Dive In Festival nu ook in Nederland

Dive In Festival logo Twitter

Het internationaal gerenommeerde Dive In Festival komt naar Nederland. Initiatiefnemers zijn Marguerite Soeteman-Reijnen en Bianca Tetteroo, topvrouwen van respectievelijk Aon en Achmea. Dit festival over diversiteit en inclusiviteit in de verzekeringssector wordt wereldwijd én bij Achmea in Zeist georganiseerd op dinsdag 25 september. Keynote sprekers zijn Merel van Vroonhoven (AFM) en Sander van ’t Noordende (Accenture).

Centraal staat het leiderschap dat nodig is in een snel veranderende samenleving waarin innoveren een must is. "We hebben iedereen nodig, talent is schaars en een brede blik is essentieel om het talent binnen te halen
en te behouden."

Vorig jaar trok het Dive In Festival meer dan 7.000 mensen in 17 landen en 32 steden. 

Drijvende kracht achter de Dive In Festivals is Inga Beale, CEO van Lloyd’s. Met haar inzet en visie
heeft zij ervoor gezorgd dat het onderwerp diversiteit en inclusie hoog op de agenda van de
verzekeringsindustrie is komen te staan. "Het thema van dit jaar ‘#time4inclusion’ past goed bij de fase
die we nu ingaan. CEO’s in onze sector hebben vorig jaar wereldwijd aangegeven dat tijd de grootste
barrière is om inclusieve organisaties tot stand te laten komen."

Reactie toevoegen

 
Meer over