Scherp je business koers aan met het VVP Ondernemersnetwerk

Rafting Ondernemersnetwerk 2023

Na een zeer succesvolle pilot in 2022 gaan VVP en C-Profile opnieuw een viertal praktijkgerichte sessies organiseren. De sessies zijn uiterst relevant voor adviesondernemers die hun business koers willen aanscherpen. Inschrijven kan via de speciale Ondernemersnetwerksite van VVP.

Veel adviesondernemers zijn voortdurend op zoek naar inzichten en mogelijkheden om hun bedrijfsvoering verder te optimaliseren. Om ondernemers te helpen de juiste koers te bepalen, heeft VVP in 2022 het VVP Ondernemersnetwerk opgericht, een platform voor en door adviesondernemers met als doel kennis en inzichten te delen voor de uitdagingen van morgen. Na de zeer succesvolle pilot gaat VVP opnieuw vier praktijkgerichte sessies organiseren voor adviesondernemers.

De vier thema’s zijn: inzicht in eigen business model in vergelijking met die van collega-adviseurs, optimalere klantbediening via de juiste inzet van click-call-face, de zorgplicht als zegewagen en nieuwe verdienmodellen aan de hand van life events van consumenten..

In iedere sessie wordt een thema diepgaand behandeld. De sessies bieden praktische informatie, wetenschappelijke inzichten, ervaringen van collega-ondernemers en concrete tools. Er is volop ruimte voor dialoog over de belangrijkste vraagstukken van de deelnemers zelf. Karel Slierendrecht (Natonale-Nederlanden), Nathalie Smol (VodafoneZiggo) Richard Meinders (SVC Groep) en Marco Kok (KOK Advies) delen als gastsprekers hun kennis over de specifieke thema’s.

"In alle sessies van het VVP Ondernemersnetwerk zijn actuele en aansprekende thema’s aan de orde geweest. Misschien wel het meest waardevolle aan het VVP Ondernemersnetwerk is het op openhartige wijze kunnen sparren met collega‑ondernemers over onderwerpen die ons allemaal raken. Echt een aanrader voor elke financiële dienstverlener!”

Paul Robbe, Robbe Financiële Raadgevers

Schrijf je nu in voor het VVP Ondernemersnetwerk en vind de juiste koers voor je adviesonderneming. Een investering die zich dubbel en dwars terugverdient. Meer informatie: www.vvpondernemersnetwerk.nl

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
ABC Pensioen, Sinior en Veldhuis naar finale VVP Advies Award 2023

ABC Pensioen, Sinior en Veldhuis naar finale VVP Advies Award 2023

ABC Pensioen, Sinior Financieel Advies en Veldhuis Advies zijn de finalisten van de VVP Advies Award 2023. “Deze kantoren – die net als de andere drie...

Halve finale Advies Award 2023 in beeld…

Halve finale Advies Award 2023 in beeld…

De drie finalisten van de Advies Award 2023 zijn inmiddels bekend. Van de spannende halve finale, die 6 september werd gehouden, heeft Jeffrey Korte een korte sfeerimpressie...

Finalisten Advies Award 2023 in beeld

Finalisten Advies Award 2023 in beeld

ABC Pensioen, Sinior Financieel Advies en Veldhuis Advies zijn de finalisten van de VVP Advies Award 2023.  Ze waren al winnaar in hun eigen categorie, resp....

Zomerserie, deel 13: Richard Meinders

Zomerserie, deel 13: Richard Meinders

Op welke ontwikkelingen is het absoluut noodzakelijk dat financieel adviseurs inspelen? En hoever zal de invloed van AI reiken bij financiële dienstverlening?...

En de categoriewinnaars van de VVP Advies Award 2023 zijn...

En de categoriewinnaars van de VVP Advies Award 2023 zijn...

Buro Philip van den Hurk (Particulier), Veldhuis Advies (Zakelijk), Sinior Financieel Advies (Hypotheken), ABC Pensioen (Pensioen), Noventas (Niche) en Van Steensel...

ABC Pensioen wint VVP Advies Award 2023 Pensioen

ABC Pensioen wint VVP Advies Award 2023 Pensioen

ABC Pensioen heeft de VVP Advies Award 2023 Categorie Pensioen gewonnen. Jurylid Bob Klijn (Söderberg & Partners) overhandigde persoonlijk namens de jury...

Dit zijn de 21 meest klantgerichte kantoren van Nederland

Dit zijn de 21 meest klantgerichte kantoren van Nederland

De jury van de VVP Advies Award 2023 heeft de namen bekend gemaakt van de meest klantgerichte advieskantoren van Nederland in de categorieën Particulier Advies,...

Thomas verzekert wint Starterspijs VVP Advies Award 2023

Thomas verzekert wint Starterspijs VVP Advies Award 2023

Thomas verzekert heeft de startersprijs gewonnen van de VVP Advies Award 2023. Thomas van Uunen nam de award in ontvangst uit handen van jurylid Odette Bakker...

Sinior trots op nominatie VVP Advies Award 2023

Sinior trots op nominatie VVP Advies Award 2023

Ninorta Demir van Sinior Financieel Advies en Hypotheken is supertrots op de nominatie voor de Advies Award 2023 in de categorie Hypotheken en dat staalt ze samen...

Noventas:  nominatie VVP Advies Award 2023 is belangrijke erkenning

Noventas: nominatie VVP Advies Award 2023 is belangrijke erkenning

"Wij zijn erg blij en trots te zijn erkend als een van de meest klantgerichte financiële advieskantoren van Nederland", zegt Gabri Hessels, oprichter van...