Gevolgen COVID-19 op MKB en de rol van adviseurs (laatste inschrijfmogelijkheid)

Digitale handshake 2021

"Hoe los je de achterstand bij de Belastingdienst, de verhuurder of bijvoorbeeld de bank op? Doorgaan na de coronacrisis staat centraal in ons webinar van dinsdag '3e Paasdag'. Inschrijven kan uiteraard nog steeds", aldus Jacqueline Zuidweg van onder meer MKB Doorgaan en één van de sprekers tijdens het gratis webinar ‘Winnen, verliezen, opstaan en weer doorgaan’ van dinsdag 6 april.

In het webinar, dat duur van 15.00 uur tot 16.15,  staan de verstrekkende gevolgen van COVID-19 voor het mkb centraal. Dit webinar brengt de mogelijkheden in kaart die de financiële sector heeft om zich aan te sluiten bij maatschappelijke organisaties die het mkb in zwaar weer ondersteunen en gaat in op de specifieke rol die financieel adviseurs kunnen innemen om deze ondernemers te ondersteunen.

Het webinar wordt georganiseerd door de stichting New Financial Forum en Avéro Achmea in samenwerking met ondernemers Jacqueline Zuidweg, Ralph van Dam en Owen de Vries.

Gastheer Jack Hommel (Achmea-directeur) opent om 15.00 uur het webinar en geeft onder meer inzicht in de tool Geldfit Zakelijk, de gratis online test waarmee ondernemers en zzp-ers kunnen inzien hoe zij er financieel voor staan en waar ze terecht kunnen voor hulp.

Robert de Ruiter, directeur Commercie Univé Formule, licht toe waarom Univé Geldfit Zakelijk heeft omarmd en hoe dit werkt in de praktijk.

Jacqueline Zuidweg (directeur van Zuidweg & Partners en initiatiefnemer van MKB Doorgaan) laat zien waar ondernemers in zwaar weer terecht kunnen. Zij heeft de afgelopen 24 jaar met haar team al ruim 40.000 ondernemers bijgestaan. Haar missie is het taboe op financieel falen door ondernemers te doorbreken.

Owen de Vries (zelfstandig bedrijfsadviseur en auteur van Ondernemers Vlieger laat zien welke tools ondernemers ter beschikking hebben om te kunnen overleven als onderneming. Bovendien kent hij met twintig jaar werkervaring bij ABN Amro (onder meer Bijzonder Beheer) de klappen van de ondernemerszweep.

Ralph van Dam (zelfstandig ondernemer en werkzaam bij Centraal Beheer) pleit voor veel meer openheid over tegenslag. Volgens hem zijn de belangrijkste lessen te trekken uit tegenslag en dienen we juist deze lessen veel meer met elkaar te delen. In zijn boek Langs de Afgrond beschrijft hij zijn zakelijk ingrijpend faillissement dat hem en zijn familie letterlijk tot het randje van de afgrond bracht.

Dit webinar geeft niet alleen tools om ondernemers bij te staan, maar pleit tevens voor (meer) ondersteuning vanuit de financiële sector om het mkb ook bij tegenslag bij te staan.

Het webinar sluit nauw aan bij een recente gezamenlijke oproep van ministeries, verzekeraars, banken, brancheorganisaties, maatschappelijke organisaties en H.M. Koningin Máxima om de handen ineen te slaan voor een schuldenvrij MKB. Meer informatie op de website van SchuldenLab.nl en/of via deze impressie.

Wees van harte welkom bij dit ondernemerswebinar, HIER vind je de toegangslink.

Datum: 6 april 2021

Duur: 15:00 – 16:15

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Avéro Achmea: meer digitaal samenwerken via platform Podium

Avéro Achmea: meer digitaal samenwerken via platform Podium

Podium. Zo heet het nieuwe digitale samenwerkingsplatform voor adviseurs dat Avéro Achmea maandag heeft gelanceerd. Jaap de Louw, commercieel manager Avéro...

Wees er juist voor de ondernemer als het tegenzit

Wees er juist voor de ondernemer als het tegenzit

Durf als financieel dienstverlener het gesprek aan te gaan met ondernemers, als je merkt dat ze het moeilijk hebben. En hoe eerder je dat doet, hoe beter. Als problemen...

Satish Kumar opent nieuw hoofdstuk New Financial Forum

Satish Kumar opent nieuw hoofdstuk New Financial Forum

Satish Kumar opent op 23 april om 14.00 een nieuw hoofdstuk van de stichting New Financial Forum. Kumar geeft tijdens de virtuele chat fire ‘New Economy -...

"Écht luisteren om nieuwe Utøya’s te voorkomen"

"Écht luisteren om nieuwe Utøya’s te voorkomen"

“Als we er niet in slagen om ons te verbinden met mensen die (extreem) anders denken, wanneer het ons niet lukt om gesprekken met hen te voeren, oprecht naar...

“Wij spreken verzekeraars er ernstig op aan als regels leidend zijn”

“Wij spreken verzekeraars er ernstig op aan als regels leidend zijn”

”Bedrijven in de financiële sector zijn er in de eerste plaats voor hun klanten en zijn er niet om zoveel mogelijk producten te verkopen of zo veel mogelijk...

Nieuwe economie centraal in lente-editie New Financial Magazine

Nieuwe economie centraal in lente-editie New Financial Magazine

‘Nieuwe economie’ is het zeer passende thema van de lente-editie van het New Financial Magazine, een uitgave van het New Financial Forum. Niet alleen...

New Financial Forum lanceert Academy en Activators

New Financial Forum lanceert Academy en Activators

De urgentie om samen te bouwen aan een nieuwe economie die de samenleving dient, is groter dan ooit. De stichting New Financial Forum gaat haar (inter)nationaal...

Webinar: effecten COVID-19 op ondernemers

Webinar: effecten COVID-19 op ondernemers

Tijdens het webinar ‘Samen sterk voor een schuldenzorgvrij ondernemend Nederland’ van donderdag 21 januari van 13.00 uur tot 14.00 uur wordt het rapport...

Terugblik op The New Financial Way (6)

Terugblik op The New Financial Way (6)

"We hopen dat we jou met deze filmpjes inspireren en dat deze filmpjes jou aan het denken zetten over wat jij al bijdraagt aan jouw ideale wereld", aldus Indra Frishert...

Nederlandse financiële sector als aanjager van de welzijnseconomie

Nederlandse financiële sector als aanjager van de welzijnseconomie

“Het is fascinerend om overal in de financiële sector mensen en bedrijven te zien die praktisch bijdragen aan een welzijnseconomie. Fondsmanagers die...