Nh1816 in swo: klant kan niet rechtstreeks bij ons terecht

Cas Verhage

Nh1816 heeft in haar SWO opgenomen dat verzekerden niet rechtstreeks bij de maatschappij terecht kunnen als ze weg gaan bij hun adviseur.

De verzekeraar: "“Als een verzekerde kenbaar maakt geen gebruik meer te willen maken van de diensten van de verzekeringsadviseur of van de diensten van een andere bij ons aangesloten verzekeringsadviseu,r dan behouden wij het recht om de verzekering te beëindigen. De verzekerde kan niet rechtstreeks bij Nh1816 terecht voor advies. Dit heeft Nh1816 per april 2015 opgenomen in haar algemene voorwaarden."

Commercieel directeur Cas Verhage: "Nh1816 houdt vast aan de gemaakte keuzes en staat volledig achter de lokale financieel adviseur. We zetten ons in om de waarde van lokaal verzekeringsadvies zichtbaarder en herkenbaarder te maken. Wij willen de consument duidelijk maken dat hij ook voor ‘simple risk’ schadeproducten beter af is met het advies en de service van een lokale adviseur. De combinatie van Nh1816 en de lokale adviseur levert al jaar en dag een hoge klanttevredenheid op.

"De financieel adviseur is in staat om een consument maatwerk te leveren bij de keuze voor het juiste verzekeringsproduct en bewijst zijn waarde gedurende de looptijd van de verzekeringen bij schade of wijzigingen in de leefsituatie van de klant. Hij legt daarbij ook duidelijk uit wat de beloning is die hij daarvoor vraagt en of deze bij de verzekeraar vandaan komt of bij de klant zelf.  Indien de verzekerde wel premie betaalt maar niet het abonnement aan de adviseur dan geldt bovenstaande voorwaarde wat ons betreft ook."

Tijdens ronde tafel bijeenkomsten met lokale adviseurs bespreekt Nh1816 de ontwikkelingen van de coöperatie en de branche. Tijdens deze bijeenkomsten wordt ook stilgestaan bij het belangrijke nieuw standpunt van Nh1816 Verzekeringen.

 

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Aad Bleukens - 23 maart 2015

Goed nieuws, eindelijk een verzekeraar die echt durft te kiezen voor de onafhankelijk adviseur.

Lees meer over
Local hero: Linda Dignum

Local hero: Linda Dignum

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Adviseurs meer waardering voor samenwerking met verzekeraars

Adviseurs meer waardering voor samenwerking met verzekeraars

De winnaars van het Adfiz Prestatie Onderzoek 2017, uitgevoerd door Tevreden.nl zijn: Scildon (2x), TAF (2x), de Goudse, Nh1816 en RegioBank. Over de hele linie...

Local  hero... Wijnand Koudstaal

Local hero... Wijnand Koudstaal

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Local  hero... Nick Karis

Local hero... Nick Karis

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Premieomzet nh1816 stijgt met 10 procent

Premieomzet nh1816 stijgt met 10 procent

Nh1816 zag de premieomzet in het eerste halfjaar 2017 met tien procent groeien tot 280 miljoen euro.   Het technische resultaat komt op ruim 18 miljoen euro,...

Local hero... Gijs Ubels

Local hero... Gijs Ubels

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met NH1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...