Dit zijn de 17 genomineerden voor de VVP Advies Award 2024

Advies Award 2022

De jury van de VVP Advies Award 2024 heeft de namen bekend gemaakt van de meest klantgerichte advieskantoren van Nederland in de categorieën Particulier Advies, Zakelijk Advies, Hypotheek Advies, Pensioen Advies en Nichemarkt. Daarnaast is er een speciale award in het leven geroepen voor de categorie Starters. Het onderwerp verduurzaming acht de jury zo belangrijk dat het een vast onderdeel is geworden in de beoordeling van alle categorieën. In samenspraak met maar liefst 36 spotters (vakexperts uit de haarvaten van de financiële adviesmarkt) is de jury tot een top 3 per categorie gekomen. In de categorie Niche werden twee advieskantoren genomineerd. In totaal hebben de spotters 180 kantoren aangedragen voor de Advies Award 2024.

Elk jaar doet de jury een beroep op een groep marktexperts die de jury voorziet van een voorselectie van uitblinkende advieskantoren. Ook dit jaar vroeg de jury de spotters op zoek te gaan naar de pareltjes in de brede markt van financieel advies. De inbreng van de spotters is cruciaal in het juryproces.

De jury, bestaande uit voorzitter Odette Bakker (Dazure), Ingrid Oudhuis (Scildon), Kenneth Leenders (Expat Mortgages), Robin van Beem (BrandMR), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Jack Vos (ONEsurance) en de erejuryleden voor een jaar Bob Veldhuis en Dick Vos (winnaar VVP Advies Award 2023) zal half juni de winnaars per categorie bekend maken. Dit gebeurt op basis van de input die de spotters hebben gegeven en op basis van de documentatie die de genomineerden zullen aanleveren.

De categoriewinnaars krijgen in juni persoonlijk door de jury de award uitgereikt. Vervolgens vindt op 4 september de halve finale plaats waar vijf kantoren aan meedoen. Drie van hen gaan door naar de finale op 1 oktober in de studio’s van First Impression in Tilburg. Deze drie kantoren zijn volgens de jury de winnaars van de Advies Award 2024. Het online publiek kiest vervolgens op de finaledag de publiekswinnaar.

EN DE GENOMINEERDEN ZIJN:

Particulier Advies: Adviesgroep Het Raadhuis, Parkstad Adviesgroep, Van der Doelen Verzekeringen

Zakelijk Advies: duGardijn, Varias Verzekeringen, Zeker Heuts

Hypotheek Advies: 123Advies, Advies met M.I.N.T., De Kredieter

Pensioen Advies: De Regt Adviesgroep, Montae & Partners, PensioenVizier

Niche: FuseSports, WijZijnLoek

Aparte categorie Starters: Ferzekerd, Longevity, Soepel

TROTS

De Advies Award zijn in 2019 in het leven geroepen om het adviesvak in het zonnetje te zetten en de trots op het eigen vak weer terug te brengen. Dat is in de voorgaande jaren méér dan goed gelukt! De kantoren ervaren de nominatie als een erkenning voor het goede werk van hun medewerkers, de nominatie wordt beschouwd als een prijs voor het hele kantoor. Het leidde voor alle winnaars tot heel veel felicitaties, nieuwe klanten en aandacht in plaatselijke media.

Reacties van de winnaars van voorgaande jaren: Paul Robbe van Robbe Financiële Raadgevers (winnaar 2019): “Wees trots en draag dit uit!”, Leen Keijzerwaard van Assurantiekantoor Keijzerwaard (winnaar 2020): “Wakker worden met een glimlach”, Jan Peter Robijn van Adviesgroep De Vogel (winnaar 2021): “Zo’n eervolle onderscheiding is prachtig voor het team”, Mike ter Braak van Jähnig + Ter Braak Hypotheken (winnaar 2022): “Mensen reageren zó ongelooflijk enthousiast. De eerste dag na de uitreiking kreeg ik duizend appjes op mijn telefoon. En inderdaad maakten we mee dat we op straat spontaan werden toegezongen” en Bob Veldhuis en Dick Vos van Veldhuis Advies (winnaar 2023): “We werden overstelpt met felicitaties, bloemen en media-aandacht en hebben actief gecommuniceerd naar prospects wat leidde tot nieuwe afspraken.”

JURYPROCES

De jury vraagt alle categoriewinnaars uitgebreide informatie aan te leveren over hun kantoor. Zij hebben tot begin juni de tijd om zeven vragen van de jury te beantwoorden over hun A(dvies)-factor: omschrijf kort je kantoor, geef aan hoe jouw kantoor uitblinkt in verduurzaming en duurzaam advies, geef een voorbeeld van een innige klantrelatie, hoe weet jouw kantoor de klantgerichtheid te verzilveren?, wat heeft jouw kantoor gedaan om de A-factor duurzamer, klantvriendelijker en/of innovatiever te maken?, wat heeft jouw kantoor gedaan om het imago van het adviesvak een positieve boost te geven? En waarom is jouw kantoor een inspirerend voorbeeld voor vakgenoten?

De spetterende finale vindt op 1 oktober plaats in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg met als dagvoorzitter Maureen de Toit. De drie finalisten zijn volgens de jury de winnaars van de editie 2024. Het online publiek kiest vervolgens op basis van de pitches van de finalisten via een livestream hun favoriet. In 2023 waren er ruim 3.000 online stemmers.

De jury zet tijdens de finale ook de winnaar van de categorie Starters in het zonnetje, juist omdat een nieuwe generatie een frisse blik heeft op het adviesvak en inspirerend is voor de bestaande adviessector.

Naast deze pitches vindt er onder meer een bruisende presentatie plaats van Chris Woerts, expert op het gebied van consumentenmarketing. Hij werkte onder meer voor Heineken (uitbouw Holland Heineken House), Coca Cola (World Cup Trophee Tour), de Eredivisie en Feyenoord.

SPOTTERS

Dit jaar zijn 36 spotters op zoek gegaan naar de meest klantvriendelijke kantoren van 2022. Dit zijn: Sonja Cats (Adfiz), Jan Peter Robijn (Adviesgroep De Vogel), Chris van der Feltz (Allianz), Bernard Goede (ARAG), René Verborg (a.s.r.), Esther Lagendijk (Assistent automatisering), Leen Keijzerwaard (Assurantiekantoor Keijzerwaard), Niek Overduin (BNP Paribas Cardif), Joost Tieland (Brand New Day), Pepijn Bakker (Bugs Business), Indra Frishert (Dazure), Herbert Derks (DBO), Ewoud Hage (De Vereende), Ewald Bary (Dukers & Baelemans), Erwin Vonk (Faster Forward), Robert van Lambalgen (Florius), Herbert Golsteijn (Het Team Juridische Zaken), Turhan Ozguner (ING), Ilse Bosland (Juffrouw Polis), Edwin Deijs (Lindenhaeghe), Bart Koster (Lloyds Bank), Dave Lunenburg (Nationale-Nederlanden), Jerfaas van de Water (Nedasco), Janwillem Swart (Nh1816), Michiel van Vugt (NNEK), Willem Johannesma (OAKK), Niek van Westerveld (Obvion), Willem Oudijk (Rabobank), Paul Robbe (Robbe Financieel Raadgevers), Theo Krins (Scildon), Antoine Barkel (TAF),Thomas van Uunen (Thomas Verzekert), Martijn Couwenberg (Tulp Hypotheken), Jan Hamburger (Turien & Co.), John Slagter (VKG) en Cindy Uijleman (Voogd & Voogd).

De VVP Advies Award 2024 wordt mede mogelijk gemaakt door: AnsvarIdéa, ARAG, DAS, Dazure, De Goudse, Florius, Klaverblad, Nationale-Nederlanden, Nedasco, Nh1816, OAKK, Scildon, SVC Groep, VKG

Reactie toevoegen

 

Reacties

Conny Wolter - Parkstad-adviesgroep 23 april 2024

Deze organisatie is super. Echt geweldig en een aanbeveling waard.

Meer over
DAS Documenten Selfservice bestaat vijf jaar

DAS Documenten Selfservice bestaat vijf jaar

Deze maand bestaat de DAS Documenten Selfservice vijf jaar. De DAS Documenten Selfservice is een webshop waar juridische documenten gratis of tegen betaling pasklaar...

Scildon vernieuwt website met AI

Scildon vernieuwt website met AI

Scildon heeft een nieuwe website gelanceerd. De nieuwe site maakt gebruik van kunstmatige intelligentie. Anjellina Tschi, Manager Brand & Marketing bij Scildon:...

Kijk op inkomensactualiteiten op VVP-event Inkomen

Kijk op inkomensactualiteiten op VVP-event Inkomen

VVP organiseert op dinsdagmiddag 2 juli haar zesde vakevent Inkomen. Dit met Janthony Wielink (Enkwest) en Annemieke Postema (AOVdokter, RADI AOV) als plenaire sprekers....

De passie van local hero… Richard Storms

De passie van local hero… Richard Storms

(Rubriek 'Samen betrokken', VVP 2-2024) De vader van adviseur Richard Storms legde na een lange carrière bij defensie de basis voor Storms Financiële...

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Medewerkers van Zekerheuts tonen trots de poster van  de VVP Advies Award 2024, nadat het kantoor is genomineerd in de categorie Zakelijk Advies. Johan van...

Holistische benadering

Holistische benadering

(Uit katern Pensioen & Vermogen, VVP 2-2024) “Duurzaam beleggen op zich zou niet het doel moeten zijn, wel het creëren van een samenleving die bomen...

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. is voor de tweede keer genomineerd voor de VVP Advies Award in de categorie Hypotheek Advies. "Weet je nog dat Advies met M.I.N.T. in 2022 genomineerd...

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Trots. Dat is Ruud van der Doelen van Van der Doelen, genomineerd in de categorie Particulier Advies. Het kantoor telt in totaal vijftien medewerkers en heeft...

Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

Feest bij 123Advies. Het team van 123Advies, in totaal bestaande uit zes hypotheekadviseurs, acht assistent hypotheekadviseurs en één verzekeringsadviseur,...

Bewustzijn cruciaal

Bewustzijn cruciaal

(Uit katern Pensioen & Vermogen, VVP 2-2024) Daalt de waarde van de belegging, dan is de klant meer verzekerd en andersom. Dat is de korte samenvatting van...