ACIS-symposium over IDD

Collegezaal via Pixabay

Het UvA Amsterdam Centre for Insurance Studies (ACIS) organiseert op vrijdag 14 december 2018 het symposium: ‘De impact van de Europese Richtlijn Verzekeringsdistributie (IDD) zoals opgenomen in de Wft'.

Sprekers zijn onder anderen Fred de Jong ('Relevante beloningsbepalingen en de transparantiediscussie'),  mr. dr. Cees de Jong ('De praktijk: productontwikkeling en distributie door verzekeringstussenpersonen') en mr. dr. Sjoerd Meijer ('Nieuwe verplichtingen: De verlangens- en behoefte test en IPID'). 

Het symposium vindt plaats bij de Universiteit van Amsterdam en duurt van 13.00 uur tot 17.30 uur.

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Adfiz: checklist IDD

Adfiz: checklist IDD

Adfiz heeft een checklist IDD toegevoegd aan haar Europa Portaal. De checklist is ook toegankelijk voor niet-leden. Adfiz: "Vorige week hebben we ons Europa Portaal...

ACIS-symposium 'Juridische aspecten van de richtlijn verzekeringsdistributie'

ACIS-symposium 'Juridische aspecten van de richtlijn verzekeringsdistributie'

Het UvA Amsterdam Centre for Insurance Studies (ACIS) houdt op vrijdag 9 februari het symposium: ‘Juridische aspecten van (de implementatie van) de richtlijn...