Willis Towers Watson: verplichte vaccinatie niet waarschijnlijk

Hybride werken 2021 algemeen beeld

Slechts 2 procent van de ondervraagde organisaties vraagt zijn werknemers momenteel om zich te laten vaccineren om weer aan het werk te kunnen. Acht op de tien bedrijven zijn niet van plan dit te doen. Vier procent overweegt werknemers te verplichten zich te laten vaccineren voordat ze weer op de werkplek kunnen komen. Aldus onderzoek van Willis Towers Watson onder senior employee benefits professionals van 3.642 werkgevers wereldwijd, waarvan 56 in de Benelux. Deze bedrijven vertegenwoordigen 14 miljoen werknemers wereldwijd.

Uit dit onderzoek blijkt dat drie op de tien werkgevers hun werknemers via communicatiecampagnes hebben aangemoedigd zich te laten vaccineren, en nog eens 11 procent overweegt deze aanpak.  Toch gaan de meeste werkgevers niet zo ver dat zij hun medewerkers actief hebben gestimuleerd zich te laten vaccineren. Slechts 9 procent geeft mensen vrijaf of geld als dank voor het laten vaccineren, maar zij lijken in de minderheid te blijven. De meerderheid van de werkgevers (75 procent) is niet van plan gebruik te maken van stimuleringsmaatregelen.

Ook blijkt uit het onderzoek dat hybride werken  een vast werkmodel wordt, ook na corona. Drie op  de tien werkgevers verwachten dat hun personeelsbestand over twee jaar hybride werkt, en iets meer dan vier op de tien werkgevers verwachten dat zij dan weer volledig op kantoorlocatie werken.

De overgrote meerderheid (85 procent) van de bedrijven verwacht dat de meeste werknemers die dat willen eind 2021 weer op de werkplek zullen zijn. Maar werkgevers verwachten niet dat de manier van werken van voor de pandemie terugkeert. Werkgevers denken dat over twee jaar ongeveer 15 procent van het personeelsbestand voltijds op afstand werkt en dat meer dan een derde (38 procent) hybride werkt.

Sander Kwint, Director Health en Benefits Nederland bij Willis Towers Watson: “Hybride werken geeft werknemers het beste van twee werelden. Ze kunnen thuis aan projecten werken die veel aandacht vergen en naar het werk komen voor samenwerking, creatie en ontwikkeling, en zo een beter evenwicht tussen werk en privé realiseren. Zoals altijd ligt de sleutel tot succes in het goed regelen van de details. Wij verwachten dat dit voor werkgevers een voortdurend proces wordt en het is belangrijk om gedurende dit hele proces steeds goed naar de werknemers te luisteren.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Hybride werken

Hybride werken

(Henk Jansen, Expat Mortgages, in VVP 6-2023) Ik verwacht niet dat het thuiswerken zal verdwijnen, maar ik denk wel dat het goed is als werkgevers en werknemers...

Werkgeversonderzoek: organisaties zijn positief over flexibel werken

Werkgeversonderzoek: organisaties zijn positief over flexibel werken

Eén op de drie werknemers blijft voor minimaal de helft van de tijd nog thuiswerken, ook nu het thuiswerkadvies al een tijd is vervallen. Organisaties zijn...

Hybride werken: VCP wil hogere werkkostenvergoeding

Hybride werken: VCP wil hogere werkkostenvergoeding

Werknemers die niet op kantoor werken maar elders, moeten een hogere werkkostenvergoeding krijgen. Dat zegt de Vakcentrale voor Professionals (VCP) naar aanleiding...

Hugo Wegbrans naar Willis Tower Watson

Hugo Wegbrans naar Willis Tower Watson

Willis Towers Watson benoemt Hugo Wegbrans tot Global Head of Broking and Broking Strategy binnen het Risk and Broking segment. Wegbrans treedt begin 2022 in dienst...

Adfiz Zakelijk Platform: hybride werken vereist duidelijk beleid

Adfiz Zakelijk Platform: hybride werken vereist duidelijk beleid

Na twee gecombineerde online Platformbijeenkomsten was het woensdag weer tijd voor een volledig Adfiz Zakelijk Platform. Weliswaar nog steeds online en zonder de...

Hybride werken vraagt bijzondere aandacht

Hybride werken vraagt bijzondere aandacht

(Uit katern Zorg en Verzuim in VVP 4-2021) Welke impact heeft het hybride werken, dat door corona de norm geworden lijkt, op verzuim en verzuimbeheersing? VVP...

Katern Zorg & Verzuim in nieuwe VVP

Katern Zorg & Verzuim in nieuwe VVP

Actief Klantbeheer is goed voor klant én adviseur. Dat is de boodschap van VVP 04-2021. De ondertekenaars van het Manifest Actief Klantbeheer en adviseurs...

De lessen van de renewals 2020

De lessen van de renewals 2020

(NARIM in katern Zakelijk en Inkomen in VVP 3) Forse premieverhogingen, veel uitsluitingen en aanscherpingen van de polisvoorwaarden waren aan het einde van 2020...

Van thuis werken naar deels op kantoor

Van thuis werken naar deels op kantoor

Het advies ‘Werk thuis, tenzij het niet anders kan’ verandert, aldus het kabinet vrijdagavond. Werknemers die nu nog thuis werken, mogen in overleg met...

Edwin Schokker verruilt Willis Towers Watson voor SBZ Pensioen

Edwin Schokker verruilt Willis Towers Watson voor SBZ Pensioen

Edwin Schokker (de afgelopen 36 jaar verbonden aan Willis Towers Watson) is benoemd tot Uitvoerend Bestuurslid Pensioenen en Risicobeheer bij SBZ Pensioen. Hij is...