Innovatie? Zeker. Maar ook: behoud het goede

Ewald Bary 2021

(Blog door Ewald Bary, algemeen directeur Lindenhaeghe) ‘Partners voor het leven’, is voor mij de zakelijk variant van ‘vrienden voor het leven’. En als ik dan aan zo’n ‘partner voor het leven’ denk, dan denk ik aan VVP en Willem Vreeswijk. Al jaren werken Lindenhaeghe en VVP samen op het snijvlak van nieuws en opleidingen binnen de financiële sector. Oprichter Willem Vreeswijk is een inspirator en ik ben elke keer als ik hem zie weer benieuwd waar hij nu weer mee bezig is.

Voor de komende tijd hoef ik daar echter niet naar te raden; de VVP Advies Awards – in het leven geroepen in 2019 om het adviesvak in het zonnetje te zetten – zijn in volle gang en dit jaar gaat het anders dan anders. Er zijn nu zes verschillende categorieën: Particulier advies, Zakelijk advies, Hypotheek advies, Pensioen advies, Digitale innovatie en Nichemarkt.

Ik zelf heb een bijzondere band met het event. Ik ben namelijk al langere tijd Spotter voor de Advies Awards. Dat betekent dat ik vanuit mijn rol als directeur van Opleidingsinstituut Lindenhaeghe in aanloop naar de nominaties om me heen kijk, in gesprek ga en mijn voelsprieten uitsteek. Dit jaar was dat spotten extra aantrekkelijk omdat we - met het oog op de nieuwe categorieën - vanuit een breder perspectief konden kijken.

Goed advies mét een glimlach

Ik vind het spotten niet alleen erg leuk (want je hebt altijd een reden om door te vragen en rond te kijken) maar ik vind het ook een eer om een bedrage aan het event te mogen leveren. Net als Willem Vreeswijk en zijn collega’s ben ik er heilig van overtuigd dat de financiële sector het verdient om in het zonnetje gezet te worden en meer positiviteit te ervaren. Er wordt in onze branche keihard gewerkt, er wordt gedigitaliseerd, geïnnoveerd en alles wordt op alles gezet om de klanten te voorzien van een goed advies mét een glimlach. Ook voor onze sector is het de afgelopen tijd niet makkelijk geweest, toch gaan we gewoon door en steken we tijd in vernieuwen en verbeteren.

Als Spotter heb ik ook dit jaar weer veel mooie advieskantoren gezien. Hoogtepunt was de geheime Spottersbijeenkomst op een geheime locatie (bij Scildon) waar elke Spotter vol vuur zijn of haar nominatie kon voordragen. De superlatieven (maar ook kritische reacties) vlogen je om de oren.

Afijn, onze taak zit er inmiddels op. De genomineerde kantoren hebben gepitched en de winnaars van de diverse categorieën zijn bekend gemaakt. En wat een mooie winnaars hebben hun prijs in ontvangst mogen nemen, de crème de la crème van de financiële dienstverlening. En zelf ben ik natuurlijk zo beretrots als ik zie dat het door mij genomineerde advieskantoor in de categorie Niche gewonnen heeft! En dan nu geduld. Want de grand finale in pas op 6 oktober. Zet het alvast in je agenda! Want naast een boel vernieuwing geloven we ook in ‘behoud het goede’. En dus zal onze eigen Maureen du Toit het event weer presenteren! Tot dan!

Reactie toevoegen

 
Meer over
Advieshelden

Advieshelden

(Voorwoord Willem Vreeswijk, VVP, in VVP 5) Op 6 oktober is voor de vierde keer de VVP Advies Award uitgereikt. De jury koos dit jaar voor een andere opzet, ook...

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

(Finale VVP Advies Award 2022 in VVP 5) Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de VVP Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van vvp voor het meest klantgerichte...

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Bekijk de beeldimpressie van Jeffrey Korte van de zinderende finale van de VVP Advies Award 2022 in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg. [object...

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Woon vanmiddag de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de VVP Advies Award 2022 bij en bepaal wie zich het meest klantgerichte advieskantoor...

Halve finale Advies Award 2022 in beeld…

Halve finale Advies Award 2022 in beeld…

De drie finalisten van de Advies Award 2022 zijn bekend. Van de spannende halve finale, die 7 september werd gehouden, heeft Jeffrey Korte een korte sfeerimpressie...

Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep finalisten Advies Award 2022

Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep finalisten Advies Award 2022

“Expat Mortgages, Jähnig + Ter Braak en L&B Adviesgroep zijn de finalisten van de VVP Advies Award 2022. Deze kantoren, die net als de andere drie...

Halve finalisten Advies Award 2022 aan het woord

Halve finalisten Advies Award 2022 aan het woord

De zes halve finalisten van de VVP Advies Award 2022 hebben afgelopen woensdag hun pitch gehouden voor de jury van de Advies Award 2022. De zes halve finalisten...

Dit zijn de meest klantgerichte kantoren van Nederland

Dit zijn de meest klantgerichte kantoren van Nederland

(Uit VVP 3-2022) De jury van de VVP Advies Award 2022 heeft de namen bekend gemaakt van de meest klantgerichte advieskantoren van Nederland in de categorieën...

Jähnig + Ter Braak winnaar VVP Advies Award categorie Hypotheken

Jähnig + Ter Braak winnaar VVP Advies Award categorie Hypotheken

Jähnig + Ter Braak is de winnaar geworden van de Advies Award in de categorie Hypotheken. Tim Jähnig, Mike ter Braak en Marcia Berfelo nemen de award...

Geerts winnaar VVP Advies Award categorie Particulier Advies

Geerts winnaar VVP Advies Award categorie Particulier Advies

Geerts Financiële Dienstverleners is de winnaar geworden van de Advies Award in de categorie Particulier Advies. Tomas Geerts en team nemen de award in ontvangst...