Carola wijkamp vivat-directeur Intermediair Schade

Carola Wijkamp

Carola Wijkamp-Hermsen is per 1 januari benoemd tot directeur Intermediair bij de productlijn Schade van Vivat. Ze wordt verantwoordelijk voor de commerciële activiteiten van het intermediaire- beurs-, bank- en volmachtkanaal en maakt deel uit van het managementteam Schade. Vivat blijft nadrukkelijk investeren in een goede relatie met het intermediair.

Wijkamp stapt over van Delta Lloyd, waar zij sinds 2014 als directeur Particulier Schade Bedrijf verantwoordelijk was voor de totale bedrijfsvoering en het resultaat van het Schade Bedrijf van Delta Lloyd. Als directeur Intermediair gaat zij zich binnen Vivat volledig richten op de verdere versterking van de samenwerking met de distributiepartners van de Utrechtse verzekeraar. 


Intermediaire markt

"Wij zijn blij met de komst van Carola", zegt Edwin Grutterink, General Manager Schade bij Vivat. "Carola brengt een ruime ervaring voor Vivat binnen op het gebied van marketing, verkoop, operatie en IT-processen. Dit voor zowel de intermediaire als de directe markt, zowel op gebied van schade, zorg, leven, inkomen en pensioen."

De benoeming van Wijkamp-Hermsen is een strategische stap binnen de productlijn Schade. Grutterink: "Wij bedienen onze klanten op de manier die voor hen het beste werkt. Dit kan via de adviseur, direct en digitaal zijn. Wij blijven daarom ook in de toekomst investeren in onze goede relatie met het intermediair."

 

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Reaal: ondernemers maken zich zorgen over bedrijfscontinuïteit

Reaal: ondernemers maken zich zorgen over bedrijfscontinuïteit

Ondernemers liggen echter wel regelmatig wakker van de zorgen omtrent bedrijfscontinuïteit na arbeidsongeschiktheid (34,6%), een verstoorde werk-privébalans...

Reaal verbetert Bedrijven Totaalplan

Reaal verbetert Bedrijven Totaalplan

Reaal heeft het Bedrijven Totaal Plan (BTP) verbeterd. Acht producten zijn vernieuwd en het productaanbod en de pakketkorting zijn gewijzigd. Tevens is de offertool...

Checkout wint innovatie-award vivat

Checkout wint innovatie-award vivat

Checkout, de start-up die het aantal verkeersongevallen wil gaan terugdringen, heeft de Vivat-innovatie award gewonnen. Vivat reikt de awards uit aan start-ups die...