VVP liever thuis ontvangen?

VVP logo

In deze tijd werken veel mensen vanuit huis. Niemand weet hoe lang dit nog zal duren. Vakblad VVP biedt kennis, visies,best practices en de achtergronden bij het nieuws. Om op de hoogte te blijven van alle ontwikkelingen in het financiële adviesvak kan het handig zijn het abonnement (tijdelijk) over te zetten naar een thuisadres. Mocht u dit willen, stuur dan een e-mail naar arjan@vvponline.nl onder vermelding van 'VVP thuis ontvangen' plus de naw-gegevens van het advieskantoor, uw naam en de gegevens van uw privéadres. Met ingang van VVP 6 krijgt u VVP dan thuisgestuurd.

Nog geen abonnee? Dan kunt u zich HIER aanmelden.

OVER VVP

VVP is al 77 jaar het enige platform puur voor onafhankelijk adviseurs. Sinds 1 januari 2019 is VVP verzelfstandigd. Hoofdredacteur Willem Vreeswijk, al 26 jaar betrokken bij VVP, nam het platform over en samen met redacteur Toon Berendsen en accountmanager Arjan Cornelisse wordt er met vereende krachten gewerkt aan de invulling van de VVP-missie. Die is en blijft om de positie van de onafhankelijk financieel adviseurs te versterken en een bijdrage te leveren aan de verdere professionalisering van dit maatschappelijk uiterst relevante vak.

VVP constateert dat het adviesvak de komende jaren alleen maar verder aan belang zal toenemen. Niet alleen nemen de complexiteit en de onzekerheden in de samenleving verder toe, tevens wordt steeds meer een beroep gedaan op de zelfredzaamheid van de burger. In een dergelijke omgeving is het van cruciaal
belang dat de onafhankelijk adviseur zich verder weet te professionaliseren.

De kracht van VVP is de onafhankelijke journalistieke benadering in combinatie met een eigen visie op de adviessector. Uitgangspunt van elke uiting van VVP is dat zij dient bij te dragen aan de versterking van de positie van de financieel adviseur. Dit doet VVP met een breed aanbod aan diensten die naadloos op elkaar aansluiten: het vakblad VVP met onder meer het katern ‘Ken je vak!’ en steeds een specifiek kenniskatern, de site vvponline.nl met nieuws, trends, kennis en achtergronden die relevant zijn voor het intermediair, een dagelijkse digitale nieuwsbrief, diverse kennisevents, vakinhoudelijke specials en het VVP  Ondernemerspanel; een gratis vraagbaak en kennisbank voor het intermediair. 

 

Reactie toevoegen

 
Katern Zorg & Verzuim in nieuwe VVP

Katern Zorg & Verzuim in nieuwe VVP

Actief Klantbeheer is goed voor klant én adviseur. Dat is de boodschap van VVP 04-2021. De ondertekenaars van het Manifest Actief Klantbeheer en adviseurs...

VVP Nieuws APP: het verzekeringsnieuws overzichtelijk op een rij

VVP Nieuws APP: het verzekeringsnieuws overzichtelijk op een rij

Wat is er nou makkelijker dan al het laatste financiële nieuws bij elkaar te hebben? De VVP Nieuws App voorziet u van al het verzekerings-, hypotheek- en ander...

VVP 01-2020: trots op je vak!

VVP 01-2020: trots op je vak!

'Trots als een pauw op je vak!' Dat is het motto van de net verschenen eerste VVP van 2020 (klik HIER voor de online versie). In deze uitgave veel aandacht voor...

Volgende nieuwsbrief 2 januari

Volgende nieuwsbrief 2 januari

De volgende nieuwsbrief verschijnt 2 januari. De VVP-redactie wenst u goede dagen en een heel mooi 2020! Graag tot dan!

Het VVP-team wenst u een gezond, liefdevol en sprankelend 2020!

Het VVP-team wenst u een gezond, liefdevol en sprankelend 2020!

Het VVP-team wenst u een gezond, liefdevol en sprankelend 2020! Op de foto van links naar rechts: Willem Vreeswijk (directeur-eigenaar en hoofdredacteur), Arjan...

Het onafhankelijk adviesvak is relevanter dan ooit

Het onafhankelijk adviesvak is relevanter dan ooit

“De wereld ziet er compleet anders uit dan 25 jaar geleden en tegelijkertijd is het wezenlijke van het adviesvak niet veranderd”, aldus Willem Vreeswijk....

Willem Vreeswijk 25 jaar bij VVP

Willem Vreeswijk 25 jaar bij VVP

Willem Vreeswijk, hoofdredacteur en eigenaar, was 1 december 25 jaar in dienst van VVP. Een goed moment om kort terug te blikken en vooral vooruit te kijken, zowel...

VVP 5: MoneyView pleit voor Onafhankelijk Financieel Spreekuur

VVP 5: MoneyView pleit voor Onafhankelijk Financieel Spreekuur

In de dinsdag verschenen nieuwe VVP, nummer 5-2019, pleit MoneyView voor een Onafhankelijk Financieel Spreekuur. Dit in de reeks De Adviescampagne, waarin VVP zoekt...

Verdieping

Verdieping

VVP staat voor Verhelderend, Verdiepend en Praktisch. Onder 'Verdieping' vindt u wisselende recente of relevante kennisartikelen van de redactie, externe deskundigen...