Assupport biedt gratis videobellen

Rien Eyzenga 2019

Assupport biedt voortaan gratis de mogelijkheid van videobellen. Directeur Rien Eyzenga: "Door corona is erg duidelijk geworden hoe belangrijk het kan zijn dat je als adviseur ook kunt videobellen. Iedere adviseur die over een website van ons beschikt kan daar nu mee werken indien gewenst."

De mogelijkheid is inclusief scherm delen (de adviseur kan het scherm klaar zetten dat hij aan zijn klant wil laten zien) en dubbel delen (hiermee kan de adviseur zijn scherm in twee delen splitsen zodat adviseur en klant elkaar aan de ene kant van het scherm nog steeds kunnen zien terwijl op het andere deel van het scherm de instructie gegeven wordt. Het systeem is standaard multi-user, zodat ook op de grotere kantoren iedere medewerker zijn eigen videoverbinding kan leggen.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Assupport koppelt standaard met facebook

Assupport koppelt standaard met facebook

Assupport rust vanaf nu iedere website standaard uit met een Facebook-koppeling. Assupport: "In een tijd waarin verzekeraars en banken zich steeds nadrukkelijker...

Dossiernet-3 officieel in markt gezet

Dossiernet-3 officieel in markt gezet

Provisieloos werkend adviseur Jan de Boer was een van de sprekers op het seminar waarop Assupport haar nieuwe aanbod (DossierNet-3) vorige week officieel presenteerde.  ...