Europeesche schoont oldtimerportefeuille op

Oldtimer (Jaguar)

De Europeesche heeft in juni de acceptatiecriteria voor oldtimers aangescherpt. Op grond hiervan is nu ook de portefeuille opgeschoond. Dat wil zeggen dat de Europeesche de contracten van deel van de verzekerden heeft opgezegd.

In een brief aan het intermediair schrijft De Europeesche: "Wij hebben alle polissen met een oldtimer in de leeftijdscategorie tussen bouwjaar 1971 en 1987 zorgvuldig geanalyseerd en opnieuw getoetst aan de aangescherpte acceptatiecriteria. Bij deze analyse hebben we rekening gehouden met de aspecten instroom (ingangsdatum verzekering < 5 jaar), brandstofsoort (Diesel, LPG), merk/type, schadeverleden, dekking (uitsluitend WA-dekking) en jilometrage (categorie 10.000 km). Oldtimers die niet voldoen aan een of meerdere acceptatiecriteria kan de Europeesche niet langer verzekeren, omdat dit een nadelig effect heeft op het rendement. Deze oldtimerverzekeringen beëindigen wij op de contractvervaldatum. De eerste beëindigingen vinden plaats in prolongatiemaand november 2012, de laatste in oktober 2013. Wij informeren u en de betrokken klanten uiterlijk 60 dagen voor beëindiging van de verzekering per brief over deze beslissing."

Lees meer over
Verhoogde annuleringsdekking bij Europeesche

Verhoogde annuleringsdekking bij Europeesche

De Europeesche herintroduceert een doorlopende annuleringsverzekering met verhoogde dekking, ditmaal met een dekking van 3.000 euro per persoon. In oktober 2016...

Europeesche moet toch deel schade vergoeden

Europeesche moet toch deel schade vergoeden

Als schade optreedt tijdens het privédeel van een gecombineerde reis, kan de reisverzekeraar de claim niet afwijzen door te stellen dat de reis ook een zakelijk...

Noodtoestand gambia: Europeesche informeert

Noodtoestand gambia: Europeesche informeert

De noodtoestand in Gambia is alleen een annuleringsreden op allrisk annuleringsdekking, schrijft de Europeesche op haar website. De verzekeraar: "Wilt u uw...

Europeesche: elke recreatiewoning nu te verzekeren

Europeesche: elke recreatiewoning nu te verzekeren

Europeesche Verzekeringen introduceert een vernieuwde verzekering voor vakantiehuizen, stacaravans en alle andere soorten recreatiewoningen. Met de Recreatiewoningverzekering...

Europeesche reageert snel op 'brussel'

Europeesche reageert snel op 'brussel'

Het wordt bijna een trieste invuloefening helaas... De Europeesche had dinsdagochtend al snel na de aanslagen in Brussel het antwoord op veelgestelde vragen op haar...

Europeesche alleen voor inwoners Nederland, België en Duitsland

Europeesche alleen voor inwoners Nederland, België en Duitsland

De Europeesche verzekert alleen nog maar mensen die in Nederland, België of Duitsland wonen. Adviseurs wordt gevraagd klanten buiten deze categorie bij een...