Ron IJpelaar wint kennistest Kop-Munt

Ron IJpelaar

Financieel adviseur Ron IJpelaar heeft de kennistest 2018 gewonnen op Kop-Munt.nl. Aan de test deden 342 adviseurs mee.

Ron IJpelaar Financieel Advies is gevestigd in Waalwijk: “Ik lees in de vakmedia vooral wat er gaande is. Ook komend jaar ga ik weer voor de winst. Afgezien van het competitie-element is het gewoon leuk om jezelf continu te verbeteren. De kennistest is daarvoor een heel vermakelijk en nuttig middel. Ook al win je er geen mooie beker mee, het levert je sowieso extra kennis op.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Zorg voor goed fundament voor financiële levensloop

Zorg voor goed fundament voor financiële levensloop

Volgens Jan Latten, hoogleraar Sociale demografie aan de Universiteit van Amsterdam, is beperking in de hypotheekverstrekking niet het grootste probbleem waar starters...