Werkgever bezorgd over meer keuzevrijheid pensioen

Willem Eikelboom

Met een goede financiële begeleiding zullen de pensioenveranderingen een meer positieve bijdrage leveren aan de waardering van werknemers, constateert Willis Towers Watson in een onderzoek over de herziening van het pensioenstelsel onder Nederlandse werkgevers.

 

Uit het onderzoek, dat na de verkiezingen werd gehouden onder 68 organisaties met in totaal 320.000 werknemers, blijkt dat werkgevers twijfelen of de Nederlandse werknemer kan omgaan met meer keuzevrijheid en een toenemende pensioenverantwoordelijkheid. Een ruime meerderheid (70 procent) van de werkgevers van mening is dat het Nederlandse pensioenstelsel aan herziening toe is. Ruim de helft van hen verwacht dat de herziening van het stelsel het einde van de traditionele collectieve pensioenregelingen inluidt. Volgens Willis Towers Watson lijkt er hiermee voldoende draagvlak te zijn onder de werkgevers voor de voorgenomen herzieningen.

 

Jongeren en lagere inkomens

Het nieuwe pensioenstelsel wordt meer op het individu gericht en biedt meer keuzevrijheid biedt. Werknemers worden hierdoor geprikkeld om zelf te gaan sparen. De vraag is of zij voldoende zullen gaan sparen. Ruim 60 procent van de werkgevers verwacht dat jongere werknemers en werknemers met lagere inkomens te weinig pensioen op zullen bouwen. Zij vrezen dat werknemers de risico’s van hun keuzes niet kunnen doorgronden en betwijfelen of werknemers in staat zijn de juiste informatie en begeleiding te vinden. Driekwart van de werkgevers vindt daarom dat het keuzeaanbod voor werknemers beperkt moet worden. Meer dan de helft van de werkgevers ziet voor zichzelf een rol weggelegd in de begeleiding van de keuzemogelijkheden. Bijna één op de drie werkgevers vindt dat zij een rol in de financial planning voor hun rekening zouden moeten nemen.

 

Werkgevers moeten aan de slag

“Werkgevers moeten nog wel aan de slag om de positieve aspecten van het nieuwe pensioenstelsel optimaal te benutten", zegt Willem Eikelboom van het pensioenadviesbureau. "Dat kan door het arbeidsvoorwaardenpakket in samenhang met de pensioenwijzigingen aan te passen. Dat kan ook door de rol van de werkgever in de financiële begeleiding van werknemers nog eens goed te bekijken. Met een goede voorbereiding zullen de pensioenveranderingen een meer positieve bijdrage leveren aan de (pensioen)waardering van werknemers.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Nederland nog altijd bij beste pensioenstelsels

Nederland nog altijd bij beste pensioenstelsels

Nederland behoort opnieuw tot de landen met de beste pensioenen ter wereld, blijkt uit het veertiende wereldwijde onderzoek van adviesbureau Mercer en het CFA Institute....

Hugo Wegbrans naar Willis Tower Watson

Hugo Wegbrans naar Willis Tower Watson

Willis Towers Watson benoemt Hugo Wegbrans tot Global Head of Broking and Broking Strategy binnen het Risk and Broking segment. Wegbrans treedt begin 2022 in dienst...

Willis Towers Watson: verplichte vaccinatie niet waarschijnlijk

Willis Towers Watson: verplichte vaccinatie niet waarschijnlijk

Slechts 2 procent van de ondervraagde organisaties vraagt zijn werknemers momenteel om zich te laten vaccineren om weer aan het werk te kunnen. Acht op de tien bedrijven...

De lessen van de renewals 2020

De lessen van de renewals 2020

(NARIM in katern Zakelijk en Inkomen in VVP 3) Forse premieverhogingen, veel uitsluitingen en aanscherpingen van de polisvoorwaarden waren aan het einde van 2020...

Edwin Schokker verruilt Willis Towers Watson voor SBZ Pensioen

Edwin Schokker verruilt Willis Towers Watson voor SBZ Pensioen

Edwin Schokker (de afgelopen 36 jaar verbonden aan Willis Towers Watson) is benoemd tot Uitvoerend Bestuurslid Pensioenen en Risicobeheer bij SBZ Pensioen. Hij is...

Werkgevers haken nog onvoldoende aan bij flexwerken

Werkgevers haken nog onvoldoende aan bij flexwerken

Bedrijven in Nederland verwachten dat over drie jaar een kwart van hun personeel nog steeds vanuit huis zal werken, blijkt uit onderzoek van Willis Towers Watson....

Nederlandse pensioenstelsel voor derde jaar op rij beste ter wereld

Nederlandse pensioenstelsel voor derde jaar op rij beste ter wereld

Voor het derde jaar op rij wordt het Nederlandse pensioenstelsel beoordeeld als beste ter wereld. Dat blijkt uit de Global Pension Index 2020 die Mercer en CFA Institute...

"Pijn van duurder pensioen evenwichtig verdelen"

"Pijn van duurder pensioen evenwichtig verdelen"

“Zoals Klaas Knot van DNB terecht heeft opgemerkt deze week, kan een nieuw stelsel de gevolgen van de lage rente niet ineens wegnemen. We zullen rekening moeten...

Hoge kostprijs pensioen blijft

Hoge kostprijs pensioen blijft

“De hervorming van het pensioenstelsel – hoe noodzakelijk deze ook is – is géén oplossing voor de hoge kostprijs van pensioen. Ook...

Salarissen bevroren en werving nieuw personeel stopgezet

Salarissen bevroren en werving nieuw personeel stopgezet

Bedrijven in Nederland hebben de werving van nieuwe mensen gestopt en willen besparen op lonen en bonussen terwijl ze worstelen om de economische tegenwind als gevolg...