Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 4)

Ruim 600 branchegenoten op eerste VIP Innovatie Event.

Meer dan dertig praktijksessies biedt het VIP Congres ACT NOW! van VVP en Contactgroep Automatisering op 4 juli. In een aantal berichten op de VVP-site geven we de komende weken meer informatie over deze praktijksessies.

Hypotheekbond, Dennes Roes en Jos van Driesum: In de broekzak van je klant 

Wat als woonconsumenten eenvoudig al hun financiële behoeften op één plek kunnen beheren, zelfs onderweg? In deze sessie zie je hoe de nieuwe Uwkluis klantomgeving én app centraal staan bij een naadloze flow van beproefde en nieuwe oplossingen van diverse HFBG-labels: Elements’ CRM, Fastlane Advies en PortefeuilleSignalen. Achter één inlog voor het hele kantoor, dat tijd wint voor waardevol, proactief advies. En altijd binnen handbereik voor hun relaties. 

Insurance Data, Lex de Bruijn: Signaleren en voorspellen 

Tijdens deze sessie leer je de essentiële stappen van het Business Intelligence-proces kennen. We behandelen onderwerpen zoals dataverzameling, datarationalisatie, datacombinatie en datatoegankelijkheid. Ook verkennen we dashboarding, signalering en voorspellingen. Ontdek verschillende bronnen en technieken om waardevolle gegevens te verzamelen. 

Lex de Bruijn laat je zien hoe je gegevens kunt valideren, filteren en transformeren voor betrouwbare informatie. Combineer diverse databronnen voor holistische inzichten en gefundeerde beslissingen. Maak gegevens toegankelijk via rapporten, dashboards en self-service analytics. Gebruik dashboards om KPI's te volgen en trends te identificeren. Ontdek de krachtige mogelijkheden van signalering en voorspellingen met behulp van AI en historische data. 

Invers, Bart den Hollander: Open banking in 2023 en beyond 

Het is inmiddels meer dan vijf jaar geleden dat PSD2 werd geïntroduceerd. Financiële diensten lopen achter op de meeste Open Banking marktontwikkelingen, maar beginnen langzamerhand de achterstand in te halen. Waar staat de markt anno 2023 en waar gaat het naar toe? 

Missing Piece, Tom van Gelder : Welcome to Live 

Wherever you are. Welcome to Live. ICT is het hart van uw organisatie. Waar we tien jaar geleden gebonden waren aan ons bureau, kiezen steeds meer financiële dienstverleners de laatste jaren voor een digitale werkplek. Door het digitaliseren wordt het mogelijk plaats- en tijdsonafhankelijk te werken. Dit werkt efficiënt, is kostenbesparend en veilig. Missing Piece denkt graag met u mee over digitalisering en is dé partij voor een stabiele en veilige ICT omgeving. 

Tech-trendwatcher Jarno Duursma

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 4 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Congres ACT NOW!, het grootste Fin- & Insurtechevent voor de top van de financiële (advies)sector van Nederland.

Tijdens dit event, dat evenals het succesvolle VIP-Congres van vorig jaar plaatsvindt in het AFAS-Theater in Leusden, krijgen de deelnemers uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële sector. Dit in de vorm van praktijksessies en een wervelend hoofdprogramma met tech-trendwatcher Jarno Duursma, Christine Boland (Trends & Mindsets) en Jan Berndsen (AFM).

Meer informatie klik HIER.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Verandering is de brandstof voor succesvol ondernemen

Verandering is de brandstof voor succesvol ondernemen

(Uit VVP-special Duurzaam Advies 2024) De afgelopen 65 jaar is er veel veranderd maar één ding staat vast voor Kees Dullemond: "Veranderingen zijn...

Een cruciale rol voor adviseurs

Een cruciale rol voor adviseurs

(Kees Dullemond, INSVER, in VVP-special Duurzaam Advies 2024) De afgelopen drie jaar heb ik veel gesproken met verzekeringsadviseurs en verzekeraars over duurzaamheid...

ChatGPT versus Kees Dullemond

ChatGPT versus Kees Dullemond

(Uit VVP-special Duurzaam Advies 2024) Nieuw in VVP in 2024: VVP legt een vraag voor aan ChatGPT en laat vervolgens een deskundige van vlees en bloed op het antwoord...

Special Duurzaam Advies VVP en INSVER: winst in alle opzichten

Special Duurzaam Advies VVP en INSVER: winst in alle opzichten

Duurzaamheid is een onderdeel van modern ondernemerschap. Iedere adviseur zal actie moeten ondernemen. Aldus Kees Dullemond (INSVER) in de special Duurzaam Advies...

Perspectief

Perspectief

(Voorwoord VVP-special Duurzaam Advies 2024) Om maar met de deur in huis te vallen: duurzaam adviseren levert alleen maar winst op. Om dit in te zien, is er een...

De wereld verandert en wij geven de richting aan

De wereld verandert en wij geven de richting aan

(Uit VVP-special Duurzaam Advies 2024) Het lijkt nog ver, 2050, maar op weg naar klimaatneutraliteit gaat er de komende jaren al veel veranderen. Dat vergt de...

Adviesproces aan klanten verduurzamen

Adviesproces aan klanten verduurzamen

(Kees Dullemond, INSVER, in VVP-special Duurzaam Advies 2024) Naast de advisering op financieel gebied verbreedt de adviseur zijn werkterrein door de ESG-richtlijnen...

Nadenken over keuzes

Nadenken over keuzes

(Lex de Bruijn, Insurance Data, in katern Haal meer uit data in VVP 1-2024) Voor een succesvolle implementatie van een Business Intelligence (BI) ofwel datastrategie...

Onesurance en Insurance Data lanceren AI Engine

Onesurance en Insurance Data lanceren AI Engine

Insurance Data en Onesurance gaan samenwerken om het gebruik van data in de verzekeringsmarkt te verbeteren. Hiertoe is door Onesurance een geavanceerde AI Engine...

Adviesproces aan klanten verduurzamen

Adviesproces aan klanten verduurzamen

(Kees Dullemond, INSVER, in VVP 6-2023) Naast de advisering op financieel gebied verbreedt de adviseur zijn werkterrein door de ESG-richtlijnen naar ook het ecologische...