Hartman en Hermans vertrekken bij Adfiz

Hanneke Hartman (nieuw)

Hanneke Hartman vertrekt op 1 december bij Adfiz. Zij was vier jaar algemeen directeur. Ook voorzitter Loek Hermans heeft zijn vertrek aangekondigd.

Hartman gaat met pensioen. “Mijn echtgenoot is al enige tijd de pensioengerechtigde leeftijd gepasseerd. De tijd is voor mij gekomen ruimte te creëren voor de plannen die wij samen nog hebben."

Hartman kwam vier jaar geleden over van de AFM en ging van start bij de gefuseerde branchevereniging. Volgens Adfiz heeft zij met resultaat de belangen van onafhankelijk adviseurs behartigd bij de politiek in Den Haag en richting aanbieders. "Tegelijkertijd heeft zij leiding gegeven aan de transitie van Adfiz na de fusie naar een efficiënte en effectieve organisatie, die de leden ondersteuning biedt en blijft bieden bij de uitdagingen waar zij voorstaan in een markt die volop in beweging is. Die uitdagingen zijn voor de komende vijf jaar benoemd en in plannen vertaald. Bij haar vertrek ligt er een heldere visie op de toekomst klaar die is vormgegeven in een stevig meerjarenplan 2015-2020", aldus Adfiz.

Volgens Adfif valt haar vertrek samen met een nieuwe fase die de branchevereniging en haar leden ingaan. "Een fase waarin zowel de Adfiz organisatie als de leden toekomstgericht gaan bouwen op het nieuwe fundament dat de afgelopen jaren is gecreëerd."

Voor Loek Hermans is dit aanleiding om ook zijn naderend afscheid aan te kondigen. Hermans: “Het past goed om de implementatie van het meerjarenplan in handen te geven aan een ondernemer die lid is van Adfiz en zelf leiding geeft aan een adviesbedrijf. De komende tijd vraagt om een voorzitter die als geen ander de dagelijkse praktijk van het adviesbedrijf kent en ervaart.“

Hermans blijft voorzitter tot een nieuwe directeur is benoemd en er de tijd is genomen om in alle rust een nieuwe opvolger voor hem te vinden.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Nico van Koesveld - 10 oktober 2014

Heerlijk bericht, had van mij paar jaar eerder gemogen. Dan was er minder geld door het putje gelopen. NBVA en NVA samengevoegd en toch gepresteerd om het ledental te halveren. Is op zich toch een prestatie van formaat.(#not) Zou de club failliet zijn? Dit lijken mensen te zijn die drijven op een old boys netwerk, maar de realiteit in de markt totaal gemist hebben om daar goed op in te spelen. Druk met zichzelf, maar niet met de klant. En nu maar hopen dat de ondankbare taak door capabele man/vrouw voortgezet wordt en we eindelijk een echte belangenvereniging krijgen. Iedereen in de financiële branche is georganiseerd, behalve de tussenpersoon, of hoe je de financieel adviseur tegenwoordig ook wilt benoemen.

Lees meer over
Wiertsema: blijf onverzekerbare risico's melden

Wiertsema: blijf onverzekerbare risico's melden

“Verzekeraars gooien complete risico’s eruit. Het aanbod verschraalt", aldus Enno Wiertsema, directeur van Adfiz, op het Zakelijk Platform in Maarssen...

Stappenplan Adfiz ontslag uit hoofdelijke aansprakelijkheid

Stappenplan Adfiz ontslag uit hoofdelijke aansprakelijkheid

Adfiz heeft op verzoek van Radar een stappenplan gemaakt hoe men na een scheiding ontslag uit hoofdelijke aansprakelijkheid het beste kan regelen. Afgelopen maandag...

Adfiz: checklist IDD

Adfiz: checklist IDD

Adfiz heeft een checklist IDD toegevoegd aan haar Europa Portaal. De checklist is ook toegankelijk voor niet-leden. Adfiz: "Vorige week hebben we ons Europa Portaal...

Samen zaken in beweging zetten

Samen zaken in beweging zetten

"Het is belangrijk dat we het met elkaar blijven hebben over wat we om ons heen zien gebeuren binnen de branche. En dat we onszelf daarover een mening vormen, die...

Onderzoek naar autodealerpolissen

Onderzoek naar autodealerpolissen

Adfiz is een onderzoek gestart naar autodealerpolissen. De organisatie op haar website: "Met enige regelmaat ontvangen we klachten over autodealerpolissen die via...

Adfiz: verwerken BSN door adviseurs niet verboden

Adfiz: verwerken BSN door adviseurs niet verboden

Aangezien hierover veel vragen blijven bestaan, licht Adfiz toe hoe het wel zit met het BSN-nummer en de AVG. In juli antwoordde het ministerie van Financiën...