Nh1816 in swo: klant kan niet rechtstreeks bij ons terecht

Cas Verhage

Nh1816 heeft in haar SWO opgenomen dat verzekerden niet rechtstreeks bij de maatschappij terecht kunnen als ze weg gaan bij hun adviseur.

De verzekeraar: "“Als een verzekerde kenbaar maakt geen gebruik meer te willen maken van de diensten van de verzekeringsadviseur of van de diensten van een andere bij ons aangesloten verzekeringsadviseu,r dan behouden wij het recht om de verzekering te beëindigen. De verzekerde kan niet rechtstreeks bij Nh1816 terecht voor advies. Dit heeft Nh1816 per april 2015 opgenomen in haar algemene voorwaarden."

Commercieel directeur Cas Verhage: "Nh1816 houdt vast aan de gemaakte keuzes en staat volledig achter de lokale financieel adviseur. We zetten ons in om de waarde van lokaal verzekeringsadvies zichtbaarder en herkenbaarder te maken. Wij willen de consument duidelijk maken dat hij ook voor ‘simple risk’ schadeproducten beter af is met het advies en de service van een lokale adviseur. De combinatie van Nh1816 en de lokale adviseur levert al jaar en dag een hoge klanttevredenheid op.

"De financieel adviseur is in staat om een consument maatwerk te leveren bij de keuze voor het juiste verzekeringsproduct en bewijst zijn waarde gedurende de looptijd van de verzekeringen bij schade of wijzigingen in de leefsituatie van de klant. Hij legt daarbij ook duidelijk uit wat de beloning is die hij daarvoor vraagt en of deze bij de verzekeraar vandaan komt of bij de klant zelf.  Indien de verzekerde wel premie betaalt maar niet het abonnement aan de adviseur dan geldt bovenstaande voorwaarde wat ons betreft ook."

Tijdens ronde tafel bijeenkomsten met lokale adviseurs bespreekt Nh1816 de ontwikkelingen van de coöperatie en de branche. Tijdens deze bijeenkomsten wordt ook stilgestaan bij het belangrijke nieuw standpunt van Nh1816 Verzekeringen.

 

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Aad Bleukens - 23 maart 2015

Goed nieuws, eindelijk een verzekeraar die echt durft te kiezen voor de onafhankelijk adviseur.

Lees meer over
Adviseurs doneren aan Stichting Slowcare Elzeneindhuis

Adviseurs doneren aan Stichting Slowcare Elzeneindhuis

Negen financieel adviseurs uit de regio Oss hebben samen met de Coöperatie Nh1816 een bedrag van 4.500 euro gedoneerd aan de Stichting Slowcare Elzeneindhuis. In...

Local hero

Local hero

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advieskantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

Wiertsema: “Regelklimaat moet adviesvriendelijker”

Wiertsema: “Regelklimaat moet adviesvriendelijker”

“Het regelklimaat dient adviesvriendelijker te worden”, aldus Enno Wiertsema, algemeen directeur Adfiz, tijdens het congres ‘Klantgerichtheid intermediair’...

Rob van Os in RvC Nh1816

Rob van Os in RvC Nh1816

Rob van Os is onlangs benoemd in de Raad van Commissarissen van Nh1816 Verzekeringen. Van Os is algemeen Directeur en DGA van Schouten Zekerheid Makelaars in Assurantien. Van...

Local hero

Local hero

In de rubriek Local Hero stelt VVP samen met Nh1816 het lokale advies kantoor centraal. Het belang van deze lokale helden voor de samenleving kan niet genoeg worden...

NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

NH1816: geen meerwaarde in Mijnverzekeringenopeenrij.nl

Net als ASR eerder zegt nu ook NH1816 geen meerwaarde te zien in de site Mijnverzekeringenopeenrij.nl. Commercieel directeur Cas Verhage: "Een project dat wij al...