Fidin: "commissie Wfd/Wft geeft verkeerd signaal af"

Fidin meent dat de Commissie Wfd/Wft een verkeerd signaal afgeeft met de petitie 'Stop de Wfd/Wft'. Met de petitie (zie www.wftnee.nl) vecht intermediair Edwin Herdink samen met een aantal collega's tegen de huidige Wft PE-eisen (waar hij zelf inmiddels overigens gewoon aan heeft voldaan). Fidin zegt "zich bewust te zijn uit welke situatie we komen en acht het gezien het huidige sentiment over onze markt van groot maatschappelijk belang dat PE meer inhoudt dan alleen het bijwonen van een algemeen congres of seminar, zoals de commissie Wfd/Wft bepleit. De hele markt probeert de deskundigheid en professionaliteit van onze bedrijfstak, die dagelijks onder vuur ligt van media en politiek, zichtbaar te verhogen. De commissie Wfd/Wft geeft met haar voorstellen dan ook een verkeerd signaal af, dat niet erg serieus zal worden genomen". Overigens vindt Fidin wel dat aan de huidige PE-systematiek het nodige te verbeteren valt. "Denk aan bijvoorbeeld de PE-eisen van erkenningsregelingen waarvan wij vinden dat die dispensatie zouden moeten opleveren. Maar ook stellen wij voor sommige deelgebieden de noodzaak ter discussie van een jaarlijkse PE."

Reactie toevoegen