Bovemij 60 jaar

Bovemij 2023

Op 18 september was het 60 jaar geleden dat de bestuursleden van BOVAG in het Kurhaus in Scheveningen besloten om een eigen verzekeringsmaatschappij op te richten: BovagVErzekeringsMaatschappIJ oftewel Bovemij. Bovemij organiseert in 2023 meerdere activiteiten om haar zestigste verjaardag met stakeholders te vieren. Zo vindt komende zondag Mobiland plaats, waar medewerkers en hun naasten worden getrakteerd op een dag lang vertier. Maandag was de finish van de Samen60 Estafette, waarbij zes klanten een symbolische rit maakten van oprichtingsplaats Scheveningen naar Nijmegen, waar Bovemij is gevestigd. Op een speciale jubileumsite staat een reeks van 60 portretten van mensen met 60 perspectieven op mobiliteit.

Foto: het huidige bestuur van Bovemij bestaat uit van links naar rechts Hans Coffeng (CEO), Ageeth Bakker (CFRO) en Marcel van de Lustgraaf (CDOO).

Reactie toevoegen

 
Patrick van Duijnhoven commercieel directeur Bovemij

Patrick van Duijnhoven commercieel directeur Bovemij

Patrick van Duijnhoven is benoemd tot commercieel directeur van Bovemij. Van Duijnhoven is sinds september 2020 bij Bovemij in dienst als Directeur Key Accounts....

Centraal volmachtbedrijf maakt vliegende start met 10 verzekeraars

Centraal volmachtbedrijf maakt vliegende start met 10 verzekeraars

Tien verzekeraars hebben een samenwerkingsovereenkomst getekend met het Centraal Volmachtbedrijf, mede-opgericht door Patrick Heuts (Heuts Assuradeuren uit Nuth)...