Van VAR naar Wet DBA: een jaar later

Op 1 mei 2016 werd de VAR-regeling (Verklaring arbeids-relatie) vervangen door overeenkomsten volgens de nieu-we wet DBA (Deregulering beoordeling arbeidsrelaties). Bijna een jaar later blikken we terug; wat is er veranderd en waar moeten we rekening mee houden?

Met de Wet DBA – en de daarbij behorende (model)overeenkomsten – wil de Belastingdienst ‘schijnzekerheid’ voorkomen. De VAR werkte schijnzekerheid in de hand, vooral voor de zzp’er. Wanneer achteraf bleek dat de relatie tussen zzp’er en zijn opdrachtgever door de Belastingdienst toch als arbeidsrelatie werd gekwalificeerd, dan lag het probleem bij de zzp’er. De opdrachtgever werd met de VAR in feite gevrijwaard. De kern van de Wet DBA is dan ook het voorkomen van schijnzekerheid in plaats van (achteraf) beboeten. En liggen de verantwoordelijkheden zowel bij de opdrachtnemer als de opdrachtgever.

Dienstbetrekking

Als een opdrachtgever en opdrachtnemer gaan samenwerken dan moeten zij vooraf bepalen of er geen sprake is van een dienstbetrekking (loondienstverband). Nu kunnen ze hiervoor gebruikmaken van een modelovereenkomst, maar dit is niet verplicht. Als er geen sprake is van een dienstbetrekking, dan hoeft de opdrachtgever geen loonheffingen in te houden en af te dragen aan de Belastingdienst.

Twijfelt u of er sprake is van een dienstbetrekking? Ga na wat het antwoord is op de drie onderstaande vragen. Is het antwoord op al deze vragen ‘ja’, dan is er (waarschijnlijk) sprake van een dienstbetrekking. Het beste kunt u de vraag natuurlijk voorleggen aan een accountant, of aan de Belastingdienst.

1. Is er een verplichting tot persoonlijke arbeid?

2. Is er sprake van een gezagsverhouding tussen de opdrachtgever en de opdrachtnemer?

3. Krijgt de opdrachtnemer loon?

Wat betekent dit voor u?

Er was een overgangsperiode afgesproken tot 1 mei 2017, maar de overheid heeft besloten dat deze periode verlengd wordt tot 1 januari 2018. Tijdens deze overgangsperiode krijgen opdrachtgevers en opdrachtnemers geen boetes of naheffingen en gaat het kabinet onderzoeken of het arbeidsrecht aangepast moet worden. Pas op: als de Belastingdienst kwaadwillend handelen (“het opzettelijk creëren van een situatie van schijnzelfstandigheid”) vermoedt, dan zal er wel worden ‘gehandhaafd’ met ingang van 1 mei 2017.

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Innovaties waar adviseur én klant van profiteren

Innovaties waar adviseur én klant van profiteren

Hoe kun je innovaties omarmen om je klant en jezelf als adviseur beter te helpen bij financieel inzicht? Deze vraag beantwoorden Gert Vasse (Directeur Yellowtail)...

De kracht van social media voor adviseurs

De kracht van social media voor adviseurs

"Hoe maak je als kleinere speler in de financiële sector optimaal gebruik van social media. Niet alleen is social media een belangrijk informatiekanaal richting...

Oproep aan het intermediair

Oproep aan het intermediair

Advies met een robot touch! Het een kan bijna niet meer zonder het ander. Een robot zal steeds vaker op dynamische manier de juiste informatie samen met de klant...

Adviestip: meer declarabele uren tegen een hoger tarief

Adviestip: meer declarabele uren tegen een hoger tarief

De komende decennia zal het aantal onderdelen waarop adviseurs het verschil kunnen maken kleiner worden. De tarieven op het recht-toe-recht-aan advies zullen afnemen....

Loek Peters (Penoza) maakt adviseurs nog beter op de Dag van het Topadvies

Loek Peters (Penoza) maakt adviseurs nog beter op de Dag van het Topadvies

Acteur Loek Peters (bekend van onder meer de hitserie Penoza) is tevens oprichter van 'Maak de ander beter'. Hij verzorg de afsluitende presentatie op de Dag van...

Ontwikkel jezelf: omarm een training

Ontwikkel jezelf: omarm een training

(Door Esther Vuijsters, Lindenhaeghe) De Training Ontspannen Presenteren is nog maar net gestart of ik heb mijn eerste learning al te pakken: dit leer je niet uit...