Van der Wal opvolger van Drunen bij Movir

Arthur van der Wal 2017

Arthur van der Wal volgt Louis van Drunen op als directeur van Movir.

De machtswisseling heeft te maken met de overname van Delta Lloyd door Nationale-Nederlanden, waarvan Movir onderdeel is. Louis van Drunen gaat zich oriënteren op een nieuwe stap in zijn carrière, zo luidt de verklaring in het persbericht.

 

Van der Wal startte zijn loopbaan bij Nationale-Nederlanden in 1996 bij het collectief pensioenbedrijf. Vervolgens maakt hij de overstap naar ING Investment Management en was jarenlang in verschillende functies actief op het gebied van vermogensbeheer. In 2011 werd hij voorzitter van de directie van AZL, de pensioenuitvoerder van NN Group. In 2014 werd hij benoemd tot directeur van het pensioenbedrijf van Nationale-Nederlanden. "Ik kijk met veel plezier en een gevoel van trots terug op mijn periode bij Nationale-Nederlanden Pensioen. De overstap naar Movir zie ik als een prachtige uitdaging om van twee bedrijven met individuele arbeidsongeschiktheidsverzekeringen één mooi geïntegreerd bedrijf te maken. Movir is voor klanten en adviseurs de beste inkomensverzekeraar van Nederland, en ik kijk er naar uit om op deze sterke basis verder te bouwen. We blijven daarom arbeidsgeschiktheid bevorderen; individueel gerichte preventie met indien noodzakelijk persoonlijke re-integratie dienstverlening."

 

Aan de carrière van Van Drunen wordt in het persbericht geen aandacht besteed. Van Drunen begon zijn carrière in 1985 bij RVS. Sinds 1990 bekleedde hij verschillende commerciële functies binnen Nationale-Nederlanden. In 2010 werd Van Drunen directeur van Movir. De visie die Van Drunen steeds weer uitrolde: een verzekeraar is veel méér dan een partij die uitkeert op het moment dat je je werk niet kunt doen. Onder leiding van Van Drunen ontwikkelde Movir zich tot dé verzekeraar die ondernemers op allerlei manieren helpt om gezond en met plezier te blijven werken, aldus een recent bericht van Movir.

Lees meer over
Movir introduceert aov met eindleeftijd 68 jaar

Movir introduceert aov met eindleeftijd 68 jaar

Movir biedt voortaan de mogelijkheid om de individuele arbeidsongeschiktheidsverzekeringen af te sluiten met eindleeftijd 68 jaar. Daarmee biedt Movir volgens eigen...

Tom Baken naar Movir

Tom Baken naar Movir

Tom Baken  is benoemd tot manager Marketing & Sales van Movir.  Baken was tot voor kort directeur van Raetsheren en volgt hiermee René van...

Van burn-out  naar balans

Van burn-out naar balans

Stress is een groot maatschappelijk probleem in Nederland. Sebastian Mennes, één van de meest veelbelovende ondernemers uit 2009, ondervond het aan...

Coaching houdt ondernemers arbeidsgeschikt

Coaching houdt ondernemers arbeidsgeschikt

Uw werk brengt verantwoordelijkheden met zich mee. Daarnaast vragen ook andere zaken uw aandacht en energie. Zie daar eens een goede balans in te vinden, zonder...

Stilte voor een storm... waar je u tegen zegt

Stilte voor een storm... waar je u tegen zegt

Inkomensadviseurs kunnen hun borst nat maken, zei Janthony Wielink (Enkwest opleiding & advies) tijdens het op 20 september gehouden VVP Event Inkomen. Houd...

Alles over Inkomen met janthony wielink

Alles over Inkomen met janthony wielink

VVP organiseert op 20 september het Event Inkomen in Rotterdam. Een netwerkevent voor inkomensadviseurs van het hoogste niveau. Het VVP Event Inkomen, georganiseerd...