Trainersbedrijf Kenneth Smit sluit zich aan bij Eikk Onderwijsgroep

Examenzaal via Pixabay

Eikk Onderwijsgroep, waartoe ook onder andere Lindenhaeghe behoort, heeft Trainersbedrijf Kenneth Smit overgenomen. Met Kenneth Smit verwerft Eikk de eerste onderneming die volledig gericht is op vaardigheden en persoonlijke ontwikkeling. "Hiermee is een sterk label toegevoegd dat bijdraagt aan de ambitie om zo veel mogelijk professionals een stap verder te brengen in hun persoonlijke ontwikkeling", aldus Mike Schilperoort, algemeen directeur van de Eikk Onderwijsgroep.

Kenneth Smit is gevestigd in Eindhoven en heeft een landelijk netwerk van ruim 80 professional trainers. In 30 jaar tijd is het trainersbedrijf uitgegroeid tot marktleider praktijkgerichte vaardigheidstrainingen, voornamelijk op het gebied van sales en management. Door middel van training en coaching begeleiden zij veranderprocessen om de efficiency en effectiviteit van organisaties en individuen te verhogen.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Training Adviesvaardigheden voor de Financieel Adviseur

Training Adviesvaardigheden voor de Financieel Adviseur

"De Training Adviesvaardigheden voor de Financieel Adviseur is de eerste uit een reeks adviestrainingen die aansluiten bij de nieuwe strategie van Lindenhaeghe...

Pensioenbeheer Nederland biedt training pensioenadviseurs

Pensioenbeheer Nederland biedt training pensioenadviseurs

Om intermediairs te helpen bij het verkrijgen van inzicht in hun pensioenportefeuille heeft Pensioenbeheer Nederland een training ontwikkeld. Doelgroep zijn de ruim...