Veldsink breidt uit naar Noord-Holland

Henri en Jeanette Veldsink 2018

Veldsink Advies, de intermediairtak van Veldsink Groep, versterkt met terugwerkende kracht per 1 januari 2020 haar positie in Nederland door overname van Van ’t Riet Verzekeringen in Heerhugowaard. Met deze overname heeft Veldsink nu ook een vestiging in Noord-Holland. Veldsink Advies telt inmiddels 52 kantoren verspreid over 10 provincies in Nederland en dit aantal stijgt nog steeds.

Van ’t Riet Verzekeringen bestaat sinds 1993 en is met 31 medewerkers een belangrijke, onafhankelijke
speler in de Noord-Hollandse markt op het gebied van verzekeringen en hypotheken. Het bedrijf gaat
verder onder de naam Veldsink - van ’t Riet. Door het bundelen van krachten kan er gebruik worden
gemaakt van de expertise van de Veldsink-organisatie en is continuïteit gewaarborgd. Eigenaar Jan Dirk
van ’t Riet gaat zich richten op zijn andere ondernemingen. Algemeen directeur Arjan Broer blijft leiding
geven aan het kantoor.

Ook is vorige week de overname per 1 januari 2020 afgerond van Rensen Assurantien in Nijverdal.
Het kantoor heeft ook een Regiobank in huis en is met tien medewerkers een echte ‘local hero’, die naadloos aansluit op de Veldsink-formule. Het kantoor zal worden voortgezet onder de naam Veldsink - Rensen. Eigenaar Ben Rensen gaat van zijn pensioen genieten.

Reactie toevoegen

 
Meer over