Het vuur van... Hamada Abd Elhamed

Eigenaar Hypoinsur (Utrecht)

Ruim zeventien jaar ben ik nu werkzaam in de financiële dienstverlening. Zowel bij banken, verzekeraars als bij grote hypotheekketens heb ik functies bekleed en veel ontwikkelingen meegemaakt. Van het lanceren van nieuwe producten tot het neerzetten van een succesvol financieel advieskantoor.

Mijn ervaring is dat klanten graag willen weten waar zij aan toe zijn en hun financiële situatie goed willen begrijpen. Ze willen betrokken worden bij de keuzes die ze moeten maken en de oplossingen die wij als financieel adviseur kunnen bieden.

Daarnaast merkte ik dat klanten graag met iemand in gesprek gaan die goed naar ze luistert, met hen meedenkt en hun situatie goed in kaart brengt. Iemand die geduldig is en alternatieve inzichten en keuzes kan bieden, bespreekt en duidelijk toelicht.

De hypotheekadviseur ‘van vroeger’ bestaat niet meer. Hij maakt plaats voor een adviseur, die breed kijkt naar de totale financiële positie van zijn klant. Dit gaat veel verder dan het afsluiten van een hypotheek. Anno 2017 willen klanten een persoonlijke benadering. Ze willen een adviseur die oprechte interesse toont en een langdurige open relatie met hen aangaat. Een adviseur die naast hen staat en goed luistert. Een adviseur die hun financiële situatie grondig aanpakt en zegt wat hij kán doen en zál doen voor de klant. Een adviseur die durft te vertellen in alle openheid en duidelijk uitlegt waarom hij een bepaalde oplossing adviseert.

Dit is het vuur dat in mij brandt – en al die jaren is blijven branden. Om die reden ben ik in 2011 met HypoInsur begonnen. Niet voor niets zijn onze uitgangspunten: ‘We zeggen wat we doen’, ‘We doen wat we zeggen’ en ‘We vertellen wat we gedaan hebben’. Met onze kennis en ervaring ondersteunen we de klant volledig bij het maken van de juiste keuzes. Een duidelijke uitleg zorgt ervoor dat onze klanten het advies goed kunnen volgen en volledig begrijpen.

Met ondersteuning van een deskundig financieel adviseur komt op deze manier een écht klantgericht maatwerkadvies tot stand. De mooiste beloning voor mij – en zeker voor HypoInsur – is dat klanten onze dienstverlening en adviezen ook zo beleven en omschrijven.

‘Mooiste beloning voor mij is dat klanten onze adviezen als persoonlijk maatwerk ervaren’

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Openclaims winnaar NVGA/AM Innovatieprijs

Openclaims winnaar NVGA/AM Innovatieprijs

Openclaims heeft met WA Connect de NVGA/AM Innovatieprijs 2018 gewonnen.Lex Orie ontving de award tijdens het NVGA-congres uit handen van juryleden Jorg Roodbeen...

Data, data en nog eens data

Data, data en nog eens data

Tijdens het ‘Digital insurance agenda'-event in München in november, werd weer eens duidelijk dat data een steeds belangrijkere rol gaan spelen in de...

Independer berekent premie autopolis met machine learning

Independer berekent premie autopolis met machine learning

Independer sluit niet uit vaker machine learning in te zetten bij de premieberekening. Dat stelt de site naar aanleiding van de positieve ervaringen met de autopolis...

PSD2 niet voor 13 januari ingevoerd

PSD2 niet voor 13 januari ingevoerd

Ministers Dijsselbloem en Blok hebben het wetsvoorstel ingediend dat de invoering regelt van de herziene Europese richtlijn betaaldiensten (PSD2) in Nederlandse...

Nederland als proeftuin van Europa

Nederland als proeftuin van Europa

In Delft is de eerste Hyperloop-testfaciliteit van Europa geopend. De Delftse start-up Hardt bouwde de 30 meter lange buis met een diameter van 3,2 meter. Een hyperloop...

Agile transformatie

Agile transformatie

Bij innovatie kijken we al snel naar technologie en data. Toch zien we de laatste jaren ook veel veranderingen in de wijze waarop bedrijven zich intern organiseren....