"noodweer leidt tot verdere premieverhogingen"

Weer (slecht weer)

Het noodweer van de afgelopen dagen zal ongetwijfeld leiden tot nieuwe premieverhogingen bij verzekeraars, zo meldt het AD.

"Als gevolg van het extremere weer neemt niet alleen het aantal schadeclaims toe, ook stijgt de omvang van de schade aan woningen en dat voelen de verzekeraars. Een paar maanden geleden heeft een aantal van hen om die reden de premie verhoogd. De verwachting is dat ze dit nog een keer zullen doen en dat andere verzekeraars hun voorbeeld zullen volgen", aldus Independer.nl en Verzekeringssite.nl. Volgens Independer zouden de gemiddelde premies voor woonpakketverzekeringen met 5 tot 15 procent stijgen.

Lees meer over
Verbond: "half miljard schade door klimaatklapper"

Verbond: "half miljard schade door klimaatklapper"

Het Verbond van Verzekeraars becijfert de verzekerde schade van het noodweer in juni op tenminste een half miljard euro.  Particulieren zijn het zwaarst getroffen:...

Rode cijfers Achmea door noodweer en zorguitgaven

Rode cijfers Achmea door noodweer en zorguitgaven

Het noodweer van de afgelopen weken heeft veel schade veroorzaakt bij verzekerden van Achmea, zowel bij particulieren als bij boeren en tuinders. De verzekeraar...