Tim van den Berg overleden

TIM VAN DEN BERG OVERLEDEN

Tim van den Berg is zondag overleden. 

Tim was de medewerker van FlexFront die werd getroffen door ALS. FlexFront en andere partijen uit de sector zetten zich vervolgens enorm in om geld in te zamelen voor onderzoek naar deze ziekte. Zo werd de actie SwimforTim gelanceerd.

Antoinette Kalkman van FlexFront Groep schrijft bij het overlijden van Tim, die 48 jaar is geworden: "Met SwimforTim hebben wij onze onmacht omgezet in daadkracht. Onmacht die we voelden toen onze collega en vriend Tim van den Berg in het najaar van 2015 werd getroffen door ALS. We hebben Tim beloofd door te gaan met onze actie SwimforTim. Ook in de komende jaren. Er moet een oplossing komen voor deze mensonterende ziekte."

 

Een mooi mens

FlexFront omschrijft Tim van den Berg in onderstaand In memoriam als "een mooi mens":

"Tim van den Berg is afgelopen zondagmiddag, 20 augustus 2017, in het bijzijn van zijn gezin, moeder, naaste familie en vrienden overleden. Hiermee verliest het leven een mooi mens met een groots karakter.

Tim is de afgelopen 26 jaar in meerdere functies actief geweest in de financiële branche. Tim werkte onder andere voor Quion, Van Bruggen AdviesGroep, Nationale-Nederlanden, Topicus en een aantal serviceproviders op hypotheekgebied.

Bij de hypotheekmarkt lag zijn hart. Hij kende de markt goed en voelde haarfijn aan welke rol de diverse schakels in de hypotheekketen speelden en hoe hij deze kon verbinden om het eindresultaat, het welbehagen van de consument, te verbeteren.

In de leidinggevende functies die hij heeft bekleed vond hij het belangrijk om zijn ervaring en kennis over te dragen aan (jongere) medewerkers waarbij zijn focus was gericht om via saamhorigheid en harmonie deskundige teams samen te stellen. Daarnaast voelde hij zich nooit te goed om op de werkvloer de handen uit de mouwen te steken en het werk te doen dat gedaan moest worden.

Tim heeft in zijn carrière twee maal voor de FlexFront Groep gewerkt. De eerste keer voor de woningmarktcrisis waar hij als Teamleider Acceptatie de FlexFront groep door de woelige baren van de eerste crisisdagen heeft geleid. Helaas moest hij in die tijd op enig moment zijn plaats afstaan. Gelukkig was er na deze periode ruimte voor een hernieuwde samenwerking en trad hij, tot ons aller genoegen, in 2015 opnieuw in dienst als Desk Accountmanager. In het desk account team was hij een ervaren rot en zette hij wederom zijn ervaring en commerciële talent in om mensen aan elkaar te binden. Mede door zijn grote netwerk, zijn positiviteit en zijn doorzettingsvermogen kan de FlexFront Groep vandaag rekenen op een geolied team en een grote schare loyale klanten.

In het najaar van 2015 werd bij Tim ALS geconstateerd. Een ziekte waar noch een behandeling noch een definitieve oplossing voor is gevonden. Een ziekte met vooralsnog een zekere dood. Gedurende zijn ziekte heeft Tim tot op het laatst een positieve en constructieve bijdrage geleverd aan onze organisatie met oog voor zijn collega’s en toekomst kansen. Daarnaast heeft Tim zijn energie ten volle ingezet voor de strijd tegen ALS ten behoeve van de Stichting ALS Nederland. Ook in deze periode was het welzijn van anderen voor hem belangrijker dan het lot dat hem heeft getroffen.

We verliezen in Tim een bijzonder persoon, een collega en vriend met mooie humor en het hart op de juiste plaats. Tim was een groot mens en hij blijft groot in onze herinnering."

 

SwimforTim 2017

SwimforTim 2017 vindt op 3 september plaats tijdens de Amsterdam City Swim.
 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Leon Brummelhuis - 23 augustus 2017

Heftig! Ook namens Neutralis wensen we zijn vrouw, kinderen, familie en collega's heel veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies!

Martin Koot - 22 augustus 2017

Pffff, daar ben ik stil van... Sterkte gewenst voor allereerst zijn vrouw, kinderen en verdere familie en vrienden. Zeker ook voor de ploeg van Flexfront.

Meer over
Branche maakt vuist tegen ALS

Branche maakt vuist tegen ALS

Deze bijzondere e-InFinance is een coproductie van InFinance, VVP en Team Nationale Waarborg, waarvan de gehele opbrengst naar Stichting ALS Nederland gaat. De...

Alleen bereik je niets

Alleen bereik je niets

(Willem Vreeswijk, hoofdredacteur VVP) Met Monique naar de piek! Dat was de slogan waarmee Team Zeevat – bestaande uit dertig teamleden – tijdens de...

Ruim 160.000 euro opgehaald voor Stichting ALS Nederland

Ruim 160.000 euro opgehaald voor Stichting ALS Nederland

Team Natonale Waarborg heeft in 2022 in totaal 163.500 euro opgehaald voor de Stichting ALS Nederland. Met dit geld wordt meer onderzoek mogelijk naar de dodelijke...

Oproep: doneer voor meer onderzoek naar dodelijke ziekte ALS

Oproep: doneer voor meer onderzoek naar dodelijke ziekte ALS

ALS is een dodelijke ziekte en moet de wereld uit! Help je mee? Elke euro voor meer wetenschappelijk onderzoek naar deze afgrijselijke ziekte is ongelooflijk belangrijk....

Oproep aan financiële sector: help ALS de wereld uit

Oproep aan financiële sector: help ALS de wereld uit

Ook dit jaar gaat de financiële sector zich inspannen om geld bijeen te brengen ten behoeve van de Stichting ALS Nederland. Antoinette Kalkman van Nationale...

Ook in 2019 acties SwimforTim

Ook in 2019 acties SwimforTim

Op de eerste sterfdag van Tim van den Berg (20 augustus) is bekend gemaakt dat de derde editie van het SwimforTim diner op 1 juli 2019 plaatsvindt. Geïnteresseerden...

Voorlopige eindstand Swim for Tim: ruim 123.000 euro

Voorlopige eindstand Swim for Tim: ruim 123.000 euro

Tijdens de tweede editie van het Swim for Tim diner is een cheque overhandigd van 123.103.50 euro aan Gorrit-Jan Blonk (directeur Stichting ALS Nederland). De donatie...

Eindstand Swim for Tim: ruim 92.000 euro

Eindstand Swim for Tim: ruim 92.000 euro

De eindstand van de Swim for Tim actie 2017 is 92.611 euro. Dit bedrag is tijdens de Amsterdam City Swim overdragen aan Stichting ALS Nederland. Zondag 3 september...

Vrijdag begrafenis tim van den Berg

Vrijdag begrafenis tim van den Berg

Tim van den Berg wordt vrijdag begraven in Oud-Beijerland. Van den Berg, medewerker van FlexFront en naamgever van SwimforTim, overleed zondag aan ALS. SwimforTim...

Swimfortim diner bijna volgeboekt

Swimfortim diner bijna volgeboekt

Het SwimforTmi diner van 3 juli a.s. is bijna volgeboekt. Voor de laatste plaatsen kan nog worden gereserveerd. Bijna 150 gasten hebben zich ingetekend voor 100...