VVP Advies Award 2024

“We zijn ontzettend blij en voelen ons vereerd dat wij genomineerd zijn voor de VVP Advies Award 2024 in de categorie Pensioen. Het bedrijf is de afgelopen...

Dit zijn de 17 genomineerden voor de VVP Advies Award 2024

Dit zijn de 17 genomineerden voor de VVP Advies Award 2024

De jury van de VVP Advies Award 2024 heeft de namen bekend gemaakt van de meest klantgerichte advieskantoren van Nederland in de categorieën Particulier Advies,...

Spotters dragen 180 topkantoren aan voor longlist VVP Advies Award

Spotters dragen 180 topkantoren aan voor longlist VVP Advies Award

Naar aanleiding van de spottersbijeenkomst van 10 april 2024 van juryleden en spotters van de VVP Advies Award 2024 heeft de jury drie kantoren per categorie in...

Gelijke kansen

Gelijke kansen

(Partner in kennis SVC Groep in VVP-special Duurzaam Advies 2024) Hoewel het verminderen van ongelijkheid één van de duurzaamheidsdoelen van de Verenigde...