Cln richt team op voor windenergie-industrie

Windmolens offshore

Cunningham Lindsey Nederland (CLN) heeft een team in het leven geroepen dat zich specifiek met de verzekeringsaspecten van windenergie gaat bezighouden.

Het team bestaat uit:  Michiel Groote Schaarsberg, Morten Jensen en Erik van den Bos. Het team werkt nauw samen met Cunningham Lindsey Leif Hansen in Denemarken. Dat land is de bakermat van de windenergie en enkele wereldwijd toonaangevende bedrijven in de sector zijn in Denemarken gevestigd. , aldus CLN.
Op 5 oktober organiseert CLN in Rotterdam een netwerkevenement om kennis te maken met het windenergieteam. CLN gaat dan ook in op de diverse verzekeringstechnische aspecten, waarmee ontwerpers, producenten en exploitanten van windenergieparken rekening moeten houden

Lees meer over
Overname Cunningham door Sedgwick

Overname Cunningham door Sedgwick

Sedgwick Claims Management Services (15.000 medewerkers) neemt de Cunningham Lindsey groep over. Sedgwick is een wereldwijde aanbieder van risk & benefit claims...