Louter gaat Achmea in Canada op de kaart zetten

Pieter Louter

Pieter Louter vertrekt per 1 september als divisievoorzitter van Centraal Beheer om Achmea in Canada op de kaart te zetten.

Achmea heeft de intentie om in Canada met een partner een online verzekeraar te starten. Louter is de beoogde bestuursvoorzitter van het nieuwe concernonderdeel. Omdat hij van meet af aan bij de voorbereidingen betrokken wil zijn, vertrekt Louter op korte termijn naar Toronto.

 

Louter was sinds 1 juli 2014 in functie bij Centraal Beheer. Daarvoor was hij ruim twee jaar financieel directeur van de divisie Internationaal van Achmea. Wie nu leiding gaat geven aan de divisie Centraal Beheer maakt Achmea in een later stadium bekend.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Pieter Louter directievoorzitter Centraal Beheer

Pieter Louter directievoorzitter Centraal Beheer

Pieter Louter (50) is per 1 juli 2014 benoemd tot directievoorzitter van de nieuwe divisie Centraal Beheer Achmea. Hij was financieel directeur van de divisie Internationaal...