Blik in toekomst financieel adviseur op DBO Finance 2020

Bakas 2018

Een blik in de toekomst van de financiële dienstverlener. Dat biedt volgens initiatiefnemer Herbert Derks het event 'DBO Finance 2020 - Succesvol Ondernemen' op donderdag 22 november in Het Oude Magazijn in Amersfoort met onder de sprekers trendwatcher Adjiedj Bakas.

Derks is eigenaar van Derks Bedrijfsadvies & Ondernemersnetwerken (DBO). Hij organiseert het event in samenwerking met vijf partners uit de ondernemersnetwerken DBO OndernemersCollege (Renee Lagerwaard – AdviesNet, Christian Dijkhof – Dijkhof & Partners en HypotheekCompany en Peter Rebergen – Koos Rook) en het Scildon OndernemersNetwerk 1 (Theo Krins – Scildon en Mark van Maurik – Laudus & Van Maurik en Getmore Systems).

Van Maurik is ook een van de sprekers. Zijn onderwerp is klantcommunicatie: hoe communiceren de inmiddels 3,6 miljoen millennials? Ook Aljan de Boer (Trends Active) kijkt naar het communicatiegedrag van de nieuwe generatie. Stefanie Jansen (TheCoCreators) spreekt over 'The 7 principles of complete co-creation'.

Tevens zijn er rondetafelgesprekken met experts. Deelnemers kunnen hier vragen aan deskundigen stellen.

De kosten voor de dag bedragen 195 euro exclusief btw.

Aanmelden kan via dbo@derks-online.nl

(Foto Adjiedj Bakas: Avi Goodall)

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Peter Rebergen - Koos Rook Financiële Diensten 1 oktober 2018

Lijkt mij een topdag. Ik ga mij zeker opgeven!!!

Meer over
Doelgroepen

Doelgroepen

In een zomerserie stelt VVP branchegenoten de vraag: wat is momenteel de grootste kans voor de financieel adviseur? Dit keer Herbert Derks (DBO). Derks: "De allergrootste...

Event DBO Finance verkende nieuwe wegen

Event DBO Finance verkende nieuwe wegen

Tips hoe in te spelen op de wensen van consumenten in de snel veranderende (financiële) wereld. Die werden rijkelijk geboden op het onlangs gehouden event ‘DBO...

Toekomstgerichte keuzes maken

Toekomstgerichte keuzes maken

(door Herbert Derks, Derks Bedrijfsadvies & Ondernemersnetwerken) In mijn vorige VVP-artikel (juni 2018) stelde ik dat het intermediair er in deze tijd goed...