Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 4)

Ruim 600 branchegenoten op eerste VIP Innovatie Event.

Meer dan dertig praktijksessies biedt het VIP Congres ACT NOW! van VVP en Contactgroep Automatisering op 4 juli. In een aantal berichten op de VVP-site geven we de komende weken meer informatie over deze praktijksessies.

Hypotheekbond, Dennes Roes en Jos van Driesum: In de broekzak van je klant 

Wat als woonconsumenten eenvoudig al hun financiële behoeften op één plek kunnen beheren, zelfs onderweg? In deze sessie zie je hoe de nieuwe Uwkluis klantomgeving én app centraal staan bij een naadloze flow van beproefde en nieuwe oplossingen van diverse HFBG-labels: Elements’ CRM, Fastlane Advies en PortefeuilleSignalen. Achter één inlog voor het hele kantoor, dat tijd wint voor waardevol, proactief advies. En altijd binnen handbereik voor hun relaties. 

Insurance Data, Lex de Bruijn: Signaleren en voorspellen 

Tijdens deze sessie leer je de essentiële stappen van het Business Intelligence-proces kennen. We behandelen onderwerpen zoals dataverzameling, datarationalisatie, datacombinatie en datatoegankelijkheid. Ook verkennen we dashboarding, signalering en voorspellingen. Ontdek verschillende bronnen en technieken om waardevolle gegevens te verzamelen. 

Lex de Bruijn laat je zien hoe je gegevens kunt valideren, filteren en transformeren voor betrouwbare informatie. Combineer diverse databronnen voor holistische inzichten en gefundeerde beslissingen. Maak gegevens toegankelijk via rapporten, dashboards en self-service analytics. Gebruik dashboards om KPI's te volgen en trends te identificeren. Ontdek de krachtige mogelijkheden van signalering en voorspellingen met behulp van AI en historische data. 

Invers, Bart den Hollander: Open banking in 2023 en beyond 

Het is inmiddels meer dan vijf jaar geleden dat PSD2 werd geïntroduceerd. Financiële diensten lopen achter op de meeste Open Banking marktontwikkelingen, maar beginnen langzamerhand de achterstand in te halen. Waar staat de markt anno 2023 en waar gaat het naar toe? 

Missing Piece, Tom van Gelder : Welcome to Live 

Wherever you are. Welcome to Live. ICT is het hart van uw organisatie. Waar we tien jaar geleden gebonden waren aan ons bureau, kiezen steeds meer financiële dienstverleners de laatste jaren voor een digitale werkplek. Door het digitaliseren wordt het mogelijk plaats- en tijdsonafhankelijk te werken. Dit werkt efficiënt, is kostenbesparend en veilig. Missing Piece denkt graag met u mee over digitalisering en is dé partij voor een stabiele en veilige ICT omgeving. 

Tech-trendwatcher Jarno Duursma

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 4 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Congres ACT NOW!, het grootste Fin- & Insurtechevent voor de top van de financiële (advies)sector van Nederland.

Tijdens dit event, dat evenals het succesvolle VIP-Congres van vorig jaar plaatsvindt in het AFAS-Theater in Leusden, krijgen de deelnemers uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële sector. Dit in de vorm van praktijksessies en een wervelend hoofdprogramma met tech-trendwatcher Jarno Duursma, Christine Boland (Trends & Mindsets) en Jan Berndsen (AFM).

Meer informatie klik HIER.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Periodiek en proactief!  (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 5)

Periodiek en proactief! (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 5)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’ gaat...

Verandering is de brandstof voor succesvol ondernemen

Verandering is de brandstof voor succesvol ondernemen

(Kees Dullemond (INSVER) in VVP 4, 2023) De afgelopen 65 jaar is er veel veranderd maar één ding staat vast voor Kees Dullemond (65): “Veranderingen...

Wat geen kunstmatige intelligentie is, wordt waardevol

Wat geen kunstmatige intelligentie is, wordt waardevol

(Verslag VIP Congres 2023 in VVP 4, 2023) De veertig leden van de contactgroep automatisering (cga) toonden hun meest recente innovaties op het tweede vip-congres...

Duurzame relaties leveren altijd meer op (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 4)

Duurzame relaties leveren altijd meer op (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 4)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk van Haarlem zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’...

Innovatie is vooral kansen creëren

Innovatie is vooral kansen creëren

(Harold Mahadew, Verbond van Verzekeraars, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) De (Europese) wet-en regelgeving beweegt naar meer ruimte voor individuele innovatie...

De toekomst is nu

De toekomst is nu

(Jeroen Oversteegen, Nationale Hypotheekbond, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) In de steeds veranderende wereld van de hypotheek-en verzekeringsbranche...

Break the internet

Break the internet

(Kees Haverkamp, innovator, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Een opmerkelijk Canadees politiebericht uit begin jaren ‘90 deed verslag van een hacker...

Menselijke interactie blijft belangrijk

Menselijke interactie blijft belangrijk

(Edgar Hollander, De Hypotheker Nieuw-Vennep, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Digitalisering biedt ontegenzeglijk voordelen, zoals meer adviestijd. Belangrijk...

SAR organiseert themadagen over duurzaamheid

SAR organiseert themadagen over duurzaamheid

De Stichting Assurantie Registratie (SAR) organiseert op 18 en 25 oktober in Oud London in Zeist themadagen over duurzaamheid. Hoe kan de adviseur een concrete...

Podcast Kees Dullemond over cruciale rol verzekeringen in verduurzaming

Podcast Kees Dullemond over cruciale rol verzekeringen in verduurzaming

Kees Dullemond van INSVER (hét instituut voor verduurzaming in de verzekeringsbranche) is te gast in aflevering 70 van de Duurzame Podcast.  In deze...