Bob Stehmann likes & unlikes

Bob Stehmann re

"Technologie en financiële dienstverlening worden steeds vaker gecombineerd met als gevolg directe voordelen in dagelijkse situaties." Dat zegt Bob Stehmann (directeur en oprichter van het onlangs gelanceerde Deck) in de rubriek Like & Unlike in de woensdagnieuwsbrief van VVP Online.

Wat gaat er momenteel goed in de financiële sector?

"Technologie en financiële dienstverlening worden steeds vaker gecombineerd met als gevolg directe voordelen in dagelijkse situaties. Denk bijvoorbeeld aan het moment waarop een rekening van een gezellig avondje eten gedeeld moet worden. De oplossing die Tikkie hiervoor heeft bedacht en gemaakt, kan alleen omdat een groep wakkere marketeers zich echt hebben verdiept in een jonge doelgroep en daar een oplossing voor hebben ontworpen. Ik vind het ook mooi dat een traditionele bank ruimte geeft aan zo’n ontwerp en dat steunt."

Wat kan er beter in de financiële sector?

"Het vertrouwen is nog steeds ver te zoeken. Zowel van klanten in aanbieders als andersom. Als aanbieders winnen het vertrouwen alleen terug door klanten niet alleen te zien als consumenten die we even snel via een paar kliks een product pushen. Consumenten zijn gewoon mensen, en daarvan is het meerendeel financieel onvoldoende onderlegd. Zij kunnen best wat hulp gebruiken om voldoende financieel vermogen op te bouwen of de juiste risico’s te verzekeren. En sommige dingen ook juist niet te verzekeren. Zaken die je makkelijk in je eentje kunt dragen.

"Wij weten inmiddels dat mensen echt wel door hebben dat ze meebetalen aan verzekeringen waarop te makkelijk en teveel geclaimd kunnen worden, die al die verschillende polissen eigenlijk maar gedoe vinden. Op die uitdaging hebben wij met Deck een antwoord willen ontwikkelen."

Reactie toevoegen

 
Lees meer over
Tony Dingemanse likes & unlikes

Tony Dingemanse likes & unlikes

"De financiële sector luistert naar de klant van 10 jaar geleden en niet naar de klant van nu." Dat zegt Tony Dingemanse (Projectmanager RISK en InsureApp)...

Wim Heeres likes & unlikes

Wim Heeres likes & unlikes

Adviseurs en verzekeraars moeten nóg meer investeren in de onderlinge samenwerking. Dat vindt Adfiz-voorzitter Wim Heeres in de rubriek Like & Unlike...

Bernardo Walta likes & unlikes

Bernardo Walta likes & unlikes

"Wij, als intermediaire verzekeraar, en de adviseur moeten nog beter gebruikmaken van big data." Aldus Bernardo Walta (De Goudse) in de rubriek Like & Unlike...

Gérard Teurlings likes & unlikes

Gérard Teurlings likes & unlikes

“De vakmens krijgt steeds meer directe invloed bij branche- en beroepsverenigingen. Dat is een goede ontwikkeling”. Aldus Gérard Teurlings, voorzitter...

Herwin Schrijver en Marjol Nikkels like & unlike

Herwin Schrijver en Marjol Nikkels like & unlike

"Inactiviteit wordt beloond. En iedereen weet: hoe langer uit het arbeidsproces, hoe moeilijker het wordt weer aan de slag te gaan." Aldus Marjol Nikkels en...

Mark de Rijke likes & unlikes

Mark de Rijke likes & unlikes

"Pas wanneer de angst over het actief delen van klantdata met het intermediair weggenomen wordt, zal er sprake kunnen zijn van echte partners in business." Dat zegt...