De Goudse gastheer ALS Financieel Diner 2024

ALS diner

Op donderdag 7 november 2024 organiseert Stichting ALS Nederland, samen met de financiële branche,het tweede ALS Financieel Diner. De Goudse is deze keer de gastheer. Geert Bouwmeester, CEO van De Goudse: “In 2023 zijn wij hard getroffen door de diagnose ALS bij onze directeur Leo Remijn van de Zeeuwse Verzekeringen en ervaren daardoor van dichtbij hoe oneerlijk deze ziekte is. Daar moet een eind aan komen. Het is ons daarom een grote eer dat wij tijdens ons 100-jarig bestaan de kans krijgen gastheer te zijn van dit mooie initiatief. We gaan voor een recordopbrengst.”

Het eerste ALS Financieel Diner, met als gastheer de Volksbank, bracht 215.000 euro op.

Het ALS Financieel Diner is naast onder andere de Amsterdam City Swim, Tour du ALS en de ALS Sunrise Walk een van de jaarlijks terugkerende events voor ALS en is voortgekomen uit de eerder georganiseerde Swim for Tim diners (2017, 2018, 2019).

Voor en door financials

In de zomer van 2022 ontstond het idee om een special event te organiseren voor de financiële branche op voorwaarde dat het een jaarlijks terugkerend karakter zou krijgen waarbij alle organisatiekosten gesponsord zijn. In de keuken staat een complete brigade van financials opnieuw onder begeleiding van de beroemde chef Ramon Beuk.Op die manier komt 100 procent van de donaties ten gunste van Stichting ALS Nederland.

Reserveren

Binnenkort zal het sponsoroverzicht met alle mogelijkheden worden bekend gemaakt, maar reserveren van een stoel of tafel of een plek in de keuken is nu al mogelijk. Dit kan door het sturen van een mail naar financieeldiner@als.nl of per telefoon bij Indra Frishert (06-28641792) of Antoinette Kalkman (06-20836907). De dinerzaal van de Goudse biedt ruimte aan 250 gasten.

Reactie toevoegen

 

Reacties

Ronald Ostendorf - www.lifeafterme.com 7 februari 2024

Ik zou graag meer willen weten over wat sponsoring/reservering tafel van dit initiatief inhoudt.

Meer over
Totaalopbrengst ALS Financieel Diner 214.694 euro

Totaalopbrengst ALS Financieel Diner 214.694 euro

De totaalopbrengst van het ALS Financieel Diner bedraagt 214.694 euro. Dat is met inbegrip van de online veiling die 5.975 euro opbracht. Tijdens het diner haalden...

Eerste ALS Financieel Diner groot en smakelijk succes

Eerste ALS Financieel Diner groot en smakelijk succes

Het eerste ALS Financieel Diner dinsdagavond heeft 150.500 euro opgebracht voor de Stichting ALS Nederland. Onder begeleiding van de beroemde chef-kok Ramon Beuk...

Schuif aan bij het ALS Financieel Diner

Schuif aan bij het ALS Financieel Diner

Op dinsdag 31 oktober 2023 organiseren directie en vertegenwoordigers van Dazure, Nationale Waarborg en Zeevat Hypotheken & Verzekeringen namens Stichting ALS...

Host ALS Financieel Diner de Volksbank:  “Super om te doen”

Host ALS Financieel Diner de Volksbank: “Super om te doen”

“Wij hebben grote bewondering voor iedereen in de branche die zich inzet voor de Stichting ALS. De Volksbank is blij dat ze een concrete bijdrage kan leveren,...

Welkom op de site ALS Financieel Diner

Welkom op de site ALS Financieel Diner

De site voor het ALS Financieel Diner is live. Op dinsdag 31 oktober 2023 organiseren directie en vertegenwoordigers van Dazure, Nationale Waarborg en Zeevat Hypotheken...

ALS Financieel Diner: Bep & Toos op bezoek bij De Volksbank

ALS Financieel Diner: Bep & Toos op bezoek bij De Volksbank

Op dinsdag 31 oktober 2023 vindt in De Volksbank in Utrecht de eerste editie van het ALS Financieel Diner plaats. Dit fundraising diner is een diner voor én...