Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 5)

Ruim 600 branchegenoten op eerste VIP Innovatie Event.

Meer dan dertig praktijksessies biedt het VIP Congres ACT NOW! van VVP en Contactgroep Automatisering op 4 juli. In een aantal berichten op de VVP-site geven we de komende weken meer informatie over deze praktijksessies.

MoneyView, Martin Koot: Onafhankelijk advies lastig? Welnee! 

Na jarenlang soebatten is er eindelijk een wettelijke definitie van wat ‘onafhankelijk advies’ genoemd mag worden. In de vakpers buitelen onheilsprofeten over elkaar: onduidelijk, onuitvoerbaar, het gevaar van wel zeggen maar niet doen, moeilijkmoeilijk, ach en wee… Martin Koot zet de ontwikkelingen op een rijtje en laat zien dat écht onafhankelijk productadvies helemaal niet ingewikkeld is. 

nexxbiz, Dirk-Jan Klinkhamer en Luuk Tegels: Innovatie in reken- en validatie-engines 

Elke financieel dienstverlener heeft te maken met digitale transformatie. Het succes waarmee deze transformatie wordt vormgegeven, maakt het verschil tussen zelfstandig voortbestaan of niet. In de laatste jaren vindt er een enorme innovatie plaats in reken- en validatie-engines. Enerzijds door de inzet van nieuwe schaalbare technologie, anderzijds door nieuw ontwikkelde actuariële modellen. 

Luuk Tegels (KPMG) geeft een overzicht van de laatste modelleringsinnovaties, praktisch toepasbaar voor de verzekeringsbranche. Met generieke modellering ontstaat een reken- en validatie-engine die zowel inzetbaar is voor premiecalculaties als voor de optimalisatie van het actuariële rapportageproces. Dirk-Jan Klinkhamer (nexxbiz) laat zien hoe de integratie in het nexxbiz-platform leidt tot een totaaloplossing waarbij de doorlooptijd van productvernieuwingen en de daarmee samenhangende kosten enorm worden verlaagd. 

Omniplan, Maarten Boddeus en Linda Kuiper: Engaged advice  

Als hypotheekverstrekkers willen we allemaal een engaged consument tijdens het hypotheekadviestraject. Maar wat betekent dat en hoe selecteren we die softwarefeatures die de consument echt belangrijk vindt en de adviseur ondersteunt? Wat is de build trap en hoe voorkom je slechte gebruikerservaringen?   

Maarten Boddeus (Omniplan) en Linda Kuiper (Keen design) nemen je mee in de wereld van UX en product led design. Dit illustreren zij aan de hand van Engaged Advice; hoe te komen van concept naar oplossing? Leer, denk en participeer door een half uurtje in de huid van een product team te kruipen.  

OneSurance, Dennie van den BiggelaarActief Klantbeheer 2.0 met AI 

De juiste klanten op het juiste moment de juiste aandacht geven, dat maakt je organisatie toekomstbestendig. Meer adviseurs aannemen is niet schaalbaar en veel te duur; het slim inzetten van data en AI is een belangrijke sleutel tot succes. Maar hoe? AI-strateeg Denny van den Biggelaar laat zien hoe OneSurance artificial intelligence nu al succesvol inzet bij volmachten en intermediairs. Zoals voor het berekenen van de Customer Lifetime Value en de kans op royement. Ook voorspelt onze AI per klant de 'next best polis' wat leidt tot een hogere polisdichtheid. Ontdek ook hoe je bleeders buiten de deur houdt. 

Wervelend hoofdprogramma

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 4 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Congres ACT NOW!, het grootste Fin- & Insurtechevent voor de top van de financiële (advies)sector van Nederland.

Tijdens dit event, dat evenals het succesvolle VIP-Congres van vorig jaar plaatsvindt in het AFAS-Theater in Leusden, krijgen de deelnemers uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële sector. Dit in de vorm van praktijksessies en een wervelend hoofdprogramma met tech-trendwatcher Jarno Duursma, Christine Boland (Trends & Mindsets) en Jan Berndsen (AFM).

Meer informatie klik HIER.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Hoe operationaliseer je een getraind algoritme?

Hoe operationaliseer je een getraind algoritme?

(Dennie van den Biggelaar, Onesurance, in Ken je vak! VVP 2-2024) In dit tweede deel van de serie AI in de Adviespraktijk beantwoorden we de vraag: hoe operationaliseer...

MoneyView maakt vergelijking woonlastenverzekeringen eenvoudiger

MoneyView maakt vergelijking woonlastenverzekeringen eenvoudiger

MoneyView heeft haar premievergelijker AeQuote Woonlastenverzekeringen uitgebreid met de Premie/Uitkering Verhouding (PUV). De PUV is één getal, waarmee...

NNEK en Semmie verslaan grootbanken op voorwaarden

NNEK en Semmie verslaan grootbanken op voorwaarden

NNEK en Semmie hebben zich gevoegd bij de grootbanken als het gaat om de beste voorwaarden voor beleggingsverzekeringen, zo blijkt uit de MoneyView ProductRating...

MoneyView: "Assurantiebelasting op reisverzekeringen ratjetoe"

MoneyView: "Assurantiebelasting op reisverzekeringen ratjetoe"

De assurantiebelasting op reisverzekeringen is in de praktijk een onnavolgbaar ratjetoe. MoneyView stelde een min of meer vergelijkbaar pakket samen met bij reisverzekeringen...

MoneyView in VVP 2-2024: “Onbegrijpelijk dat dit anno 2024 nog kan”

MoneyView in VVP 2-2024: “Onbegrijpelijk dat dit anno 2024 nog kan”

“Als je nu kijkt wat voor producten ‘laten beleggen’ er worden aangeboden en welke informatie hierover voorafgaand aan het openen van zo’n...

Schimmigheid over portefeuille ‘laten beleggen’

Schimmigheid over portefeuille ‘laten beleggen’

(Dion van der Mooren, MoneyView, in VVP 2-2024) Zeker voor mensen die zich niet willen verdiepen in alle losse beleggingsmogelijkheden die een normale beleggingsrekening...

Stijging spaarrente zwakt weer af

Stijging spaarrente zwakt weer af

Na een jaar waarin de spaarrentetarieven een enorme stijging hebben laten zien bij zowel de dagelijks opvraagbare spaarrekeningen (DOS) als lange termijndeposito’s...

Joris Evendik nieuwe CEO Omniplan

Joris Evendik nieuwe CEO Omniplan

Joris Evendik volgt oprichter Dick Verhaar op als CEO van Omniplan. Verhaar blijft als strategisch adviseur betrokken bij Omniplan en zal op termijn toetreden tot...

Op Raisin wordt meer dan 100 miljoen euro per week aan spaargeld gestald

Op Raisin wordt meer dan 100 miljoen euro per week aan spaargeld gestald

De spaarrentes in Nederland zijn weer terug op het niveau van tien jaar geleden, blijkt uit onderzoek door MoneyView. Op 1 maart was het gemiddelde rentetarief 2,5...

Bepaal zelf uw toekomst en word local hero of global player

Bepaal zelf uw toekomst en word local hero of global player

(Jack Vos, Onesurance en lid VVP Ondernemerspanel, in VVP 1-2024) Intermediairs waren ooit gefragmenteerd en nationaal georiënteerd, maar dit verschuift nu...